Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 17:53, Asthariel napisał:

> Właśnie pobieram demo, jak mi sie spodoba może kupie. Czy da się ustawić sterowanie padem?

Tak.


A wygodniej gra się na klawiaturze czy na padzie?

Mógłby mi ktoś podać sterowanie padem z PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:56, master matrox napisał:

> > Właśnie pobieram demo, jak mi sie spodoba może kupie. Czy da się ustawić sterowanie
padem?
>
> Tak.

A wygodniej gra się na klawiaturze czy na padzie?

Mógłby mi ktoś podać sterowanie padem z PS2?

Z tego co słyszałem to na padzie (sam nie grałem) , ale jak odpowiednio ustawisz sterowanie pod mysz kilkuprzyciskowa , to będzie równie miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:56, master matrox napisał:

A wygodniej gra się na klawiaturze czy na padzie?

Dla mnie było równie wygodne to i to, choć mam pada apollo( shit ) to było OK. Ze sterowaniem na padzie jest też związany mały minus, by wyjść do menu trzeba użyć esc na klawiaturze co mnie niezmiernie wkur... gdy siedziałem 3 metry od kompa na wersalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie wiem, czy ten problem juz tu sie pojawial, bo nie bardzo wiem, pod jakim haslem go szukac. Mianowicie, gdy pierwszy raz wracamy do przeszlosci i walczymy z ta babka w czerni (a ta w czerwonym zwisa nad przepascia) to troche dalej po przejsciu przez drzwi z ktorych leci woda trafiamy do portalu. I teraz jak go uruchomic?? Dam sa te 4 wlaczniki na scianach. W jakiej kolejnosci trzeba nacisnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:02, Erton napisał:

Mam pytanie. Nie wiem, czy ten problem juz tu sie pojawial, bo nie bardzo wiem, pod jakim haslem
go szukac. Mianowicie, gdy pierwszy raz wracamy do przeszlosci i walczymy z ta babka w czerni
(a ta w czerwonym zwisa nad przepascia) to troche dalej po przejsciu przez drzwi z ktorych
leci woda trafiamy do portalu. I teraz jak go uruchomic?? Dam sa te 4 wlaczniki na scianach.
W jakiej kolejnosci trzeba nacisnac??


Musisz po prostu obserwować. Naciskasz, jak się włączy, to biegniesz do następnego. Jak za następnym zgaśnie, to wciskasz znowu dobry i bierzesz inny na drugi itd. Ja tak robiłem, było trochę zabawy, ale nie powiem, żeby mnie ten moment wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jedno pytanie. Jestem po "rozmowie" z ta babka w czerwieni, co to dostalem od niej miecz. Wracam, wkladam ten miecz gdzie trzeba, i pojawia sie to pokretelko. Problem w tym ze w tym momencie mam jakies 5 drog do wyboru i nie wiem w ktora isc. Otwieraja sie drogi do drzwi z obu stron, moge wskoczyc na balkon, pobiec prosto albo wrocic do punktu wyjscia. Czy dobra trasa jest ta, w ktorej mozemy odblokowac grafike jeszcze w tej sali?? Potem sie idzie po dworze i trzeba sie spieszyc bo sie podloga usuwa spod nog a na koniec dochodzi sie do, jak to mowi Prince "wiszacych ogrodow", ktore sa "siedliskiem dla potworow". To jest dobra droga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest dobra droga??

Z tego co pamiętam to powinieneś to wywnioskować z panią w czerwonym. :)
Są dwie drogi, obie prowadzą do różnych wież. W każdej z nich musisz aktywować coś, co pomoże otworzyć główne wrota. <- był o tym film podczas rozmowy. :)
Dźwignię możesz ustawić w czterech kierunkach - jeśli ustawisz na którymś znaku (koło zębate albo coś związanego z roślinami) to pojawi się droga do wieży.

Czyli, krótko mówiąc, tak, idziesz dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 22:02, Adham napisał:

Z tego co pamiętam to powinieneś to wywnioskować z panią w czerwonym. :)
Są dwie drogi, obie prowadzą do różnych wież. W każdej z nich musisz aktywować coś, co pomoże
otworzyć główne wrota. <- był o tym film podczas rozmowy. :)
Dźwignię możesz ustawić w czterech kierunkach - jeśli ustawisz na którymś znaku (koło zębate
albo coś związanego z roślinami) to pojawi się droga do wieży.

Czyli, krótko mówiąc, tak, idziesz dobrze. :)

A potem bede musial sie wrocic i pojsc w druga strone?? To znaczy ta dzwignie przesunac ta dzwignie, zeby te skaly ustawily sie pod drzwi z drugiej strony?? owszem sluchalem filmiku, ale bardziej zastanawialem sie, czy ten glos to Bellucci, a nie o czym mowi. Ale to chyba nie Belucci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:04, Erton napisał:

A potem bede musial sie wrocic i pojsc w druga strone??

Wracanie jest ułatwione, nie trzeba się męczyć - droga jest krótsza.

>To znaczy ta dzwignie przesunac ta dzwignie, zeby te skaly ustawily sie pod drzwi z drugiej strony??
Tak, po powrocie do hallu będziesz musiał obrócić dźwignię na drugi symbol i przejść drugą wieże.

>Ale to chyba nie Belucci :)
Tak, to Belucci. :) Nie tylko głos tak swoją drogą z tego co pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:04, Erton napisał:

ciach


Spróbuj poszukać gdzieś w sieci poradnika do tej gry. Momentami się przydaje. :)

Ja miałem ten z gier-online.pl (mam grę z KK Cenegi) i akurat do tej części był tragicznie napisany! Ale i tak się przydawał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

Dobrym wyjściem jest też sprawdzenie każdej z dróg, bo np: z jednej strony jest LU (tak mi się wydaje), z jednej skrzynia z grafikami, jest przejście dalej i jest droga powrotna, więc sprawdź tylko trzy pierwsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga SPOILERY
Właśnie prawie przeszedłem Warrior Within... prawie... Książe zdejmuje maskę i idzie na ponowne spotkanie z Kaileeną. Wszystkie scenki ładnie grają, książe wrzuca ją do portalu i... no właśnie co potem? Zgodnie z poradnikiem powinienem cofnąć sie w czasie i walczyć z Cesarzową, jednak problem w tym, że nie mogę się cofnąć. Innego wyjścia nie ma, bo drzwi za nami są zasypane. Czyżby jakiś wyjątkowo perfidny bug niepozwalający stoczyć ostatniej walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko. Powalczylem z cesarzowa, trafilem do tej sali z sarkofagiem, poszedlem dalej iiii.... nie mam swojego miecza. Walcze jakims scyzorykiem, ktorym nie moge pokonac tych pospolitych potworkow. To mozliwe zebym zgubil miecz nie wiedzac o tym?? uzywalem tego co dostalem od cesarzowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:28, Erton napisał:

ja mam pytanko. Powalczylem z cesarzowa, trafilem do tej sali z sarkofagiem, poszedlem dalej
iiii.... nie mam swojego miecza. Walcze jakims scyzorykiem, ktorym nie moge pokonac tych pospolitych
potworkow. To mozliwe zebym zgubil miecz nie wiedzac o tym?? uzywalem tego co dostalem od cesarzowej

Przecież ten "scyzoryk" to złamany miecz. Z tego co pamiętam złamał się właśnie po walce z cesarzową. Teraz najlepiej unikać potworów, bo dużo im tym nie zrobisz, w końcu znajdzie inną broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:28, Erton napisał:

ja mam pytanko. Powalczylem z cesarzowa, trafilem do tej sali z sarkofagiem, poszedlem dalej
iiii.... nie mam swojego miecza. Walcze jakims scyzorykiem, ktorym nie moge pokonac tych pospolitych
potworkow. To mozliwe zebym zgubil miecz nie wiedzac o tym?? uzywalem tego co dostalem od cesarzowej


Właśie, unikaj potworów aż dojdziesz do wielkiej sali gdzie leży nowy miecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wprawiony to i tym złamanym mieczem będzie dobrze siekał. Najlepiej kogoś rozwalić, wziąć drugą broń i potem już łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:28, KrzychoCJ napisał:

Jak ktoś wprawiony to i tym złamanym mieczem będzie dobrze siekał. Najlepiej kogoś rozwalić,
wziąć drugą broń i potem już łatwo.


Ja tam sobie zawsze walczyłem tym złamanym mieczem... nawet nie było najgorzej...


Tak z innej beczki: długo juz nie grałem w PoP''a, będzie trzeba to nadrobić w najbliższym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować