Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

coś chyba nie tak z tym forum na gry-online, zniknęły wszystkie posty NITRO_TECHLAND. Jeszcze wczoraj wieczorem posty były, dziś już ich nie ma. Nie ma tez moich postów. Dow wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam przy okazji pytanie, czy jeśli ktoś zamówił w Waszym sklepie przedpremierowo EK Loki to czy jest szansa, że dostaniemy ją przed weekendem (tym weekendem ;) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając post na innym forum dowiedziałem się, że LOKI jest już w bydgoskim MM... ile w tym prawdy to ciężko wyczuć.


P.S. Zbanowali mnie za wypowiedzi polityczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:59, Kawosz napisał:

Czytając post na innym forum dowiedziałem się, że LOKI jest już w bydgoskim MM... ile w tym
prawdy to ciężko wyczuć.

Zrobię dziś wjazd do łódzkiego MM - zobaczy się czy jest (ale nie sądzę).

Dnia 06.09.2007 o 12:59, Kawosz napisał:

P.S. Zbanowali mnie za wypowiedzi polityczne...

A czemu posty NITRO zostały usuniete z gry-online ? Tak czytałem dziś tamtejsze forum i było pozbawione sensu - ludzie odpowiadają i powołują się na posty Nitro a ich wcale nie ma ! Co się stało, się ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 13:05, Evil Khan napisał:

A czemu posty NITRO zostały usuniete z gry-online ? Tak czytałem dziś tamtejsze forum i było
pozbawione sensu - ludzie odpowiadają i powołują się na posty Nitro a ich wcale nie ma ! Co
się stało, się ? ;)



Po pierwsze to zbanowali chyba 2 osoby w tym mnie!!!

Przyczyna usunięcia postów NITRO... nie jest mi bliżej znana, w ogóle motywy działania tamtejszych moderatorów i admina są trudne do pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 13:08, Kawosz napisał:

Po pierwsze to zbanowali chyba 2 osoby w tym mnie!!!

Też mnie tam kiedyś zbanowali bo ośmieliłem się (kulturalnie) podważyć argumenty moderatora w sprawie jakieś gry. Ten soulcather czy jak mu tam raczej nie należy do wyrozumiałych i cierpliwych osób.

Dnia 06.09.2007 o 13:08, Kawosz napisał:

Przyczyna usunięcia postów NITRO... nie jest mi bliżej znana, w ogóle motywy działania tamtejszych
moderatorów i admina są trudne do pojęcia.

Może Cenega im kazała ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:59, Kawosz napisał:

Czytając post na innym forum dowiedziałem się, że LOKI jest już w bydgoskim MM... ile w tym
prawdy to ciężko wyczuć.


Prawdy w tym dużo, bo mieszkam w Bydgoszczy i widziałem na własne oczy. Gdybym nie miał zamówionej EK to pewnie już bym dawno siedział i grał dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przyczyna usunięcia postów NITRO... nie jest mi bliżej znana, w ogóle motywy działania tamtejszych moderatorów i admina są trudne do pojęcia.

Z racji tego, że podałem informację o Tygodniu z LOKI na gram.pl (link) oraz podałem cenę LOKIego w PreOrderze.

Ogólnie jakiekolwiek działania "reklamowo/marketingowe" są na tym forum zabronione chyba, że zgodzi się na to administrator.

Z regulaminu Forum GoL
2. Na Forum nie wolno:
...
- nie wolno się reklamować z żadnym produktem bez zgody administratora forum
...

Jasno (choć szczerze - nieświadomie) złamałem regulamin, czego skutkiem jest skasowanie wszystkich moich postów.
Jednak niewiedza nie powinna być usprawiedliwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do obeznanych w temacie :P czy jest możliwość aby skorzystać z umiejętności dwóch bogów?to znaczy czy np grając czarownikiem mogę ulepszać i używać kilka czarów Seta i jednego-dwóch skilli Ozyrysa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 14:46, mikolajmix napisał:

mam pytanie do obeznanych w temacie :P czy jest możliwość aby skorzystać z umiejętności dwóch
bogów?to znaczy czy np grając czarownikiem mogę ulepszać i używać kilka czarów Seta i jednego-dwóch
skilli Ozyrysa??


istnieje taka możliwość. Musisz tylko w celu zmiany wiary udać się do posągu bóstwa i "przełączyć" boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:05, Steel Dogg napisał:

od czytania tego tygodnia z Lokim bardzo chce kupić ta gre kiedy ona wreszcie wychodzi!!!


Jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro serio!!! teraz nie moge kupic bo musze kupic sobie buty i nie wiem ile mi zostanie ale bede sie bardzo starał żeby stykło na Lokiego a może nawed na EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi, w w Szczecinie, w Empiku w Galaxy już stoi Loki, zarówno w wersji standard jak i EK. Jeśli ta gra jest chociaż w połowie tak dobra jak Diablo II, to chyba się skuszę. 8 dych za 200h grania to chyba nie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:10, Steel Dogg napisał:

jutro serio!!! teraz nie moge kupic bo musze kupic sobie buty i nie wiem ile mi zostanie ale
bede sie bardzo starał żeby stykło na Lokiego a może nawed na EK


Heheh była nawet i dziś już dostępna w bydgoskim mediamarktcie w każdym razie premiera oficjalna jest jutro. Cenowo gra imo jest bardzo przystępna, a zapowiada się bardzo dobrze, więc sam już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię sobie tę grę. Mam do wydania 80 zł - albo mogę dołożyć na grę do X360, albo na Guild Wars albo właśnie na Loki. I chyba wybór padnie na tę ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:19, WorldWar3PL napisał:

Chyba kupię sobie tę grę. Mam do wydania 80 zł - albo mogę dołożyć na grę do X360, albo na
Guild Wars albo właśnie na Loki. I chyba wybór padnie na tę ostatnią.


Bierz lokiego gra będzie super przez multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować