Zaloguj się, aby obserwować  
gawexs

Gra z Rutkowskim w roli głównej

188 postów w tym temacie

Hehe, widziałem toto w kioskach i sklepach. Zastanawiają mnie 2 rzeczy:
1. Czy jest w grze jakiś motyw z więzieniem?
2. Czy są realnie oddane sceny w stylu ,,Na ziemię k%#$^!"?

Grał w to ktoś dla jaj? Jeśli tak, niech podzieli się wrażeniami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:49, Markus89 napisał:

ale ludzie niestety
to kupują (podobnie jak gry od City Interactive)...

No weź Nowa generacja Kurek była spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maluch Racer wprowadził powiew świeżości na rynek i nie ma się tu z czego śmiać. Była to bodajże najlepsza z gier wydanych przez Play. Mało tego dzięki swej cenie i swojskim klimatom zdobyła sporą rzeszę nabywców. Co do nowego dzieła z Krzysiem w roli głównej...ciekawi mnie czy na końcu gry będzie przerywnik filmowy jak zwija go CBŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:28, fataem napisał:

Maluch Racer wprowadził powiew świeżości na rynek i nie ma się tu z czego śmiać. Była to bodajże
najlepsza z gier wydanych przez Play. Mało tego dzięki swej cenie i swojskim klimatom zdobyła
sporą rzeszę nabywców. Co do nowego dzieła z Krzysiem w roli głównej...ciekawi mnie czy na
końcu gry będzie przerywnik filmowy jak zwija go CBŚ.

BYŁA TO NAJLEPSZA gra Play-a? Jak to już to wszystkie są lipne, a Maluch na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:56, Markus89 napisał:

> To może być hit!

A najbardziej potwierdzają to screeny :D


Czego chcesz od tych sceenów?! Przecież takie Crysis - pffff, nawet mu do paznokci u stóp nie dorasta! :D
Grywalność, założę się, lepsza od Diablo II, a muzyka lepsza od jakiekolwiek gry z "idealną" muzyką. PLAY zrobił wielki krok*!


* a zaraz potem znowu się cofnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłem kiedyś wpis na GS o tej grze ( zapowiedzi), gry nie widziałem anie nic o niej praktycznie nie czytałem, ale sama nazwa gry i jej cena mówią same za siebie, czyli kolejna gra sprzedawana w kioskach, a recenzja gry trafi na Kaszanka -zone :P. Po co takie gry?? Przecież Polacy też potrafią zrobić pożądną grę ( przykładów jest : Wiedźmin Call of Juarez, Trakmania ). Zamiast robić tyle tego typu gier jak " DETEKTYW" to z pięciu takich powstała by jedna, w którą można było by sobie pograć i ciesząc się że została ona zrobiona przez Polaków ;),
bo " detektyw" psuje myślenie o naszych polskich grach ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:44, Rusty Mike napisał:

Czego chcesz od tych sceenów?! Przecież takie Crysis - pffff, nawet mu do paznokci u
stóp nie dorasta! :D
Grywalność, założę się, lepsza od Diablo II, a muzyka lepsza od jakiekolwiek gry z "idealną"
muzyką. PLAY zrobił wielki krok*!


* a zaraz potem znowu się cofnął.

Chwila, mówisz chyba niepoważnie mam nadzieję, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roześmiałem się w monitor widząc reklamy tej gierki. Luuudzie, cóż za kultowy bohater! 10 misji w których z detektywem Rutkowskim przemierzamy najbardziej klimatyczne miejscówki w historii gier komputerowych, m. in. piwnica, poddasze, parter, różniące się takimi rzeczami jak choćby kolor ścian czy dywanów! Spotkamy dziesiątki wrogów chowających się za przeszkodami, wzywającymi wsparcie, osłaniającymi siebie nawzajem i atakujących z zaskoczenia, tzn. ze ściany! Będziemy skradać się wykorzystując system NIN (Night Is Nothing)- ktoś wgrał przeciwnikom specjalne chipy, dzięki którym będą nas dostrzegać równie dobrze gdy staniemy w pełnym świetle metr od nich, jak czołgając sie w ciemnościach w sąsiednim budynku. Rutkowski nie jest jednak bezbronny: ma okulary (z wbudowanym noktowizorem), grupę uderzeniową (taki bonusik- gdy zabijemy 1000 enemies podjeżdża ekipa TVN i robi z nim wywad na temat tego, o czym marzył w wieku dwóch lat) i co najważniejsze- kajdanki, specjalnie dla tych wrogów, którzy z własnej nieprzymuszonej woli nagle się zablokowali bądź zawiesili. To wszystko w przepysznie niskiej cenie udostęnionej dzięki życzliwości PLAY, bo to produkt powinien być bezcenny (kartami MasterCard za niego nie zapłacisz) okraszony bardzo wyzywającym opakowaniem przedstawiającego Rutkowskiego na kanapie i dodatek! Gdy włączysz grę, powita cię znajomy głos: Tu detektyw, potrzebne wsparcie! Przybywaj! Skończyła mi się Cola w lodówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:52, reykan napisał:

Roześmiałem się w monitor widząc reklamy tej gierki. Luuudzie, cóż za kultowy bohater! 10 misji
w których z detektywem Rutkowskim przemierzamy najbardziej klimatyczne miejscówki w historii
gier komputerowych, m. in. piwnica, poddasze, parter, różniące się takimi rzeczami jak choćby
kolor ścian czy dywanów! Spotkamy dziesiątki wrogów chowających się za przeszkodami, wzywającymi
wsparcie, osłaniającymi siebie nawzajem i atakujących z zaskoczenia, tzn. ze ściany! Będziemy
skradać się wykorzystując system NIN (Night Is Nothing)- ktoś wgrał przeciwnikom specjalne
chipy, dzięki którym będą nas dostrzegać równie dobrze gdy staniemy w pełnym świetle metr od
nich, jak czołgając sie w ciemnościach w sąsiednim budynku. Rutkowski nie jest jednak bezbronny:
ma okulary (z wbudowanym noktowizorem), grupę uderzeniową (taki bonusik- gdy zabijemy 1000
enemies podjeżdża ekipa TVN i robi z nim wywad na temat tego, o czym marzył w wieku dwóch lat)
i co najważniejsze- kajdanki, specjalnie dla tych wrogów, którzy z własnej nieprzymuszonej
woli nagle się zablokowali bądź zawiesili. To wszystko w przepysznie niskiej cenie udostęnionej
dzięki życzliwości PLAY, bo to produkt powinien być bezcenny (kartami MasterCard za niego nie
zapłacisz) okraszony bardzo wyzywającym opakowaniem przedstawiającego Rutkowskiego na kanapie
i dodatek! Gdy włączysz grę, powita cię znajomy głos: Tu detektyw, potrzebne wsparcie! Przybywaj!
Skończyła mi się Cola w lodówce!

Dobre, teraz Play reklamuje produkty tak samo jak w Maluch Racer, cztery trasy, wieś, miasto, miasteczko, pole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:51, Rga napisał:

Chwila, mówisz chyba niepoważnie mam nadzieję, prawda?


_|4?!!!?!?!! |\|() c0 7Y?????? _|4 /\/\00Ff!3 |>0\/\/4sH|\|13!!!!!!! :******

P.S. Proszę nie brać powyżej tego tekstu na poważnie. Demonstruje co by było, gdybym miał niedotlenienie mózgu. I nie, oczywiście, że nie brałem tego na poważnie! :D


tłumaczenie tej bazgraniny: Ja?!!!?!?!! No co ty?????? Ja movie poważnie!!!!!!! I maa różnych niepotrzebnym emotikonem, którymi nazbyt często posługują się per Dzieci Neo (nie tego Neo! Neo od neostrady! :D)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:43, sebastiangawek napisał:

"W czerwcu premierę będzie miała nowa, największa produkcja firmy Play: Detektyw RUTKOWSKI
- Wielki Powrót. ....


Powrót ? I do tego jeszcze Wielki ? To chyba raczej niemożliwe. :-P
Ale jeśli to prawda, to myślę, że Sony powinno uczynić tą grę exclusivem na PS3. Sprzedaż konsoli odrazu wzrosłaby o 100%. :-P

Dnia 12.06.2007 o 10:43, sebastiangawek napisał:

Najbardziej śmieszna w tej całej sprawie jest wypowiedź jednego z pracowników PLAY : "Mamy
nadzieję, że gra będzie bardzo na czasie i podobnie jak Maluch Racer - wprowadzi powiew świeżości
w rynek gier komputerowych.". Czy Play na prawdę chce robić idiotów z polskich graczy ? Maluch
Racer wprowadził świeżość ? ...


A czy widziałeś kiedyś, żeby producent źle wypowiadał się o swojej własnej grze ? :-)
Widać ktoś te gry kupuje, skoro wydają kolejne na takim samym poziomie. Albo to jest tak jak z filmami Uwe Bolla - jemu się podobają ... :-O

Dnia 12.06.2007 o 10:43, sebastiangawek napisał:

P.S Jeszcze dzięki niebiosom, że mamy takie studia jak chociażby Techland czy CDP Red i takie
produkcje jak Call of Juarez czy Two Worlds no i oczywiście powstający Wiedźmin.


Ja bym dodał tu jeszcze Chroma, który mimo że nie pozbawiony błędów, odniósł dość spory sukces, nie tylko in Poland. A dla mnie osobiście jest to jeden z najlepszych futurystycznych shooterów z lekką nutką taktyki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 02:10, Dann napisał:

> "W czerwcu premierę będzie miała nowa, największa produkcja firmy Play: Detektyw RUTKOWSKI
> - Wielki Powrót. ....

Dnia 15.07.2007 o 02:10, Dann napisał:

Powrót ? I do tego jeszcze Wielki ? To chyba raczej niemożliwe. :-P


Jak to nie, właśnie wyszedł z więzienia 2 miesiące temu, po spędzeniu w nim 9 miesięcy :) Wielki powrót, zomg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:49, Jojti napisał:

Zamieściłem kiedyś wpis na GS o tej grze ( zapowiedzi), gry nie widziałem anie nic o niej
praktycznie nie czytałem, ale sama nazwa gry i jej cena mówią same za siebie, czyli kolejna
gra sprzedawana w kioskach, a recenzja gry trafi na Kaszanka -zone :P.


Jak można napisać zapowiedź gry nic o niej nie wiedząc?

CO do sprzedaży - takie gry sprzedają się niestety dobrze. Jest wielu ludzi, którzy nie czytają recenzji (czy to w magazynach, czy w wortalach) i biorą to co mają pod ręką.

Dnia 14.07.2007 o 23:49, Jojti napisał:

Polacy też potrafią zrobić pożądną grę ( przykładów jest : Wiedźmin Call of Juarez, Trakmania).


TrackManię stworzyli jak się nie mylę Francuzi. W tych przykładach nie na miejscu jest Wiedźmin - skąd wiesz że jest taki dobry - jeszcze nie wyszedł. Ja wymieniłbym tutaj Painkillera i Infernala.

Dnia 14.07.2007 o 23:49, Jojti napisał:

Zamiast robić tyle tego typu gier jak " DETEKTYW" to z pięciu takich powstała by jedna,
w którą można było by sobie pograć i ciesząc się że została ona zrobiona przez Polaków ;),
bo " detektyw" psuje myślenie o naszych polskich grach ;/.


Tyle, że taka jedna gra mogłaby się sprzedać w 5 razy mniejszym nakładzie - z punktu ekonomicznego nie jest to zbyt dobre rozwiązanie dla producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 03:45, Sth`Devilish napisał:

Jak to nie, właśnie wyszedł z więzienia 2 miesiące temu, po spędzeniu w nim 9 miesięcy :) Wielki
powrót, zomg! :D


To będzie w takim razie Wielki Powrót do interesu. ;-D
A co do czcionki, to naprawdę nie chciałem napisać tamtego kursywą. :-) Samo tak wyszło ;-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie akcje, których policja nie może podjąć oficjalnie. Przed ludźmi z patrolu Krzysztofa Rutkowskiego 10 trudnych misji. Począwszy od ścigania dealerów narkotykowych, przez przejmowanie istotnych danych z komputerów Korporacji, będących dowodami nielegalnych transferów finansowych, po uwalnianie zakładników. Większość misji wymaga sprytu i skupienia, gdyż należy unikać używania broni, a przeciwników obezwładniać bezszelestnie. Są jednak sytuacje, gdy nie da się uniknąć otwartej konfrontacji. Również na nią patrol jest przygotowany doskonale. W kilku zleceniach bohatera wspiera obstawa, która porusza się jego śladem i osłania w krytycznych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować