Zaloguj się, aby obserwować  
Soresu

"A mogło być tak pięknie..." - czyli temat o grach które przy większym dopracowaniu miałyby szansę stać się hitam...

185 postów w tym temacie

Nie wiem jak wy ale dla mnie kompletnyM niewypałem jest Gothic 3 :/ głównie za kosmiczne wymagania :/ co do STELKERA to nie miałem przyjmności zagrać a mialem ale coś mi chyba odradzacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:38, TTBoS napisał:


/ciach/

Dnia 22.07.2007 o 00:38, TTBoS napisał:




nie moge zagrać w dodatek, bo to cholerstwo nie wyszło w PL, a pirat na oryginalnych płytakch nie pójdzie, więc sprawa z deczka sucks... no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze że ArmA przez swoje bugi i ciągłe oczekiwanie na dodatki (jak to było w OFP) dużo traci. Z gier wymagających dopracowania uważam np. TRS 2006. Po prostu nie przyłożyli się do tej gry, w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 21:40, Grz3chu napisał:

Fable - wyłączyłem po 2 godzinach, bo musiałem. Potem chcąc zagrać od ostatniego miejsca...musiałem
nadrabiać z 30 minut gry, bo tak chamsko były postawione checkpointy. Przez te 2 godziny i
tak gra wydawała mi się strasznie denna.


To sie ciesz, ze nie trafiles na jakiegos ciekawego buga, np jeden z najpakerniejszych mieczy w zaawansowanym okresie gry nie zamienil sie w drewniany kijek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 09:57, zardzel napisał:

nie moge zagrać w dodatek, bo to cholerstwo nie wyszło w PL, a pirat na oryginalnych płytakch
nie pójdzie, więc sprawa z deczka sucks... no ale....


No fakt jak masz wersje PL to można tylko płakać ;] bo LEM nie ma w planie wydawać dodatku [co ciekawe był dodatek do DooMa3 w planie wydawniczym ale znikł jak pojawił sie Q4 ;d nie ma jak kochany polski dystrybutor]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:50, TTBoS napisał:

> nie moge zagrać w dodatek, bo to cholerstwo nie wyszło w PL, a pirat na oryginalnych płytakch

> nie pójdzie, więc sprawa z deczka sucks... no ale....

No fakt jak masz wersje PL to można tylko płakać ;] bo LEM nie ma w planie wydawać dodatku
[co ciekawe był dodatek do DooMa3 w planie wydawniczym ale znikł jak pojawił sie Q4 ;d nie
ma jak kochany polski dystrybutor]

[OT MODE ON] tak... LEM to jest najgorszy polski dystrubutor bez 2 zdań... rozumiem opóźnienie, ale znikanie gry z planu... to jest żenujące... [OT MODE OFF]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 10:02, Warrior Within napisał:

Ja jeszcze dodam Boiling Point, gra jest ciekawa ale zamula kompa jeszcze szybciej i skuteczniej
niż gothic3

To nie lada sztuka ;D Ale sama gra nie tylko muli, ale i również ma wiele bugów. Kto wie, przy większym dopracowaniu byłoby GTA w tropikach ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III --> gra, która zaprzepaściła ogromny potencjał, naprawde...
Battlefield 2 --> bardzo ciekawy, ale już bez tego klimaciku z 1942 ^^
Tribunal --> dodatek do Morrowinda, IMO porażka ;)
Mortyr 2--> jedyna polska gra, która mogła coś zdziałać, a została badziewnym FPS...

To chyba tyle, jakby mi coś przyszło do baniaka, nie omieszkam się o tym naskrobać co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:17, Probos napisał:

Gothic III --> gra, która zaprzepaściła ogromny potencjał, naprawde...
Battlefield 2 --> bardzo ciekawy, ale już bez tego klimaciku z 1942 ^^
Tribunal --> dodatek do Morrowinda, IMO porażka ;)
Mortyr 2--> jedyna polska gra, która mogła coś zdziałać, a została badziewnym FPS...


ze wszystkim sie zgodze tylko nie z Battlefield 2 przez neta jak gralem u kumpla to mistrzostwo a klimacik no tam bijesz sie w drugiej wojnie swiatowej a tu mamy nowoczesnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 22:17, Probos napisał:

Mortyr 2--> jedyna polska gra, która mogła coś zdziałać, a została badziewnym FPS...

To chyba tyle, jakby mi coś przyszło do baniaka, nie omieszkam się o tym naskrobać co nieco
;)

Mortyr? Zdziałac , to mogło Chrome , ale też niedoprawcowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że część pierwsza tego drugowojennego shootera, była nadzwyczaj dobra, dlatego pełen oczekiwań, czekałem na kontynuację, która okazała się, jakby to lekko powiedzieć, kichą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:55, Probos napisał:

Przyznam, że część pierwsza tego drugowojennego shootera, była nadzwyczaj dobra, dlatego pełen
oczekiwań, czekałem na kontynuację, która okazała się, jakby to lekko powiedzieć, kichą ^^

To Mortyr 1 był taki dobry? Nie grałem , ale słyszałem , że to nic więcej jak podróbka MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie taka gra była Joanna''d Arc wedlug mnie to bylo lepsze polaczenie crpg i strategi od spellforca ktory nudzil sie w polowie (mi obie czesci sie tak mi znudzily), a tutaj gdyby to dopracowac to byl by hit. Chodzi mi o to m.in ze postacie potrafily sie zablokowac w ciasnych przejsciach albo postac odpowiednio zrobiona potrafił rozwalac bramy bez pomocy altyleri.Na koniec dodam ze ta gra swojej ceny byla warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortyr chyba byl wczesniej, albo w podobnym czasie. Mortyr byl typowo zrecznosciowy, mial dobra jak na tamte czasy grafike, gralem w niego troche ale to juz gdy byl stary i bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortyr 2 jedyna polska gra ktora mogla cos zdzialac? Zdecydowanie nie... Slyszales moze o Painkillerze? Ta gra duzo zdzialala, a Chrome''owi brakowalo wlasnie dopracowania, poza tym to byla dobra gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie NfS: Carbon... Gra naprawdę spartolona. Za łatwa... Za plastikowa... Nijaka, bez klimatu reszty "tunerskich" NfS... Krótko: kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest ze gra jest baaardzo zle zoptymalizowana... Np. w TDU jest grafika podobnej klasy, swiat chyba wiekszy niz w Gothicu(raczej na pewno bo tam sie go przemierza samochodem a nie z buta) i gra chodzi duzo lepiej niz G3. Wiem bo mam pelna wersje TDU, a probowalem demko G3 i nie dalo sie grac nawet na minimalnych na rozdzielczosci 640x480...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować