Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 01:34, arekskate napisał:

A wie ktoś może, z jaką orkiestrą głównie współpracował Nightwish? Jeszcze za czasów Tarji,
bo muszę się dowiedzieć parę rzeczy związanych z tą sprawą. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

W googlach poszukaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 01:34, arekskate napisał:

A wie ktoś może, z jaką orkiestrą głównie współpracował Nightwish? Jeszcze za czasów Tarji,
bo muszę się dowiedzieć parę rzeczy związanych z tą sprawą. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!


Naprawdę rozbudowany wątek o Nightwish`u znajdziesz na Wikipedii tylko że po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:47, 88Bonzo napisał:

> A wie ktoś może, z jaką orkiestrą głównie współpracował Nightwish? Jeszcze za czasów Tarji,

> bo muszę się dowiedzieć parę rzeczy związanych z tą sprawą. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!


Naprawdę rozbudowany wątek o Nightwish`u znajdziesz na Wikipedii tylko że po angielsku :)

Ja znalazłem po j.polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:50, Bodzio11q napisał:

Ja znalazłem po j.polsku :D


Brawo! jestem pod wrażeniem xD nie no wybacz ironię :P ale znaleźć to nie kłopot ;) tylko porównaj sobie polski wątek z angielskim i zobacz który jest obszerniejszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:04, 88Bonzo napisał:

> Ja znalazłem po j.polsku :D

Brawo! jestem pod wrażeniem xD nie no wybacz ironię :P ale znaleźć to nie kłopot ;) tylko porównaj
sobie polski wątek z angielskim i zobacz który jest obszerniejszy :-P

Hehehe... Ale będzie miał informacje o koncertach , by łych członkach , członkach itp. . Więc ma wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat ich koncertu w Krakowie który odbędzie się 19 lutego? Jedzie ktoś z was? Ja osobiście jadę, a tak nawiasem mówiąc po przesłuchaniu Dark Passion Play doszedłem do wniosku że Anette nie jest taka zła, do starych piosenek może i nie psuje, ale Tarja nie zaśpiewałaby tych nowych tak jak Anette, to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na koncercie! (Pełen opis na GS''ie to nie rekalama) Był zajedwabiście! Normalnie najlepszy koncert na jakim byłem (a parę ich było). Hala jakieś 100m na 50m a pomieszczono 5000 ludu! Miotacze ognia, fajerwerki, Tuomas, Konfetti, Anette, Sztuczny śnieg przy nemo!, Jukka, Super występ Paina, Marco, Światła no i oczywiście Emppu. Tego nie da się opisać! Byście zobaczyli perkusję Paina a Nightwisha. Ujmę to tak Jukka posiada lepszy sprzęt i prawie 3 razy większy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:15, BANITA PL napisał:

Ludzie 12 maja Tarja będzie w Warszawie! Zagra koncert! A 13 bedzie podpisywala płyty
w Empiku bodajże


wiem
próbowałem załatwić sobie wolne w pracy, ale obecnie nie mam szans ;(
szkoda i to wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:26, Kineq116 napisał:

Mam do wyboru trzy płyty Nightwisha: Oceanborn, Century Child i Wishmaster. Mogę kupić
dwie, które polecacie.?

A dlaczego akurat z pośród tych trzech? W każdym razie z tych trzech bym polecił Wishmaster''a a drugą wybierz sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:26, Kineq116 napisał:

Mam do wyboru trzy płyty Nightwisha: Oceanborn, Century Child i Wishmaster. Mogę kupić
dwie, które polecacie.?

Wishmaster na bank i Century Child

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś potrafi robić stronę internetową bądź forum? Albo ma konto z niezrobionym GSem? Można by było zrobić jakiś gramowy fan club Nightwisha?!
Czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:12, BANITA PL napisał:

Mam pytanie czy ktoś potrafi robić stronę internetową bądź forum? Albo ma konto z niezrobionym
GSem? Można by było zrobić jakiś gramowy fan club Nightwisha?!
Czekam na propozycje


Cóż, ja właściwie nie mam GS... a co konkretnie chciałbyś tam zamieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować