Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 17:14, Bodzio11q napisał:

NAjlepszym utworem z DPP jest Amath :) !! A teledysk...miodzio:D

Powtarzasz się. Po prostu nie spamuj! Zacznij pisać bardziej sensowne posty, i argumentuj swoje wypowiedzi, bo dlaczego to akurat Amaranth Ci się podoba? Rozwiń swoją wypowiedź na kilka zdań, skoro już zaczynasz pisać. Nie chcę Ci teraz dawać wykładów, ale dwa razy pisałem do modów prośbę o interwencję, ale chyba sobie mnie olewają. Wejdź w jakiś nie - spamerski temat i zobacz, jak się pisze posty. Bez nadmiernego użycia wykrzykników, ze zdaniami złożonymi... i bez powtarzania się. Ile razy już pytałeś się gdzie można kupić płytę DPP? Ludzie Ci odpowiadali, ale po dwóch - trzech stronach znów zaczynasz. Może najlepiej przestań spamować w tym temacie?
Zastanów się nad tym, jak pisać posty żeby nie denerwować przy tym innych.

Koniec off topa.
Ciekawi mnie sprawa dotycząca symfonicznej części Nightwish''a. Wie ktoś, jak duża jest orkiestra i chóry na nagraniach? Chętnie bym usłyszał więcej właśnie takich chórów... nie wuwyższające się za bardzo, ale jednak więcej, przynajmniej w kilku piosenkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObra dobra !!
Najbardziej podobała mi się piosenka Amath z płyty DPP !! Teledysk tez był niezły !! Coraz bardziej zaczyna mi sie podobać śpiew Anette !! W teledysku było najlepsze było jak znależli tego anioła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:49, Ćpunek01 napisał:

Ciekawi mnie sprawa dotycząca symfonicznej części Nightwish''a. Wie ktoś, jak duża jest orkiestra
i chóry na nagraniach? Chętnie bym usłyszał więcej właśnie takich chórów... nie wuwyższające
się za bardzo, ale jednak więcej, przynajmniej w kilku piosenkach.


Pierwszy raz prawdziwej orkiestry użyli na "Century Child" i była to fińska orkiestra, nie wiem jak duża. Natomiast na "Once" i "Dark Passion Play" gra London Philharmonic Orchestra, znana chociażby z soundtracku do "Władcy Pierścieni". Z kolei chór na dwóch ostatnich płytach nazywa się Metro Voices, również znany z muzyki filmowej (np. "WP", "300").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anette coraz bardziej zaczyna mi sie podobać :) Po przesłuchaniu całej płyty DPP znieniłem co do niej zdanie :) .
I płyta nie jest najgorsza . Jak dla mnie najlepszymi utworami są : Amaranth , Sahara , Bye bye beautyful , Master passion greed . NAjgorszym utworem jest Eva :/ . TAki sment który mnie usypia :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ostatnio bootleg z koncertu Nightwish ( zresztą bardzo dobrej jakości) i mogę powiedzieć, że wokal wypada bardzo dobrze(chodzi mi o starsze utwory) i dzięki takiemu "nie-operowemu" śpiewowi starsze kawałki nabrały nowej, rockowej, potężnej mocy.
PS - zdaje się że mają być u nas w Krakowie(w lutym albo marcu) więc zapraszam tam wszystkich tych, którym się śpiew Anette nie podobał, na 100% zmienicie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncert będzie tak jak powiedziałeś - w Krakowie. Odbędzie się w lutym i mam nadzieję na nim być, choć cena biletu to 120 zł... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:00, Ćpunek01 napisał:

Koncert będzie tak jak powiedziałeś - w Krakowie. Odbędzie się w lutym i mam nadzieję na nim
być, choć cena biletu to 120 zł... :/

Trochę drogo no ale cóż może uda ci się odłożyć :) no albo zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:00, Ćpunek01 napisał:

Koncert będzie tak jak powiedziałeś - w Krakowie. Odbędzie się w lutym i mam nadzieję na nim
być, choć cena biletu to 120 zł... :/

Cena nieco mnie zaskoczyła, bo w Krakowie zawsze był jakoś taniej niż gdzie indziej(przynajmniej w moim przypadku). Pamiętam koncert Voivod+Therion+supporty, za który trzeba było dać 45zł. A teraz...trzeba się będzie zastanowić czy w tym czasie nie gra u nas "coś lepszego" i tańszego.:) Ale w planach na razie mam wyprawę do Krakowa(+friends), więc może kogoś z forum spotkam(y)??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba z koncertu w Turku w Finlandii - bo ten był wczoraj. : P
Jeśli chodzi ci o koncert w Polsce to dopiero 19.02 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:05, wonski85 napisał:

> To diś pytam o wrażenia z Polskiego koncertu :D

żartujesz, prawda? :)

Tak, on żartuje. Miejmy nadzieję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:05, wonski85 napisał:

> To diś pytam o wrażenia z Polskiego koncertu :D

żartujesz, prawda? :)

Co? Ja nie byłem na koncercie . Więc pytam o wrażenia tych co byli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... czytanie ze zrozumieniem ftw. : / Przeczytaj jeszcze raz mojego ostatniego posta i zastanów się nad tym co piszesz. Aha i żeby nie było. 19.02 to nie jest godzina tylko data : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może, z jaką orkiestrą głównie współpracował Nightwish? Jeszcze za czasów Tarji, bo muszę się dowiedzieć parę rzeczy związanych z tą sprawą. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 01:34, arekskate napisał:

A wie ktoś może, z jaką orkiestrą głównie współpracował Nightwish? Jeszcze za czasów Tarji,
bo muszę się dowiedzieć parę rzeczy związanych z tą sprawą. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!


poszukaj kilka postów wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować