Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 18:52, Mateusz9214 napisał:

A co do glosu nowej wokalistki to ja wole stara i jej sopran, teraz dla mnie nightwish zabardzo
niczym sie nie wyroznia bo glos Anette bardziej do popu pasuje.

A muzyką się nie wyróżnia? Ta symfonia połączona z gothic metalem... dla mnie to zespół jedyny w swoim rodzaju. No i głos Anette bardzo mi odpowiada, no ale w niektórych piosenkach w np. Once wydawało mi się, że Tarja nie bardzo się przykłada do tego śpiewu...
No ale dajmy nowej wokalistce szansę! Z kolejnymi płytami na pewno poprawi jakość swojego wokalu.

@Bodzio11q
Dark Passion Play kosztuje 58 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:47, Ćpunek01 napisał:

Eee... np.? Chętnie poznam inne sposoby na zdobycie muzyki, oczywiście w sposób legalny, bo
w inny na tym forum nie rozmawiamy :P

Ps. Nie żebym był jakimś głupim dziadem, który tylko czeka aż ktoś powie o jedno słowo za dużo...
ale taki mam charakter :P


No właśnie nie gadamy o tym wiec sie nie rozpisuje o tym nad zbytnio. Ja osobiście uważam ze sciągane utworów w cale takie nielegalne nie jest bo kocham muzyke ale nie jestem w stanie płacic za nią tak duże pieniądze jakie teraz trzeba wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:09, Ćpunek01 napisał:

@Bodzio11q
Dark Passion Play kosztuje 58 zł.


No to muszę sie przejechać do sklepu muzycznego i kuić !! Ja myślałem ze coś powyżej 80 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś od n00ba w kwestii Nightwish, który nie ma zielonego pojęcia o muzyce tego zespołu i o tym, które piosenki są dobre, a które nie. Strasznie podoba mi się piosenka "Amaranth". Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:33, Erton napisał:

Coś od n00ba w kwestii Nightwish, który nie ma zielonego pojęcia o muzyce tego zespołu i o
tym, które piosenki są dobre, a które nie. Strasznie podoba mi się piosenka "Amaranth". Dziękuję
za uwagę

Całkiem fajna piosenkę wybrałeś :D . I nigdy nie mów o sobie noob !! To określenie używane jest w tibii !!
Chyba ze grasz to się nie dziwię ze cały zcas używasz tego określenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 19:35, Bodzio11q napisał:

Całkiem fajna piosenkę wybrałeś :D . I nigdy nie mów o sobie noob !! To określenie używane
jest w tibii !!
Chyba ze grasz to się nie dziwię ze cały zcas używasz tego określenia !!

Nie, nie gram. Po prostu słowo jest trendy :) Ale okej, już nie będę używał. Piosenka mi się spodobała dopiero za 3 razem, wcześniejsze 2 to tylko na zasadzie "o, jakieś łubudubu, niech leci, w tym czasie poucze sie matmy". Dopiero jak przesluchałem na spokojnie, to mi się spodobała. Od wczoraj słuchałem już 20 razy :) I teraz pytanie: czy cala plyta jest w tych klimatach, czy to tylko taki "inny" singiel by ludzie kupili plyte. Bo jednak 58 zł czy ile ta plyta kosztuje to jednak nie w kij dmuchal. Ale jesli sa tego typu piosenki, to ja chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 19:09, Ćpunek01 napisał:

No ale dajmy nowej wokalistce szansę! Z kolejnymi płytami na pewno poprawi jakość swojego wokalu.

Wiesz to moje przyzwyczajenie, ale Amaranth naprawde mi sie podobal. A nowej wokalistce dam szanse bo moze pojade na ich koncert w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie: czy cala plyta jest w tych klimatach,

Dnia 18.10.2007 o 19:40, Erton napisał:

czy to tylko taki "inny" singiel by ludzie kupili plyte. Bo jednak 58 zł czy ile ta plyta kosztuje
to jednak nie w kij dmuchal. Ale jesli sa tego typu piosenki, to ja chetnie :)

Hmmm... myślę, że jeżeli spodobał Ci się kawałem "Amaranth", to i reszta przypadnie Ci do gustu. Może oceń jeszcze "Bye Bye Beautiful". Jest na moim gramsajcie, jak Ci się spodoba, to i cała płyta powinna przypaść Ci do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:42, minimysz napisał:

Nie dziwię się. To jedyny dobry kawałek na tej płycie.


Hmm, "jedyny dobry", ale przy założeniu, że cała reszta jest bardzo dobra/genialna. "Amaranth jest całkiem niezły, ale nie można go IMO porównywać z takimi utworami jak "The Poet And The Pendulum", "Sahara", "The Islander", czy "7 Days To The Wolves".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:47, Fitz napisał:

Hmm, "jedyny dobry", ale przy założeniu, że cała reszta jest bardzo dobra/genialna.

Heh... Reszta jest marna w porównaniu z "Amaranthem". Muzycznie słabo, wokalnie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:50, Xanten napisał:

jaka powinna byc sugerowana cena najnowszej plyty night wisha bo planuje kupic???


echh.. wystarczy przeczytać tę stronę tematu, bo to już sie wiele razy przewinęło - ok.60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:42, ALQ napisał:

> jaka powinna byc sugerowana cena najnowszej plyty night wisha bo planuje kupic???

echh.. wystarczy przeczytać tę stronę tematu, bo to już sie wiele razy przewinęło - ok.60 zł

dieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(IMHO) Ta nowa wokalistka... właśnie słucham " Amaranth " ( Ciii ) po raz pierwszy tak ,że poprostu słucham. Na czym to ja? Ach tak... ta Anette Olzon ( tak jej tam?) niech ucieka do pop''u czy innych oper! Buuuu!Moim zdaniem ma zbyt "niewinny" głos. Tarja to żyleta ( czyt. brzytwa) ,a ona jest jak.... hm ... plastikowy nożyk. Ale do Krakowa i tak pojadę! :) <-- Może się zbijemy w jakąś grupę? Albo pisać ( pjosę?) kto jedzie. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny temat :)

nightwisha słucham od prawie 4 lat
mam wszystkie ich płyty(cięzko było zdobyć niektóre, ale warto)
po zmianie wokalistki kapela nie podoba mi się już tak jak kiedyś
Anette śpiewa jakoś tak dziwnie (styl podobny do Amy Lee)
dorwałem wczoraj na youtube.com kilka filmików z koncertów nightwish w nowym składzie
Anette jakoś tak fałszowała, też to zauważyliście?
a pozatym Tarja świetnie potrafiła się ubierać, a Anette? getry (do ukrycia krzywych nóg) i gorset to nie zbyt dobre dopasowanie

kupiłem sobie nowy album nightwish dzień po premierze i do dzisiaj nie mogę się w niego wsłuchać, tak jak w poprzednie produkcje, czas chyba poszukać nowej kapeli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować