Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

a ja mam lepszy pomysl... wynajmiemy mafie pruszkowska i naslemy na UBI
a i jest tak jak powiedzial Vr00bel69 - z polakami nikt nie ma szans, jedyne mecze jakie przegralem byly wlasnie z polakami :) nam nie podskoczy zaden tepy francuski simogracz ani koreanski psozjadacz :-) POLSCY GRACZE GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Polacy to podobno taaaaaaki katolicki tolerancyjny naród. Bądź co bądź to tylko gra, ale jak Malysz przestał dobrze skakać to musimy być dobrzy w czymś innym... hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam ten patch dziala?? bo mi laczy z netem ale jak daje rozpocznij walke to mnie wywala do systemu?? czy ktos tak jeszcze ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 23:04, Tokagero napisał:

Ech , niestety Polska rynek ma dendencje do odstraszania od siebie premier, i to powoduje że
Heroes może będzie dopiero 8 czerwca. Ku***, akurat w dzień zdawania na karte rowerową!


o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję się w wieku 11-13 :lol:

a co do tego czaru, to dziwne z leksza, 2 takie same czary z czego jeden nie zabiera many? oO''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 10:48, Mike1292 napisał:

> Ech , niestety Polska rynek ma dendencje do odstraszania od siebie premier, i to powoduje
że
> Heroes może będzie dopiero 8 czerwca. Ku***, akurat w dzień zdawania na karte rowerową!


o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję się w wieku 11-13 :lol:

a co do tego czaru, to dziwne z leksza, 2 takie same czary z czego jeden nie zabiera many?
oO''

Tere fere. Ja jestem grubo po 13-tce a i tak nie mam karty :P
Dzisiaj sobie znowu pogralem i dalej mnie zabijaja. Ale przynajmniej sobie wyprobowuje co rozne czary robią. Głupi łancuch błyskawic mi tez sie polaczyl z moimi jednostkami. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2006 o 10:48, Mike1292 napisał:

o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję się w wieku 11-13 :lol:


11-13? :D
Karte rowerową zdaje się w 4 klasie podstawówki czyli w wieku 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 10:57, LordOfUndeads napisał:


> o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję się w wieku 11-13 :lol:


11-13? :D
Karte rowerową zdaje się w 4 klasie podstawówki czyli w wieku 10 lat :D

Mam 13! Może za twoich czasów zdawało się w wieku 10 lat, ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlej na kartę rowerową... to i tak nie jest nikomu do szczęścia potrzebne
Mam 16 lat (rocznikowo 17) i jeszcze nie mam karty rowerowej, dwa razy miałem okazję podejścia do egzaminu (albo i trzy), ale za każdym razem stwierdziłem, że to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mamy HoMM4, nie mamy soundtracków, nie mamy monet, a do tego jeszcze premiera niemal miesiąc po reszcie. gratuluję. super. nawet Czesi mają szybciej. za to kocham cdprojekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 11:15, Tokagero napisał:

> > > > o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję się w wieku 11-13
:lol:
> > > > > 11-13? :D
> Karte rowerową zdaje się w 4 klasie podstawówki czyli w wieku 10 lat :D
Mam 13! Może za twoich czasów zdawało się w wieku 10 lat, ale nie teraz.


faktycznie, 10 lat.. hyhy, za naszych czasów, fajnie to zabrzmiało :D

tak czy siak, forum powinno być 14+

a dzisiaj szczyt, gierka wywaliła mnie do Windy gdy byłem w lobby oO'' <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie: czy ktoś ma/wie skąd ściągnąc moda który odblokwouje więcej bohaterów w trybie duel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 11:15, Tokagero napisał:

>
> > o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję się w wieku 11-13
:lol:
>
>
> 11-13? :D
> Karte rowerową zdaje się w 4 klasie podstawówki czyli w wieku 10 lat :D
Mam 13! Może za twoich czasów zdawało się w wieku 10 lat, ale nie teraz.

ja tez mam 13 ale nie chce mi sie zdawac - u nas policja taka leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 11:38, Mike1292 napisał:

> > > > > o, i wyjawił się sekret wieku Tokageru! na kartę rowerową zdaję
się w wieku 11-13
> :lol:
> > > > > > 11-13? :D
> > Karte rowerową zdaje się w 4 klasie podstawówki czyli w wieku 10 lat :D
> Mam 13! Może za twoich czasów zdawało się w wieku 10 lat, ale nie teraz.

faktycznie, 10 lat.. hyhy, za naszych czasów, fajnie to zabrzmiało :D

tak czy siak, forum powinno być 14+

a dzisiaj szczyt, gierka wywaliła mnie do Windy gdy byłem w lobby oO'' <lol2>

czemu to forum powinno byc 14+? dlatego ze ty tyle masz? przeciez nie ma tu zadnych sprosnych filmikow, zdjec itp. tylko rozmowa o grze. a to ze ktos ma 13 lat nie znaczy ze to jakas mala ciota (przciez jak walczylem z toba na duelu to wygralem bez prawie zadnych strat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie: czy ktos ma link do moda zamieniajacego inferno i heaven na sylvan i necro??? jak tak to prosze o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 10:48, Mike1292 napisał:

a co do tego czaru, to dziwne z leksza, 2 takie same czary z czego jeden nie zabiera many?
oO''


Boskie Przewodnictwo - tak jak i Przyspieszenie - rzucasz na swoją jednostkę. Z czego Boskie Przewodnictwo to skill przy konkretnym buildzie postaci (może nawet zależy od tego z jakiej frakcji jest bohater, w herosie 4 było tak że każdy bohater mógł mieć wszystkie dostępne umiejętności - wybór postaci wpływał tylko na początkowe skille, tutaj nie wiem jak jest). Przy czym Boskie Przewodnictwo zdaje się że nie jest związane z magią - tylko właśnie z jakąś zupełnie inną umiejętnością (bo w końcu nie zużywa many). I w końcy - Boskie Przewodnictwo ma często naprawde ogromny efekt (potrafi wrzucić np. paladyna zaraz na następną kolejkę). Z tym że działa chyba jednorazowo. Przyspieszenia może nauczyć się mag - i tu nie wiem do której sfery magi to należy. Nie ma takiego silnego efektu jak Boskie Przewodnictwo, ale działa przez kilka tur, a dodatkowo - jako że jest to zaklęcie - na wyższym poziomie mag może się nauczyć zaklęcia Grupowe Przyspieszenie które działa na wszystkie twoje oddziały znajdujące się na polu bitwy (pikujący gryf się do nich NIE zalicza).

A właśnie - wie ktoś czy da się/będzie się dało resować jednostki który całkowicie umarły - i nad którymi ktoś już przechodził? Bo zauważyłem że zwłoki jednostek znikają gdy ktoś po nich przejdzie i po takim czymś nie mogę ich resować. I tak samo z gryfami które pikują - zauważyłem że komp potrafi resnąć gryfy które już są w powietrzu, a ja nie moge bo nie mogę ich w żaden sposób namierzyć.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 13:36, Michal256 napisał:

> a co do tego czaru, to dziwne z leksza, 2 takie same czary z czego jeden nie zabiera many?
A właśnie - wie ktoś czy da się/będzie się dało resować jednostki który całkowicie umarły -
i nad którymi ktoś już przechodził? Bo zauważyłem że zwłoki jednostek znikają gdy ktoś po nich
przejdzie i po takim czymś nie mogę ich resować. I tak samo z gryfami które pikują - zauważyłem
że komp potrafi resnąć gryfy które już są w powietrzu, a ja nie moge bo nie mogę ich w żaden
sposób namierzyć.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Jak jednostka która na nich stoji zejdzie, to ciała wracają, wiem bo miałem pojednyek i mało many, a miałem umiejętnośc "Pożarcie Zwłok", i jak mój chochlik zszedł z pola na kórym zabiłem Aniłow, to ich ciało było tam znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować