Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 15:24, Evil Khan napisał:

> click! dał już 5+, a ciekawe ile da CDA...
>
9/10


A, w którym numerze była ta recenzja. Wersji angielskiej, czy polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 15:58, knight88 napisał:

Hej, sluchaj nadal nie dostałem żadnej opowiedzi ale jak Ty byś dostał cokolwiek to daj znać
ok miloszpanas@gazeta.pl Z gory dzieki

Z tego co Ivan pisał to wynikało, że on dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:02, isildur-ps napisał:

Z tego co Ivan pisał to wynikało, że on dzwonił.


ja tez dzwonilem od razu ale babka poprosila mnie zebym napisal maila do nich z cala sprawa. Widocznie tak idzie im szybciej. Chociaz od wczoraj nie mam jeszcze zadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem swoją grę :) Pudełko jak i jego zawartość jest naprawdę imponujące...
Niemniej jednak po wizycie pani listonosz, która przyniosła między innymi ofertę Media Markt przeżyłem mały szok.
Otóż kupując w sklepie gram.pl byłem przekonany, że wykorzystując moje wPLN kupie grę bardzo tanio i zrobię na tym złoty interes (wersja podstawowa DVD 79,90zl). Okazało się, że jestem w błędzie, ponieważ w ofercie z Media Markt, HoM&M5 jest w cenie 59,90 czyli jeszcze 20 zł taniej!!!
No, ale może za te 20 zł miałem ten przywilej, że mam grę trzy dni wcześniej... Ale czy aby na pewno warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w ogole parodia zeby sie dzialy takie rzeczy. Ale wydaje mi sie ze panowie Z Masterlink postarali sie o braki w pewnych paczkach bo z tego co mi mowil kumpel on na swoich pudelku z gra i opakowaniu na plytki mial plomby dajace gwarancje ze paczka jest nienaruszona, to lekki psikus jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:06, Milo84 napisał:

Dzisiaj otrzymałem swoją grę :) Pudełko jak i jego zawartość jest naprawdę imponujące...
Niemniej jednak po wizycie pani listonosz, która przyniosła między innymi ofertę Media Markt
przeżyłem mały szok.
Otóż kupując w sklepie gram.pl byłem przekonany, że wykorzystując moje wPLN kupie grę bardzo
tanio i zrobię na tym złoty interes (wersja podstawowa DVD 79,90zl). Okazało się, że jestem
w błędzie, ponieważ w ofercie z Media Markt, HoM&M5 jest w cenie 59,90 czyli jeszcze 20 zł
taniej!!!
No, ale może za te 20 zł miałem ten przywilej, że mam grę trzy dni wcześniej... Ale czy aby
na pewno warto?


Jak to za 59,90????????? LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dostałem swój upragniony egzemplarz Heroes of Might and Magic V! Ale się uśmiałem z kuriera. Koleś przyjechał fura kombi z paczkami pod sam dach. Kiedy wyszedłem pezed fortkę żeby odebrac paczkę to zobaczyłem tylko ręce i nogi wystajace spod paczek. Facet usilnie próbował znaleźć moj egzemplarz. Postałem tak sobie pare minut tłumiąc śmiech. Ale fajny kurier, musze przyznać - sympatyczny facet.
Pierwsze wrażenie - czuję się jak na gwiazdkę. Te wszystkie zabezpieczenia... kocham odpakowywac paczki. Moim oczom w końcu okazało sie wnętrze. Trzeba pogratulować CDP, zrobili kawał dobrej roboty. Jakość ksiażeczek i opakowań jest świetna. Trochę szkoda, ze instrukcja nie jest tak rozbudowana jak w HIII, ale i tak ujdzie. Zabieram się do instalacji. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra w ubi.com!!!Gra nie chce mi wejsc na moje konto wprowadzam wszystko dobrze a pisze ze jest zablokowane....pomocy co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, czy jest jakas mozliwosc zrobienia jakiegos obrazu plyty (najlepiej malego) z ktorego uruchamial bym gre ? nie chce porysowac plyty, pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:38, Tuddrussel napisał:

wszystkie osoby, ktore zamowily heroes 5 do konca roku 2005 otrzymaja obiecane niespodzianki
w oddzielnej przesylce po premierze heroes.

A co w sytuacji, gdy zamówienie sprzed końca ubiegłego roku zostało anulowane ze względu na błąd autoryzacji płatności on-line?

Ja zamówiłem H5 20 grudnia (HR00790589), ale zrealizowane zostało de facto zamówienie YG00880606 z 19 maja.

Należy mi się jakaś niespodzianka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:06, Milo84 napisał:

Dzisiaj otrzymałem swoją grę :) Pudełko jak i jego zawartość jest naprawdę imponujące...
Niemniej jednak po wizycie pani listonosz, która przyniosła między innymi ofertę Media Markt
przeżyłem mały szok.
Otóż kupując w sklepie gram.pl byłem przekonany, że wykorzystując moje wPLN kupie grę bardzo
tanio i zrobię na tym złoty interes (wersja podstawowa DVD 79,90zl). Okazało się, że jestem
w błędzie, ponieważ w ofercie z Media Markt, HoM&M5 jest w cenie 59,90 czyli jeszcze 20 zł
taniej!!!
No, ale może za te 20 zł miałem ten przywilej, że mam grę trzy dni wcześniej... Ale czy aby
na pewno warto?



cos mi sie wierzyc nie chce, aby nowa gra (zwlaszcza taka jak HV) miala byc sprzedawana za 59 zl... moze czegos nie dopatrzyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoi sobie piękny karton na biurku i aż szkoda mi go rozpakować. Więc chcicałbym nadmienić że ekipa sklepu bardzo dobrze pakuje gry, i chodzi mi nie tylko o takie duże edycje kolekcjonerskie, ale też wszelkie pojedyncze zwykłę edycje. Tak trzymać. Tak ładnie pakują jeszcze tylko na Fanie. Ale oni mają łatwiej bo są to tylko małe CD o tym samym kształcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, z tymże miałem trochę paczkę nieznośnie oblepioną firmową taśmą, ale to naprawdę szczegół. Zwłaszcza że Herosów zamawiałem nie dla siebie, lecz na prośbę dla kolegi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować