Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 19:16, Tetektyw86 napisał:

> Czy jest gdzieś poradnik, lub cokolwiek co pomogłoby nauczyć mnie skryptów w edytorze
do HOMM5?
przeciesz nie ma edytora do homm5


edyttor jest, własnie nawet wersja pl jest opracowywana:) Niedługo zobaczycie wiecej z buildu, który zostanie udostępniony do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak zrobic zeby mozna bylo grac w mapki zrobione w edytorze, nie widac ich w grze, nie moge ich wybierac gdzie je przeniesc, wkleic ?? Mapki sa w floderach które maja po 3 pliki +2 readme a edytor robi tylko 1 plik jak to przerobic, albo gdzie umiescic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A - tam na dole jest pokaz zamiast pokaż...
A co do rozmiaru ''malutka'' - nie lepiej byłoby ''bardzo mała''? Ale to już czepianie się na siłę :PP
PS. Można się zapisywać jeszcze na alfa i beta-testy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) MOzecie Mi pomÓc? =( potrzebóje pewnych rad co do HerołsÓw V :( jestem graczem początkującym potrzebóje pewnych informacji.... Bardzo Prosze :( rozbudowałam sie...całkowicie.... :( mam dosc potęzna armie lecz nie wiem co dalej.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:47, HoOlQa napisał:

:) MOzecie Mi pomÓc? =( potrzebóje pewnych rad co do HerołsÓw V :( jestem graczem początkującym
potrzebóje pewnych informacji.... Bardzo Prosze :( rozbudowałam sie...całkowicie.... :( mam
dosc potęzna armie lecz nie wiem co dalej.... :(

To nam wiele nie mówi.
Jaka misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:47, HoOlQa napisał:

:) MOzecie Mi pomÓc? =( potrzebóje pewnych rad co do HerołsÓw V :( jestem graczem początkującym
potrzebóje pewnych informacji.... Bardzo Prosze :( rozbudowałam sie...całkowicie.... :( mam
dosc potęzna armie lecz nie wiem co dalej.... :(

hmm, tylko w czym problem zapomniales dopisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz to az wstyd ale ja dopiero początkująca dlateo to tylko i wyłacznie wersja demo.... mam 6 stowrków wynajetych jak mam je dodac do kompani? ino tyle nie wiem... :roll: z reszta sobie jakos poradze mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:41, Adham napisał:

A - tam na dole jest pokaz zamiast pokaż...
A co do rozmiaru ''malutka'' - nie lepiej byłoby ''bardzo mała''? Ale to już czepianie się
na siłę :PP
PS. Można się zapisywać jeszcze na alfa i beta-testy? ;)

pawel__1, Krejt dobrze, że podajecie takie literówki;D Dzieki wam edytor bedzie jak najlepszy;D
Będzie zmiana:) Alfa bedzie ograniczona do kilku miejsc, zaś beta testy powinny być otwarte, więcej szczegółów podam w piatek:) Wtedy kompilacja powinna działać poprawnie. Tak zmienie z malutka na bardzo mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:41, Adham napisał:

A co do rozmiaru ''malutka'' - nie lepiej byłoby ''bardzo mała''? Ale to już czepianie się
na siłę :PP

hmm... W angielskiej wersji jest "Tinny" czyli zdrobniale malutka :) Ale i tak chyba lepiej będzie "Bardzo mała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskiemu edytorowi przydałaby się chyba polska instrukcja, co?
A ponieważ nie wiadomo czy CDP się ty zajmie, za kilka dni powinienem udostępnić wam polską wersję Praktycznego Przewodnika po edytorze. Może komuś wersja PL się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 20:12, Daimon_Frey napisał:

Polskiemu edytorowi przydałaby się chyba polska instrukcja, co?
A ponieważ nie wiadomo czy CDP się ty zajmie, za kilka dni powinienem udostępnić wam polską
wersję Praktycznego Przewodnika po edytorze. Może komuś wersja PL się przyda ;)

:) Widze konkretne roboty:) Jeżeli będzie problem z wykonaniem PDF''u moge przekonwertować:D
Wracając do edytora, moge przetłumaczyć tylko tyle ile jest w kodzie zapisane czyli: Menu, łancuch, okna dialogowe... A co z resztą?? Próbujemy dalej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 20:06, pawel__1 napisał:

hmm... W angielskiej wersji jest "Tinny" czyli zdrobniale malutka :) Ale i tak chyba lepiej
będzie "Bardzo mała"


Faktycznie, przez to, że tłumaczone było dosłownie, postanowiłem dopuscić testerów gdy build zostanie ukończony w ok 65% Na dzień dzisiejszy jednak nie mówmy ile procent za nami gdyz lańcuch jest róznie podzielony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 20:34, Tito79 napisał:

Pomoze ktos??


W katalogu z grą powinien być folder Maps... Sprobuj tam... Sam nie nie probowalem, ale takie rozwiazanie tylko mi sie nasuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować