Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2006 o 17:52, Rafal G napisał:

> To bedzie zaciety pojedynek XD gracze pokażą klasę :PP Necrusy górą :PP

Necrusy...?? Ja uważam, że elfy górą:) Ewentualnie mroczne elfy:)


Nie żartowałem :) chciałem rozdrażnic Sol :) tak naprawde lubie grac każdą frakcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:55, Maestro1992 napisał:

Nie żartowałem :) chciałem rozdrażnic Sol :) tak naprawde lubie grac każdą frakcją :)


Czyżby Sol nie przepadała za necrusami?? Zatem witam w klubie:) A tak poważnie też lubie wszystkich, ale elfów szczególnie za Wielkich Łowczych i Wielkich Druidów + za zdolności bohatera (impregnowana strzała, deszcz strzał, itd), a mroczne elfy za czarne smoki (moja ulubiona jednostka we wszystkich częściach), hydry + wzmocnienie zaklęć u bohatera:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:00, Rafal G napisał:

> Nie żartowałem :) chciałem rozdrażnic Sol :) tak naprawde lubie grac każdą frakcją :)


Czyżby Sol nie przepadała za necrusami?? Zatem witam w klubie:) A tak poważnie też lubie wszystkich,
ale elfów szczególnie za Wielkich Łowczych i Wielkich Druidów + za zdolności bohatera (impregnowana
strzała, deszcz strzał, itd), a mroczne elfy za czarne smoki (moja ulubiona jednostka we wszystkich
częściach), hydry + wzmocnienie zaklęć u bohatera:).


Całkowicie się z Tobą zgadzam. A co do Sol to nienawidzi necrusów XD :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:50, morthi napisał:

moglbys sprobowac odnalezc gdzie to siedzi?:) bo ja jakos nie potrafie tego poprawic niestety

Chodzi o dymek?
p2-texts\UI\MainMenu2\HotSeat\TTback.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 08:36, scott napisał:

Się włącze do tematu ale po wgraniu patcha 1.3 także ta impregnowana strzała u mnie nie działa
lipa jakaś - wcześniej nie było problemu :(


Sorry, ze tak poźno ale lepiej poźno niz wcale ;P

A więc ... mam obecnie tylko patcha 1.2 Do tej pory jeszzce 1.3 nie instalowałem, więc nie wiem jak to z tym jest : /
Ale z patchem 1.2 to powinno działać tak jak opisałem w poprzednim poście :)
G L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:01, s2nto napisał:

Mam pytanie co do dodatku do Heroes''a Czy CDP ustaliło już cenę i wydanie ów tytułu?


Jak dotąd niestety nie... Ale pewnie będzie kosztować 59,90, jak większość dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dodatek nie będzie wymagał podstawki, a, że na gram.pl będzie go można kupić za wirtualne pieniądze w całości, jeśli masz HoMM V, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:05, Full Wypas napisał:

Mam nadzieje, że dodatek nie będzie wymagał podstawki, a, że na gram.pl będzie go można kupić
za wirtualne pieniądze w całości, jeśli masz HoMM V, co o tym myślicie?

Ja wolę żeby wymagał podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:05, Full Wypas napisał:

Mam nadzieje, że dodatek nie będzie wymagał podstawki, a, że na gram.pl będzie go można kupić
za wirtualne pieniądze w całości, jeśli masz HoMM V, co o tym myślicie?


To jest niemożliwe;) Podtawowa wersja jest NIEZBĘDNA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:05, Full Wypas napisał:

Mam nadzieje, że dodatek nie będzie wymagał podstawki, a, że na gram.pl będzie go można kupić
za wirtualne pieniądze w całości, jeśli masz HoMM V, co o tym myślicie?


Patrząc na politykę 3DO w poprzednich odsłonach HoMMów do działania dodaktów były wymagana podstawka. Jednakże teraz mamy Nival Interactive na stołku. Spójrzmy więc na ich poprzedni tytuł - Silent Storm do którego zostal wydany dodatek... wymagający podstawki... :D

Zresztą jestem prawie pewien, że w pudełku z dodatkiem znajdizemy jeden krążek CD. Bo ile mogą zajmować nowe scenariusze, 2 nowe jednostki i jakiś nowy tryb w MP? Grafika przecież z dźwiekiami/muzką jest już na podsatwce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:05, Full Wypas napisał:

Mam nadzieje, że dodatek nie będzie wymagał podstawki, a, że na gram.pl będzie go można kupić
za wirtualne pieniądze w całości, jeśli masz HoMM V, co o tym myślicie?


1. Na pewno będzie wymagał podstawki, bo będzie tam nowy zamek itp., a stare rzeczy - w podstawce.
2. Nie będzie za same wPLN - nie jest to możliwe ze względów prawnych.
3. Cena - nieustalona jeszcze... Myślę, że przedział 60-80zł [+ wPLN, odpowiednio do ceny].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na pewno będzie wymagał podstawki, bo będzie tam nowy zamek itp., a stare rzeczy - w podstawce.
no wiadomo ze z postawką, to nie to co Guild Wars...
>Nie będzie za same wPLN - nie jest to możliwe ze względów prawnych.
nie tyle co sprzeczne z prawem ale mniej opłacalne dla CDP :) praktycznie nic nie zarabiają
>Cena - nieustalona jeszcze... Myślę, że przedział 60-80zł [+ wPLN, odpowiednio do ceny].
myle ze z wpln bedzie kosztowac 42 zł - tak jak niektore tytułu z platynowej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:08, Adham napisał:

> Mam nadzieje, że dodatek nie będzie wymagał podstawki, a, że na gram.pl będzie go można
kupić
> za wirtualne pieniądze w całości, jeśli masz HoMM V, co o tym myślicie?

1. Na pewno będzie wymagał podstawki, bo będzie tam nowy zamek itp., a stare rzeczy - w podstawce.
2. Nie będzie za same wPLN - nie jest to możliwe ze względów prawnych.
3. Cena - nieustalona jeszcze... Myślę, że przedział 60-80zł [+ wPLN, odpowiednio do ceny].


Ale Nightfall bedzie można zdobyć w całości za wirtualne pieniądze, jeśli masz Factions, fajnie by było, jakby było tylko jedno CD, nie będzie zawalać pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:03, Full Wypas napisał:

Ale Nightfall bedzie można zdobyć w całości za wirtualne pieniądze, jeśli masz Factions, fajnie
by było, jakby było tylko jedno CD, nie będzie zawalać pamięci.


Identyczna polityka została podjęta w przypadku Trackmani i dodatku do SunRise - Extrem - którego można pobrać za darmo o ile się posiada orginalną angierską wersje SunRise. Jednak w większości przypadków rzadko spotykane są darmowe dodatki sponosrowane przez producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:58, nadol91 napisał:

nie tyle co sprzeczne z prawem ale mniej opłacalne dla CDP :) praktycznie nic nie zarabiają


Adham dobrze wyżej powiedział. Zgodnie z obowiązującym prawem niemożliwe jest sprzedanie gier w całości za wPLN. Mówił o tym któryś z pracowników CDP, chyba przy okazji promocji złotówkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:21, Daimon_Frey napisał:

Adham dobrze wyżej powiedział. Zgodnie z obowiązującym prawem niemożliwe jest sprzedanie gier
w całości za wPLN. Mówił o tym któryś z pracowników CDP, chyba przy okazji promocji złotówkowych.


W takim razie cóż oznaczają powyższe posty na temat darmowego Factions?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:39, s2nto napisał:

W takim razie cóż oznaczają powyższe posty na temat darmowego Factions?

Zwykła bzdura. Nie dostaje się Nightfalla za darmo (jeśli ma się zarejestrowane Factions czy którąkolwiek grę z serii GW), dostaje się tylko dodatkową zniżkę w wysokości 10wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 21:04, ciusiek i luka napisał:

jak myślicie, czy map editor for MOMMV wyjdzie w jęz. PL??


Koledzy przecież go właśnie tłumaczą... Więc wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować