Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 23:38, do- napisał:

Niestety u mnie coś jest nie tak:( Rzucam Impregnowaną Strzałę i na przykład Lodowy Promień,
następnie strzelam bohaterem a tu nic:((( Czy robię coś nie tak?

Żeby zadziałała impregnowana strzała musisz mieć jedną z tych umiejętności: Bezbłędny Strzał albo Deszcz Strzał. Ta pierwsza pozwala Ci zaatakować z większą skutecznością wybraną jednostkę przeciwnika, a drugi - zaatakować wszystkich wrogów rasowych na polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zrobiłem na nowo instalkę. Razem z unofficjalem. I dalej to samo. Mam jeszcze jedną roboczą teorię. W międzyczasie aktualizowałem soft w nagrywarce... Może nie pasi securomowi. Ale to zweryfikuje dopiero jutro... Dziś nie chce mi się już iść do serwisu po inną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 23:02, windows00 napisał:

A potem dodatkowo trójstrzałową balistę i magię destrukcji. I mamy prawdziwy Armaggedon,


Jeśli mowa już o armageddonie, to co powiesz na to? Rój meteorów razy 7 :D
Mapka, bohater i garnizon specjalnie do tego celu przygotowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem na myśli mówiąc: "Armageddon" ^^
Trzeci screen wymiata. Animacja Gradu Meteorytów jest piękna, a GM x7 to już kosmos.
Chciałoby się rzec: "Uwielbiam zapach meteorytu o poranku" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:15, windows00 napisał:

Trzeci screen wymiata.


E tam screen, na żywo to dopiero coś. Niestety mana szybko się kończy. 7x19 to 133 many zużyte naraz, ale efekt warty zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 23:38, do- napisał:

Niestety u mnie coś jest nie tak:( Rzucam Impregnowaną Strzałę i na przykład Lodowy Promień,
następnie strzelam bohaterem a tu nic:((( Czy robię coś nie tak?


Założenie jest takie: wybierz skill Impregnowana strzała. Potem wybierz zaklęcie dowolne destrukcyjne np. I juz powinno działać na takiej zasadzie, ze najpierw atakujesz cel normalnym atakiem (po prostu namierzasz go na polu walki myszą i klikasz : ), a po trafieniu strzałą cel dodatkowo obrywa wybranym wcześniej spellem. Przynajmniej tak to działało u mnie.

Jezeli u ciebie to tak nie działa, to ja tego niestety nie kumam : /
Być moze chodzi o to, ze musisz miec jeszcze taką zdolność o nazwie Bezbłędny Strzał czy coś takiego. Bohater uzywa tego automatycznie (jest to skill pasywny) i moze jest to wymagane, aby Impregnowana strzała zadziałała. Ale pewności nie mam. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:21, Daimon_Frey napisał:

E tam screen, na żywo to dopiero coś. Niestety mana szybko się kończy. 7x19 to 133 many zużyte
naraz, ale efekt warty zobaczenia ;)

No to mojemu Findanowi z kampanii z 26 punktami mocy starczyłoby na 3 kolejki, oczywiście po wizycie w studni Elratha.
I "łócznicy" Nicolaja mogliby mi nafikać ;] a ja głupi poszedłem w magię przywołania :/
Na szczęście jakoś sobie z nim poradziłem, ale to już dawno było. Trzeba pomyśleć o powtórce z prania tego pana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację, ponieważ jeszcze nie zdobyłem tej umiejętności.
Dziękuje wszystkim, którzy udzielili mi odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się włącze do tematu ale po wgraniu patcha 1.3 także ta impregnowana strzała u mnie nie działa lipa jakaś - wcześniej nie było problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 08:36, scott napisał:

Się włącze do tematu ale po wgraniu patcha 1.3 także ta impregnowana strzała u mnie nie działa
lipa jakaś - wcześniej nie było problemu :(


A jesteś pewien, że spełniasz wszystkie jej warunki? Bo może coś przeoczyłeś. U mnie nie ma problemu - mam Impregnowaną Strzałę, Precyzyjny Strzał, jak się trafią Machiny Wojenne to biorę Impregnowaną Balistę i wszystko działa jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 12:06, Tuddrussel napisał:

Premiera gry Heroes of Might and Magic V odbędzie się w czerwcu 2006. Zapewne wielu
z Was już teraz chciałoby dowiedzieć się więcej o polskiej edycji HoMM V.

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące polskiej wersji gry - lokalizacji, wymagań
sprzętowych, zawartości pudełka, sposobu wydania, zamówień przedpremierowych itd.
Na Wasze pytania odpowiadać będą pracownicy działu lokalizacji, marketingu oraz obsługi klienta.

Do premiery gry, będziemy także w tym temacie zamieszczać linki do nowych materiałów z polskiej
wersji gry, screeny, próbki dźwiękowe. Zapraszamy do dyskusji.

[aktualizacja]
Uwaga dotycząca polskiego dema Homm 5 - plik/archwium jest 100% sprawne i umożliwia bezproblemową
instalację i uruchomienie dema.

[aktualizacja 2]
na naszym ftp dostepny jest pacz do polskiego dema Homm 5 rozwiazujacy problem z gra w sieci

(poprawka przeznaczona jest dla dema, ktore bylo dostepne do 5 maja): http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1255

[aktualizacja 3]
Uwaga: Informacja dla wszystkich graczy ktorzy zamowili Heroes of Might & Magic V w sklepie
gram.pl.
Wiadomosc z linkiem do platnosci LUB potwierdzenia zostala wyslana wczesniej niz zwykle (czyli
5 dni przed premiera) aby zminimalizowac wszelkie problemy z platnosciami i zapewnic gwarancje
dostawy
w terminie [dla wszystkich zamowien zaplaconych]. Tak wiec smialo mozna klikac link w otrzymanej
wiadomosci.

[aktualizacja 4]
Mapa w Edycji Kolekcjonerskiej nie znajduje sie w srodku skrzynkeczki, ale zapakowana jest
oddzielnie w "twarde okladeczki" i w tej postaci wlozona do paczki. Tak wiec wszystkich niecierpliwych
prosimy o ostrozne
rozpakowywanie swoich przesylek.


[aktualizacja 5]
GRATISY DLA OSÓB, KTÓRE ZAMÓWIŁY HOMM5 W GRUDNIU 2005!!!
Wszystkie osoby, które zamówiły heroes 5 do końca roku 2005 otrzymają obiecane niespodzianki
Niespodziankę otrzymają również osoby, które miały problemy z autoryzacją płatności a złożyły
swoje zamrowienia na grę jeszcze w grudniu. Paczki będziemy wysyłać sukcesywnie w przyszłym
tygodniu. O fakcie nadania paczki będziemy informować jej odbiorcę mailowo ;)


pozdrawiamy,
zespół CD Projekt

Dlaczego w EK nie ma soundtracka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:38, azur64 napisał:

Dlaczego w EK nie ma soundtracka?


Była już o tym mowa wiele razy. Dacyzja Ubsoftu, aby nie dodawać do gry Soundtracka. To się tyczy również innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:02, Daimon_Frey napisał:

> A potem dodatkowo trójstrzałową balistę i magię destrukcji. I mamy prawdziwy Armaggedon,


Jeśli mowa już o armageddonie, to co powiesz na to? Rój meteorów razy 7 :D
Mapka, bohater i garnizon specjalnie do tego celu przygotowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:02, Daimon_Frey napisał:

> A potem dodatkowo trójstrzałową balistę i magię destrukcji. I mamy prawdziwy Armaggedon,


Jeśli mowa już o armageddonie, to co powiesz na to? Rój meteorów razy 7 :D
Mapka, bohater i garnizon specjalnie do tego celu przygotowane ;]


Jak jest mozliwy GM X 7?? Fajne to jest tylko jak to się osiąga??? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:42, Maestro1992 napisał:

Jak jest mozliwy GM X 7?? Fajne to jest tylko jak to się osiąga??? XD


Przy sprzyjających okolicznościach powinno się dac za pomocą impregnowanej strzały i listy ulubionych wrogów.... chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:42, Maestro1992 napisał:

Jak jest mozliwy GM X 7?? Fajne to jest tylko jak to się osiąga??? XD

1) Bohater z impregnowaną strzałą, Deszczem Strzał i Lepszą\Ekspercką Magią Destrukcji.
2) Talent Mściciel
3) Obecność na polu bitwy 7 grup przeciwników, które są wrogami rasowymi
* Przy Mscicielu musi to być 7 grup tej samej jednostki
* Przy Lepszym Mścicielu 7 grup dwóch rodzajów jednostek
* Przy Eksperckim Mścicielu 7 grup trzech rodzajów jednostek
* Przy Mistrzowskim Mścicielu 7 grup czterech rozajów jednostek
Pierwszy ruch bohatera to zaimpregnowanie strzały Armageddonem, a drugi - użycie umiejętności Deszcz Strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytor przed wypuszczeniem bedzie musiał byc dokładnie sprawdzony:) Mam nadzieję, że podasz nam sugestie i niedociągniecia skorygujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować