Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2006 o 20:15, damienthorn napisał:

Widzę, że swoim postem na temat stronki homm5 wywołałem spore zamieszanie. Przypadkowo na nią
wszedłem, a że była ona nieaktualizowana postanowiłem o tym zawiadomic. Ciesze się, że ktoś
się nią zajmie.


nie chwalmy dnia przed zachodem słońca;) na razie reaktywacja jest prawdopodobna, a nie pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:15, damienthorn napisał:

Widzę, że swoim postem na temat stronki homm5 wywołałem spore zamieszanie. Przypadkowo na nią
wszedłem, a że była ona nieaktualizowana postanowiłem o tym zawiadomic. Ciesze się, że ktoś
się nią zajmie.


Takie poruszenie na temat tej strony miało już kilka razy miejsce. Ale teraz, dzięki kolektywowi może coś większego z tego wyniknie. Mam przynajmniej taką cichą nadzieję, bo aż żal się trochę robi, gdy widzi się taką oficjalną stronę ulubionej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wersja nawet alfa, to dopiero build 0.00.01 czyli okrestłumaczeń wstępnych, następnie w raz z Matizem przekształcimy na Alfę, po czym udostępnimy 10 szcześliwcom do testów

W łatce pl będzie się znajdować:
Polska wersja Edytora Map.
Polska wersja UpgardeLaunchera.

Niektóre z napisów niestety nie są zapisane w kodzie i nie zostaną przetłyumaczone.

Plan tłumaczenia na jutro:
Wprowadzenia polskich znaków i poprawy łacucha programu
Polskie dialogi w oknach
poprawa polskich znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:13, Shadow SSJ Warrior napisał:

To nie jest wersja nawet alfa, to dopiero build 0.00.01 czyli okrestłumaczeń wstępnych, następnie
w raz z Matizem przekształcimy na Alfę, po czym udostępnimy 10 szcześliwcom do testów

W łatce pl będzie się znajdować:
Polska wersja Edytora Map.
Polska wersja UpgardeLaunchera.

Niektóre z napisów niestety nie są zapisane w kodzie i nie zostaną przetłyumaczone.

Plan tłumaczenia na jutro:
Wprowadzenia polskich znaków i poprawy łacucha programu
Polskie dialogi w oknach
poprawa polskich znaków.


w takim razie życzę Wam powodzenia w dalszych tłumaczeniach (tych dostępnych):) chętnie zgłosiłbym się na testera i w miarę możliwości pomógł... ale niestety jestem w trakcie kampanii wrześniowej na studiach, wiec... mimo najlepszych chęci... nie da rady...
raz jeszcze powodzenia, wszyscy w Was wierzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>chętnie zgłosiłbym się na testera i w miarę możliwości pomógł... ale niestety jestem w trakcie kampanii wrześniowej na studiach, wiec... mimo najlepszych chęci... nie da rady...
Ja mam praca, szkoła, praca, wolne minuty odpalam tłumaczenie i [pracuję nad edytorem. Nie śpie nie jem... wiec za błędy prosze się nie dziwcie. Dlatego też zaczniemy jutro spis osób:D Niedługo szcześliwcy zostaną o tym powiadomieni. Wszystkie pytania i sugestie prosze na GG.

Dnia 18.09.2006 o 21:21, Rafal G napisał:

raz jeszcze powodzenia, wszyscy w Was wierzymy:)

Mam nadzieję, że nasze chęci zostaną dostrzeżone. Juto wiećej informacji udziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:28, Shadow SSJ Warrior napisał:

Mam nadzieję, że nasze chęci zostaną dostrzeżone.


tego akurat możecie być pewni, tym bardziej, że wysiłek jaki trzeba włożyc w takie zadanie jest niewątpliwie ogromny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:39, Rafal G napisał:

tego akurat możecie być pewni, tym bardziej, że wysiłek jaki trzeba włożyc w takie zadanie
jest niewątpliwie ogromny:)

E tam. :P Raz się znajdzie jakiś plik z błędem i go poprawi. Kiedy indziej spolszczy się jakiś edytor. :) Według mnie to wcale nie jest trudne. :) Trzeba mieć tylko dużo czasu i chęć do robienia czegoś takiego. Niektórym pewnie by się to znudziło, a ja mogę szukać tych błędów dosyć długo bez znużenia. :)

Czy ktos już zrobił jakąś porządną mapę w edytorze? Ja nim się na razie nie zajmuję, bo nie mam na to czasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu trzeba pilnować się, a wtedy wszystko będzie ok. Im więcej ludzi tym szybciej praca wre;D Ale zobaczymy;D To nie ukaże sie najprawdopodobniej z unofficjal patchem, lecz jako oddzielna aktualizacja:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2006 o 21:44, matiz123 napisał:

E tam. :P Raz się znajdzie jakiś plik z błędem i go poprawi. Kiedy indziej spolszczy się jakiś
edytor. :) Według mnie to wcale nie jest trudne. :) Trzeba mieć tylko dużo czasu i chęć do
robienia czegoś takiego. Niektórym pewnie by się to znudziło, a ja mogę szukać tych błędów
dosyć długo bez znużenia. :)


właśnie medzy innymi poświęcenie czasu miąlem na myśli:) nie wszyscy tyle czasu mają, więc powinni docenić pracę innych (Waszą), gdyż założe się, że 99% ludzi z tego forum będzie korzystać ze spolszczonego edytora:)
swoją drogą po raz kolejny fani muszą wykonywać pracę, którą należy do kogoś innego (wszyscy wiedzą o co chodzi - ach te trzy literki;)) pewnie kiedy skończycie nieoficjalne spolszczenie stanie się oficjalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wtedy by panowie od trzech literek sprawdzili porządnie nasze dokonanie i przemyyśleli nad tym czy powinno dojść w łatce czy nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:05, Shadow SSJ Warrior napisał:

Wolałbym wtedy by panowie od trzech literek sprawdzili porządnie nasze dokonanie i przemyyśleli
nad tym czy powinno dojść w łatce czy nie,


Według mnie to spolszczony edytor powinien znajdować się w łatce. Przecież gra ma być po polsku więc wszystkie jej elementy powinny być po polsku w tym i edytor map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:38, Radek15 napisał:

Według mnie to spolszczony edytor powinien znajdować się w łatce. Przecież gra ma być po polsku
więc wszystkie jej elementy powinny być po polsku w tym i edytor map.

Ale czy bedzie w oficjalnej łatce?? Do unofficiala nie dodamy ze wzgledu na rozmiary plików ok 17 mb!! po przygotowaniu łatki jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:40, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Według mnie to spolszczony edytor powinien znajdować się w łatce. Przecież gra ma być
po polsku
> więc wszystkie jej elementy powinny być po polsku w tym i edytor map.
Ale czy bedzie w oficjalnej łatce?? Do unofficiala nie dodamy ze wzgledu na rozmiary plików
ok 17 mb!! po przygotowaniu łatki jeszcze nie wiem...


Do unofficiala do nie będzie my raczej dodawać, ale CDP mogło by wydać oficjalną łatkę ze spolszczonym edytorem. Jak będzie oficjalna łatka to do większej ilości osób trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 23:20, Radek15 napisał:

Do unofficiala do nie będzie my raczej dodawać, ale CDP mogło by wydać oficjalną łatkę ze spolszczonym
edytorem. Jak będzie oficjalna łatka to do większej ilości osób trafi.


tyle, że tu potrzebaby trochę zaangażowania ze strony CDP, a z tym bywa róznie, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:40, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Według mnie to spolszczony edytor powinien znajdować się w łatce. Przecież gra ma być
po polsku
> więc wszystkie jej elementy powinny być po polsku w tym i edytor map.
Ale czy bedzie w oficjalnej łatce?? Do unofficiala nie dodamy ze wzgledu na rozmiary plików
ok 17 mb!! po przygotowaniu łatki jeszcze nie wiem...


Poproście moze CDP aby umieścili waż patch na swoim ftp albo jakoś wspomogli was bo i tak odwalacie za nich robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 08:44, scott napisał:

Poproście moze CDP aby umieścili waż patch na swoim ftp albo jakoś wspomogli was bo i tak odwalacie
za nich robotę

Zapytanie wyślemy do CDP, gdy edytor przejdzie pomysłnie wszystkie testy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 14:36, Bosper napisał:

Nie ma żadnych informacjii o dodatku, smutne.


za chwile pewnie sie okaże, że dodatek będzie gdzieś w przyszlym roku (po polsku oczywiście) i że zrobią niespodzianke, dajmy na to, na wielkanoc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować