Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Na screenie fisha13 umieszczonego w tym poście http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=26039 widać kilka map o rozmiarze zdefiniowanym jako "ogromne". Czy to jest zupełnie nowy rozmiar, większy od rozmiaru "bardzo dużego", czy jest jedynie jego synonimem, z tym że występuje wyłącznie na mapach wygenerowanych losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie ... może ktoś wie. Co to są skrypty przy generatorze losowych map i jak działają? Pokazuje sie kilka, a nigdzie nie znalazłem opisu co który robi.Bede wdzięczny, bo dodatek kupiłem wyłącznie dla generatora map losowych wiecej niz dla 2 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez mam pytanie dotyczące generatora map. Czy jest możliwość zrobienia jakiegoś moda który umożliwiłby wybór zamków a nie granie tymi które przypisze komp.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi pomoc z moim problemem ?? nie moge sie polaczyc w grze z ubi.com i ciagle wywala blad 0.7.0 mam wylaczonego firewalla i antyvira i nic. HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:55, morthi napisał:

uhm... nie bardzo rozumiem na czym mialby blad ten polegac :) moglbys to wytlumaczyc ?


Już tłumaczę, na screenie tam gdzie jest kursor jest po angielsku napisane with. Nie ma tłumaczenia, w tym tkwi błąd. Mały ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauwazył ktoś moze cos takiego, ze krasnoludzcy bohaterowie ze skrzynek otrzymuja wiecej zlota i doswiadczenia ? Mi wyskoczyla przed chwila skrzynka z 6000 złota lub 5500 exp :D błąd czy tak ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:11, Dtet napisał:

A zauwazył ktoś moze cos takiego, ze krasnoludzcy bohaterowie ze skrzynek otrzymuja wiecej
zlota i doswiadczenia ? Mi wyskoczyla przed chwila skrzynka z 6000 złota lub 5500 exp :D błąd
czy tak ma być ?


O ile pamiętam, to komuś takie coś przytrafiło się również w podstawowej wersji HV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:50, skubsa napisał:

Widzieliście nowy wygląda strony homm5.gram.pl zarąbisty!!!Gratulacje


Zauważyłem, faktycznie fajnie teraz ta stronka wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:14, Sheltem napisał:

O ile pamiętam, to komuś takie coś przytrafiło się również w podstawowej wersji HV.


w 5 kampanii - czwartej misji: Archipelag - jest kilka takich skrzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem za dużo w swój egzemplarz kuźni (przeszedłem jedynie pierwszą misję kampanii), ale przeglądając komentarze na CH mozna dojść do wniosku, że dodatek się spodobał.
Sam już w tej pierwszej misji zauważyłem pare fajnych rzeczy, jak np. zamiana chłopów w demony. odgłosy obozów i ćwiczących jednostek.
W każdym razie nie spodziewałem się tak entuzjastycznych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 10:30, fofire napisał:

> Na tym forum które mi podałes neiststy nie znalałzem nic na ten temat
Moj blad, tutaj jest to z czego korzystalem http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/4611096804/m/7281020764/p/1
moze komus sie jeszcze przyda.


Dzieki, jak bede miał czas to to sprawdze i odezwę czy zadziałało.

Morthi---> mam edycje kolekcjonerską z gram wiec nie to ;]
bakubartek--->Nie wiem co ci odbiło z tymi kodami:| Ja kodów nie uzywam do żadnej gry......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:55, kosa45 napisał:

Witam. Ja tez mam pytanie dotyczące generatora map. Czy jest możliwość zrobienia jakiegoś moda
który umożliwiłby wybór zamków a nie granie tymi które przypisze komp.

Jest na to sposób.
Tworzysz mapę generatorem, zapisujesz ją, otwierasz edtyor i plik mapy, którą stworzyłeś. Teraz podstawiasz pod Random Town miasto jakie chcesz posiadać zaczynając grę. Zapisujesz zmiany i odpalasz mapę. Powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że nowy wygląd Wam się podoba. :) To jest niezłą motywacją do dalszej pracy nad stronką. ;) A niedługo powinno się pojawić na niej kilka ciekawych rzeczy... :P Więc zaglądajcie tam regularnie. :D
A jeśli chodzi o samego Heroesa, to jeszcze nie dotarł do mnie mój egzemplarz. :/ Trudno, mogę trochę poczekać. I tak będę mógł porządnie się z gierką zapoznać dopiero w weekend. I już teraz Was proszę, żebyście robili screeny z wszystkimi błędami, jakie uda się wam znaleźć. Mogą się przydać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no Masterlink (DPD) leca sobie w kulki
o ile wczoraj mogli byc o godzinie 11.40 (a mnie wtedy nie było)
to dzis ich nie bylo a napisali na stronie ze nieudana proba dostarczenia przesylki :[
tak sie nie robi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:28, Luke PL napisał:

Nie no Masterlink (DPD) leca sobie w kulki
o ile wczoraj mogli byc o godzinie 11.40 (a mnie wtedy nie było)
to dzis ich nie bylo a napisali na stronie ze nieudana proba dostarczenia przesylki :[
tak sie nie robi !!!

ja kiedys mialem tez taki problem z Masterlink co sie okzalo w adresie nr 5 wygladala jak 6 tak samo przy nr. tel. ostania liczba 5 wygladala jak 6 zadzwon do nich i sie upewnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:39, windows00 napisał:

Tworzysz mapę generatorem, zapisujesz ją, otwierasz edtyor i plik mapy, którą stworzyłeś.


Ja tylko dodam, że w edytorze też jest RMG i można od razu efekty obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować