Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dzięki za linka.

Dnia 17.02.2007 o 23:07, Daimon_Frey napisał:

do wszystkich


Nie wie ktoś dlaczego nie ma już tego przypiętego posta na górze z linkami? I co było powodem odpięcia good tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:28, Radek15 napisał:

Nie wie ktoś dlaczego nie ma już tego przypiętego posta na górze z linkami? I co było powodem odpięcia good tematu?

Zgadzam się, ten post na górze był bardzo pomocny, jeżeli treść tego posta jest dalej aktualna to nie widzę przeciw skazań by nie był przypięty :) Miło by było go z powrotem zobaczyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:54, Kamil.i.Maciek napisał:

/ciach/

Ja też nie widzę, ale niestety CDP widzi :/
Dowiedziałem się, że CDP podjęło decyzję o odpięciu wszystkich przypiętych postów z adresami niezwiązanymi z CDP. Dlatego przypięty post został odpięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz co spowodowało podjęcie takiej decyzji? Mi ten post był pomocny, a napewno pomagał początkującym w znalezieniu potrzebnych im rzeczy.

Dnia 18.02.2007 o 11:12, windows00 napisał:

do CDP


Proszę przywródzcie te posty, bo są one przydatne i dzięki nim nie będzie postów z prośbami o jakiś link do patcha czy czegoś innego, co pomoże utrzymać porządek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:42, Radek15 napisał:

A nie wiesz co spowodowało podjęcie takiej decyzji? Mi ten post był pomocny, a napewno pomagał
początkującym w znalezieniu potrzebnych im rzeczy.

Nie wiem...
To pytanie również powinieneś skierować do CDP. Ja wiem tylko, że podjęta została taka decyzja, a moderator zastosował się do niej i odpiął post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby CDProjektowi zaczynało odbijać?... "CDP podjęło decyzję o odpięciu wszystkich przypiętych postów z adresami niezwiązanymi z CDP" wołajmy o pomstę do nieba... ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie! Czy jest możliwe wyłączenie tego aby podczas grania nie czekał aż przeciwnik wykona ruch szczegulnie kiedy go nie wiedać, coś jak w Homm III tam się nie czekało... patrzyłem w ustawienia ale nie widziałem może przy którymś z patch''ów jest dodana taka opcja... jak by ktoś wiedział to będe wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:20, Lfdracon napisał:

/ciach/

Żeby nie było żadnych wątpliwości: "CDP zdecydowało o odpięciu wszystkich przypiętych postów z linkami
do stron".
Taka informacja przyszła do mnie od moderatora. Ja dodałem fragment o stronach nie związanych z CDP. Jednak fakt odpięcią posta, faktem pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:28, windows00 napisał:

> /ciach/
Żeby nie było żadnych wątpliwości: "CDP zdecydowało o odpięciu wszystkich przypiętych postów
z linkami
do stron".
Taka informacja przyszła do mnie od moderatora. Ja dodałem fragment o stronach nie związanych
z CDP. Jednak fakt odpięcią posta, faktem pozostaje.


Powiem ci jedno. Chyba tylko w tym temacie odpięto post z linkami, bo w głównym temacie o Warcrafcie 3 jest przypięty post z linkami. Ten fakt tym bardziej mnie dziwi.

Dnia 18.02.2007 o 16:28, windows00 napisał:

DO CDP


Przywródzcie posta z linkami do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:34, Radek15 napisał:

/ciach/

Przeszukałem forum i znalazłem tylko jeden temat z linkami (właśnie temat o W3), a wcześniej powiedziałem sobie, że wyśle e-mail z odwołaniem jeśli znajdę 2 lub 3 taki tematy...
Ale jeśli komuś z Was to nie odpowiada (a widzę, że tak jest) wyślijcie e-mail do CDP - na pewno zadziała lepiej niż te posty na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:55, Mik Nik napisał:

Znowu mam problem z 5 misją krasnoludów a mianowicie jak mam pokonać Laszlo ???
ma względnie mniejszą armie ode mnie ale nie moge wygrać próbowałem już chyba wszystkiego włącznie
z czekaniem do 10 miesięcy szkoleniu armi i ataku mam już 150 smoków 300 władców itd. a on
4 anioły, ok 300 kawalerzystów itd.Ja już nie wiem


ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady znawców. Nie jestem pewnien czy wszystko dobrze zrozumiałem, a w instrukcji też nie jest to jakoś przejrzyście wyjaśnione. Chodzi o talenty i umiejętności. A więc tak : jest sześć talentów, każdy ma trzy poziomy zaawansowania, a do każdego talentu jest po trzy umiejętności. Tak to wygląda ? Może dla weteranów serii wszystko jest jasne, ale ja grałem tylko w Heroes I i nie bardzo już to pamiętam, więc trochę sie w tym gubię. Nie ma gdzies jakiegoś drzewka rozwoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie 4 misji 1 kampani Kuźni Przeznaczenia.

Gdy dochodzę do Tor Hrall bramę na południu atakuje Laszlo i jest przerywnik. Po zakończeniu przerywnika kursor mam cały czas w formie klepsydry i nie mogę przesuwać mapy, działają jedynie przyciski zmiany poziomu, oraz dziennika zadań. Próbowałem reinstalować grę i przechodzić misję od nowa, ale to nie pomaga. Mam grę spaczowaną do wersji 2.1 i nie grałem bez tego pacza.

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za powtórzenie pytania z innego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam skillwheel i niby mogę sobie zaplanować rozwój bohatera. Mam tylko jedno pytanko :). Ile rzeczy zdąże rozwinąć podczas gry ? Uda sie wszystkie 6 talentów, czy lepiej wybrać sobie na przykład 3 i na nich się skupić ? Nie chciałbym żeby potem się okazało że mam wszystkiego po trochu...
W wielu miejscach czytałem niezbyt pochlebne opinie na temat "Niepowstrzymanej Szarży". Prawda to, że nie jest warta zachodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 02:26, hehe napisał:

Ile rzeczy zdąże rozwinąć podczas gry ? Uda sie wszystkie 6 talentów, czy lepiej wybrać
sobie na przykład 3 i na nich się skupić ? Nie chciałbym żeby potem się okazało że mam wszystkiego
po trochu...

Wszystko zależy od wielkości mapy, ale (IMO) najlepiej rozwijąc jakiś talent na maksa, poznać uzdolności z nim związane i brać się za następny. Oczywiście nie jest to takie proste, bo nie zawsze zdolności i talenty podczas awansu są korzystne. W kampanii można rozwinąć 5 talentów (wraz ze zdolnościami) i zaostanie poziom albo dwa na 6 talent. Podobnie jest na większych mapach (nie grałem, ale tak przypuszczam).

Dnia 20.02.2007 o 02:26, hehe napisał:

W wielu miejscach czytałem niezbyt pochlebne opinie na temat "Niepowstrzymanej Szarży". Prawda
to, że nie jest warta zachodu ?

Niepowstrzymana szarża jest (znowu: moim zdaniem) mało przydatna. Wzmacnia ona trzykrotnie obrażenia zadawane wrogom, którzy atakują chronioną jednostkę. Zolność tą używamy jak czary, więc jej użycie marnuje kolejkę bohatera, a bohater Przystani podczas rozwoju może zdobyć inne, przydatniejsze zdolności (np. Boskie Przewodnictwo - przyspiesz ruch jednostki o 33%) albo czary (np. wzmocnione błogosławieństwa przy eksperckiej Magii Światła albo zdolnościom Magii Światła). Wychodzi więc na to, kontratak (zdolność Święta Szarża) jest nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw kup sobie slownik ortograficzny i zanim napiszesz post sprawdz go pod wzgledem poprawnosci i wyeliminuj bledy gdyz czytanie takiej wypowiedzi nie nalezy do przyjemnej

spatchuj gre do najnowszej wersji - problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować