Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 17:51, tomoliop napisał:

przecież napisałem że przez gram.pl... około 2 miesiące temu.


Rzeczywiście pisałeś:) Jakoś to przeoczyłem, sorki:) Z tego co się orientuję srebrna edycja jest właśnie "empikowa", ale nie jestem co do tego na 100% pewny. Morthi powinien wiedzieć. Jeśli tak - musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać na specjalny patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie troszkę poszukać i znalazłem;) W Srebrnej Edycji podstawka jest niestety "empikowa" więc musisz czekać, aż CDP wyda patch 1.5 stosowny do takiej wersji.
Z kolei dla dodatku może instalować te same patche co wszyscy:) Więc kiedy wyjdzie patch 2.2, nie będzie z nim problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:13, tomoliop napisał:

A czy masz save z hommV ze wszystkim skończonym? Przydałby mi się bo muszę obejrzec dwie cut-scenki...


Niestety nie mam. Na bieżąco czyściłem stare savy. Zresztą jak pisał moonman taki pojedynczy save nic Ci nie da. Musiał byś znaleźć kogoś kto wszystko zachowywał i ma savy z interesującymi Cię scenkami. Gdybyś napisał, o które dwie dokładnie Ci chodzi, może coś by się znalazło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 19:23, Rafal G napisał:

Gdybyś napisał, o które dwie dokładnie Ci chodzi, może coś by się znalazło...


Chodzi mi o cut-scenkę jak Findan zabija Wampirycznego Nikolaja i ostatnia scenkę w grze. A poza tym jesli ktoś gra nawet w kuźnię przeznaczenia to musi miec hommv więc chyba ma cały folder save, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:40, tomoliop napisał:

Chodzi mi o cut-scenkę jak Findan zabija Wampirycznego Nikolaja i ostatnia scenkę w grze. A
poza tym jesli ktoś gra nawet w kuźnię przeznaczenia to musi miec hommv więc chyba ma cały
folder save, nie?


Niekoniecznie:) Bo w dowolnym momencie można przecież usunąć dowolny savegame. Choćby w celu zachowania porządku w save''ach;) Jak będę chwilkę to poszukam u siebie, może się coś znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:40, tomoliop napisał:


> Gdybyś napisał, o które dwie dokładnie Ci chodzi, może coś by się znalazło...

Chodzi mi o cut-scenkę jak Findan zabija Wampirycznego Nikolaja i ostatnia scenkę w grze. A
poza tym jesli ktoś gra nawet w kuźnię przeznaczenia to musi miec hommv więc chyba ma cały
folder save, nie?


Poczekaj trochę, to wyślę ci ten save. Jestem na początku 5 misji kampanii Sylwan - to w niej Findan zabija Nikolaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mnie się tylko wydaje ale w 1.5 poprawili wyglą wody ? (miałem przerwę z h5 ) jakaś taka ładniejsza z refleksami itd.
no i płynność szczególnie podczas bitew i oblegania zamku się poprawiła (przy rzucaniu czarów potrafiło nieco zwolnić a teraz jakoś tak lepiej) no, no
+ że wprowadzili jak w dodatku nową nekromancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest dokladnie tak jak mowisz :) woda wyglada rewelacyjnie - choc daleko jej jeszcze do tego co widzielismy na screenach z nowego dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja (jeśli znajdę czas) (czyt. bardzo mało prawdopodobne) postaram się wysłąć ci save z bochaterami tuz przed finałową bitwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:02, nazgul47 napisał:

a ja (jeśli znajdę czas) (czyt. bardzo mało prawdopodobne) postaram się wysłąć ci save z bochaterami
tuz przed finałową bitwą.


ja nie chce przed finałową bitwą bo tam sam doszedłem. ja chce po bitwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:48, nazgul47 napisał:

mam już save''a po bitwie. namiary proszę i już wysyłam. save nazywa się "los Izabeli"


wyslij na mail: tomoliop@op.pl
a jak właściwie zrobiłeś tą misję bo ja ginę zefirem podczas ostatniej fazy już po zniszczeniu tarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:41, tomoliop napisał:

ja nie chce przed finałową bitwą bo tam sam doszedłem. ja chce po bitwie


Wiesz, to raczej niemożliwe, bo filmik pojawia się od razu po bitwie, więc nie ma możliwości wcześniejszego zapisu... i czy musisz być taki nachalny? Nie możesz poczekać kilka dni? Jeszcze jedno: tutaj nie będą wszyscy spełniać twoich zachcianek ;/ ja treść twojego posta odebrałem jak zawołanie małego dziecka - "ja chcę to, ja chcę tamto!" Można było trochę grzeczniej to sformułować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:40, Lfdracon napisał:

Wiesz, to raczej niemożliwe, bo filmik pojawia się od razu po bitwie, więc nie ma możliwości
wcześniejszego zapisu...


To akurat jest możliwe;) Gra przed wszystkimi cut-scenkami robi autosave, tak że wszystkie potem są dostępne jako zwykłe save''y;) O ile rzecz jasna nie usunie się ich ręcznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim: oszczędzać jednostki. Wspieraj się najsilniejszymi czarami magii zniszczenia i przywołania. Dobrze jest, jeśli każdym (albo chociaż jednym) bochaterem masz czar "wskrzeszenie". Poza tym jak najszybciej zabić sukkubusy i heja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:04, tomoliop napisał:

a jak właściwie zrobiłeś tą misję bo ja ginę zefirem podczas ostatniej fazy już po zniszczeniu
tarczy.

Zehir nie ma przypadkiem poznanej umiejętności "Wygnanie"? Wiem, że też miałem problemy, jednak ta umiejętność wybrana w księdze zaklęć zdecydowanie pomogła mi w wypędzeniu wszystkich przywołanych stworzeń. (tak się szczęśliwie składa, że prawie całość ich jest przyzwana, więc nawet małą armią można to wygrać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:40, Lfdracon napisał:

> ja nie chce przed finałową bitwą bo tam sam doszedłem. ja chce po bitwie

Wiesz, to raczej niemożliwe, bo filmik pojawia się od razu po bitwie, więc nie ma możliwości
wcześniejszego zapisu... i czy musisz być taki nachalny? Nie możesz poczekać kilka dni? Jeszcze
jedno: tutaj nie będą wszyscy spełniać twoich zachcianek ;/ ja treść twojego posta odebrałem
jak zawołanie małego dziecka - "ja chcę to, ja chcę tamto!" Można było trochę grzeczniej to
sformułować.


nie rozumiem o co ci chodzi...

>ja nie chce przed finałową bitwą bo tam sam doszedłem. ja chce po bitwie

o to? nie widzę w tym nic nachalnego. A poza tym to już trochę czekam. No a filmiki się same zapisuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:40, Lfdracon napisał:

> ja nie chce przed finałową bitwą bo tam sam doszedłem. ja chce po bitwie

Wiesz, to raczej niemożliwe, bo filmik pojawia się od razu po bitwie, więc nie ma możliwości
wcześniejszego zapisu... i czy musisz być taki nachalny? Nie możesz poczekać kilka dni? Jeszcze
jedno: tutaj nie będą wszyscy spełniać twoich zachcianek ;/ ja treść twojego posta odebrałem
jak zawołanie małego dziecka - "ja chcę to, ja chcę tamto!" Można było trochę grzeczniej to
sformułować.


nie rozumiem o co ci chodzi...

>ja nie chce przed finałową bitwą bo tam sam doszedłem. ja chce po bitwie

o to? nie widzę w tym nic nachalnego. A poza tym to już trochę czekam. No a filmiki się same zapisuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować