Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

W patchu 1.5 jest możliwość odtworzenia, każdego dialogu (filmiku) w grze...
Pisałeś, że masz z nim problem. Wersja emipkowa wyjdzie na dniach i wtedy nie będzie problemu.
Jeżeli nie masz wersji empikowej to pokombinuj i jak zainstalować patcha. To nic trudnego.
Pewnie musisz użyć auto update i po krzyku.

@ Lfdracon
:D co racja to racja... Ale w każdym z nas tkwi małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:07, Bayuer napisał:

W patchu 1.5 jest możliwość odtworzenia, każdego dialogu (filmiku) w grze...
Pisałeś, że masz z nim problem. Wersja emipkowa wyjdzie na dniach i wtedy nie będzie problemu.
Jeżeli nie masz wersji empikowej to pokombinuj i jak zainstalować patcha. To nic trudnego.
Pewnie musisz użyć auto update i po krzyku.
:D co racja to racja... Ale w każdym z nas tkwi małe dziecko.


cóż... no comment. auto update to już kilka osób mi mówiło i nie działa. instaluje, ale wersja jest ciągle 1.41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:25, tomoliop napisał:

auto update to już kilka osób mi mówiło i nie działa. instaluje, ale wersja jest ciągle 1.41


Nie działa, bo zadziałać nie ma prawa;) Jak już ustaliliśmy jesteś posiadaczem wersji "empikowej" i musisz czekać aż CDP wyda odpowiedniego patcha. Obserwuj uważnie newsy na stronie na głównej, zapewne wkrótce taki patch się ukaże. Możesz też spróbować napisać maila do pomocy technicznej z pytaniem kiedy mają zamiar go wypuścić - wtedy będziesz wiedział ile czekania przed Tobą;) (o ile uda Ci się uzyskać jakąś odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:07, nazgul47 napisał:

save z końca gry wysłany.


Na pewno go wysłałeś? Proszę wyślij jeszcze raz na tomoliop@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, wyślę jeszcze raz. pamiętaj, że to duży plik i może iść dość długo.
P.S. można sobie ściągnąć 1.5! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:47, nazgul47 napisał:

ok, wyślę jeszcze raz. pamiętaj, że to duży plik i może iść dość długo.
P.S. można sobie ściągnąć 1.5! :D


nie moge sciągnąc bo mam tzw. wersję empikowa, do której patcha jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Elrath.com pojawiła sie nowa wersja SkillWhella. Po pierwsze, jest dostępna w polskiej lokalizacji i po drugie, jest też wersja HQ z teksturami o wyższej rozdzielczości, przydatne, gdy gramy w wysokiej rozdzielczości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info:) Przyda się niezmiernie. Grałeś już może z tą wersją? W poprzedniej podobno były jakieś błędy (morthi wspominał, że gra się wysypuje przy ładowaniu save''a). Ciekawy jestem, czy zostało to poprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. W scenariuszu "w poszukiwaniu mocy" muszę zdobyć najwyrzszą bramę. Udało mi się zdybyć Zew Urgasha ale to nie o to chodzi w tej misji. Muszę zdobyć Wielkie Wierzeje. Jednak adobywajc doświadzenie nie wyskakuje mi ta mozliwosć. Podobnie jak u nekromanty Mistrzowska nekromancja u rycerza kontratak doskonały itd. Jak mogę zobywać te umiejętności? błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 17:52, Michal 1232 napisał:

Mam pewien problem. W scenariuszu "w poszukiwaniu mocy" muszę zdobyć najwyrzszą bramę. Udało
mi się zdybyć Zew Urgasha ale to nie o to chodzi w tej misji. Muszę zdobyć Wielkie Wierzeje.
Jednak adobywajc doświadzenie nie wyskakuje mi ta mozliwosć. Podobnie jak u nekromanty Mistrzowska
nekromancja u rycerza kontratak doskonały itd. Jak mogę zobywać te umiejętności? błagam pomóżcie


Jeżeli nie wykształciłeś u bohatera logistyki,szczęścia i dwóch talentów nie takich co są potrzebne do Zewu Urgasha (nie pamiętam jakich) pojawi Ci się umiejętność Wielkie Wierzeje.Przynajmniej ja tak miałem.No i jeszcze bramę na eksperckim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem, przeszedłem właśnie kampanie Sylvan i po pokonaniu Nikolaja wyskoczył mi błąd :(
Wczoraj zrobiłem aktualizację do wersji 1.5 i pewnie to jest przyczyną, wcześniej nie było problemów.
Ma może ktoś save z początkiem kampani akademii, szczerze mówiąc jestem podłamany tą sytuacją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 20:22, nazgul47 napisał:

Kurcze, moża z tego biznes uczynię? Prześlij adres, będziesz miał.


grucha24@gmail.com

z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skillwheel w warunkach bojowych spisuje się znakomicie. Jest gdzie być powinien, działa dobrze, a gra się nie wysypuje, ani przy ładowaniu, ani w innych miejscach. Pozostaje delektować się grą;)

p.s. Woda po poprawkach graficznych rewelacyjna;) Miejmy nadzieję, że doczekamy się kolejnych takich poprawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2007 o 18:44, protason napisał:

Ma może ktoś save z początkiem kampani akademii, szczerze mówiąc jestem podłamany tą sytuacją
:(


Mialem to samo i zrobilem tak. Kopiujesz sejwy gdzie indziej, instalujesz herosow od nowa patchujesz do wersji 1.41, wrzucasz sejwy (sa gdzies w moje dokumenty/my games/heroes...)Zaczynasz gre od sejwa, ktory robiles na patchu 1.41 (czyli autosejwy odpadaja) wtedy myka. Jak chcesz zrobic upgrade do 1.5 to dopiero o skonczeniu misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem na takim rozwiązaniem ale ostatni save z patcha 1.41 mam kilka godzin wstecz a prawdę mówiąc ta mapka była na tyle męcząca że wolałbym już do tego nie wracać ;)

Ponawiam prośbę o seva bo jeszcze nic nie dostałem na pocztę

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować