Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ja polecam serwer FTP Ubisoftu podawany wielkokrotnie. Miałem z niego max. transfer jaki u mnie moge uzyskać - 30 KB\s.

PS No to się nagrałem w Demko :( W połowie ładowania pada na moim GeForce 4 MX :((( Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2006 o 18:25, Maestro1992 napisał:

tylko,że u niektórych to niestety nie wejdzie(u mnie raczej też) ;(



Ano, taka już jest kolej rzeczy :P
Na pocieszenie mogę powiedziec, że karty graficzne teraz staniały i całkiem przyzwoitą można kupic w okolicach 200-400 zł (za 500 można kupic podobnież bardzo dobrą GeForce 660GT)...ja gralem na High i 1024x800 z przycinkami na sprzęcie Duron 1Ghz, 384 ram sdr i Radeon 9600 (przed premierą na szczęście robię upgrade kompa)...naprawdę Ubi przesadził z tymi ofijalnymi wymaganiami...a trzeba też pamiętac, że w full wersji będzie jakiś tryb "oszczędnościowy" dla słabszych komputerów...głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiałem sie, ze komp pójdzie do wyrzucenia, a tu proszę. Demo chodzi płynnie, i chyba jedyne co mnie czeka to wymiana myszki (mam trzy przyciski zamiast dwóch i rolki, przez co nie mam opcji zoom). Gra kończy sie u mnie po okolo dwóch tygodniach, i kampania Agraela jest zupelnie zablokowana. W kazdym razie gra wygląda na fantastyczną! No, moze pare screenow z dema dla spragnionych. Na pierwszym widać, że pole walki się zwiększyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 18:42, spryt napisał:

obawiałem sie, ze komp pójdzie do wyrzucenia, a tu proszę. Demo chodzi płynnie, i chyba jedyne
co mnie czeka to wymiana myszki (mam trzy przyciski zamiast dwóch i rolki, przez co nie mam
opcji zoom). Gra kończy sie u mnie po okolo dwóch tygodniach, i kampania Agraela jest zupelnie
zablokowana. W kazdym razie gra wygląda na fantastyczną! No, moze pare screenow z dema dla
spragnionych. Na pierwszym widać, że pole walki się zwiększyło :)



jakie masz parametry swojego kompa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 17:51, dfens napisał:

pavick przypuszczam że Tobie demko chodzi bez zająknięcia....



No jak narazie chodzi bez problemu (odkrylem dopiero 1/2 mapy )

Nie piszcie ze wam plynnie chodzi z antyaliasingiem bo ta opcja nie dziala ...

Spryt---- w jaki sposob ci sie gra konczy po 2 tygodniach - gram juz 3 miesiac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 18:49, dfens napisał:

jako że mój GF6600 też odmawia współpracy z demkiem to chwilowo chyba wrócę do D2 na BattleNecie...
:(



To nie twój GForce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 19:43, manitou76 napisał:

Czy można w ekranie bitwy obracać kamerę jak w przypadku głównego ekranu, bo ja mogę tylko
robić zbliżenie?


mozna obracac tak samo jak na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to po pierwsze...
Po drugie:Athlon 2500+,768RAM i karta graficzna....(Radeon 9000 64MB...:|)
Po trzecie,pytanie:
Czy demo mi ruszy na tej karcie?? i o to mi właśnie chodzi i o tą karte (w szczególności o nią!!)...
Jeśli ktoś ma podobne parametry i już odpalał HV to prosze go o odpisanie..
Z Góry THX...Strzała wszystkim--------->POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 18:45, Maestro1992 napisał:

Dzięki za pocieszenie :), ale na GeForce 4 MX H5 nie pójdzie.................


Nie wierzę, skoro ta zjechana ostro beta mi na tym MX chodziła to full musi zadziałać! Zwłaszcza z tym trybem oszczędnościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 19:01, Maestro1992 napisał:

mam nadzieję, że pełna wersja H5 na trybie oszczędnościowym będzie chodziła, ale to są niestety
tylko spekulacje................. :/


A ja coś czuję, że Ci demko pójdzie ;) Bez obaw, grunt ot być dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedziec że demko o wiele stabilniejsze od bety(co za bardzo nie dziwi).Niestety gorszy jest dla mnie schemat budowy miasta i werbowania jednostek ale da się to przeżyc.A tak to demko zarąbiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie EK. Czy ten obrazek w sklepie gram.pl ukazujący edycję kolekcjonerską to jest normalne zdjęcie czy grafika stworzona w jakimś programie graficznym? Chodzi mi konkretnie czy pudełko z ''zdjęcia'' będzie w miarę wiernie przypominać te które dostaniemy w ręce na 2 dni przed premierą. Bo np. opakowanie Fable w edycji przedpremierowej wyraźnie się różniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem!!Jak wybieram opcję Multi Player,loguje się(mam konto) i pojawia się to małe okienko z postępem podłączania.I nie wiem czemu nie włącza mi się Multi!!Ciągle pisze (w tym małym okienku ) "Initializing.....".Czekam już z 2 minuty i nic! Pomocy! Może trzeba włączyc strone Ubisoftu by móc grac na multi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować