Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

W Jaskini Behemota - http://jaskinia.celestialheavens.com - możecie poczytać zebrane na różnych forach (w tym i na tym!) opinie polskich graczy na temat wersji demonstracyjnej Heroes V.

Radzę Wam zresztą śledzić informacje, jakie na tej stronie się ukazują - najbliższe kilkanaście dni będzie naprawdę obfite, a niektórych nowin gdzie indziej nie znajdziecie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POWIEM TAK: gram 1 raz w serie heros i wiecie co? kupuje EK bo gra jest SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko mi braknie kasy na obliviona ale eeee tam to jest super bo na gothica caly czas 150 zl odlozone rzecz jasna ale to poczekam se do premiery ale heros to OBOWIAZKOWO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:P Daaawno tu nie pisałem w każdym razie ... ściągłem sobie demko no i oczywiscie chcialem sobie pograc ale mi wyskakuje jakis bład :/ nawet nie pisze jaki mój komp nie jest świetny ... Celeronek 2,66 gh Radeonek 9550 i teraz... 256 mb ramu.. nei wiem moze to przez to.. wiem ze i tak by mi sie cieło ale chciałem przetestować :P bo jak mam kupić ek to musze wiedzieć na co liczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbe: Co to za problem, kiedy mam już gre a po odpaleniu jej... obraz gry poprostu sie wali... Sodoma i Gomora, że tak powiem sieczka... Tyle sie meczylem nad tyloma problemami a teraz kiedy mam już gre i poczatkowo odpala sie normalnie to kiedy przechodzi do głównego menu nie da sie nic robic bo ekran szaleje... POMOCY PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 07:50, DiDivor napisał:

> Mam pytanko mam sprzet : athlona 1800 ; GEforca Mx 440 i 768 ddram. Ale problem
tkwi w tym
> ze podczas ladowania kampani w demku Heroes 5 wyrzuca mmnie do windowsa i wyskakuje nieokreslony

> bląd. CZyli poprostu nie chce mi zaladowac misji. CZy ktos wie co to moze byc i jak rozwiazac

> ten proble. Jezeli nie spelniam jakis wymagan sprzetowych to prosze o wskazaniie jakich
i co
> powinienem kupic .

Mam ten sam problem. Jego przyczyną jest karta - GeForce 4 MX. Gra wymaga Pioxel Shader''a.
Nasze karty tego nie obsługują, więc nawet, gdybyś miał procek 3,7 GHz, 8 GB RAM to i tak nie
uruchomisz :(. Jedyną metodą byłoby wyłączenie Pixel Shader''a w tej grze. Jednak nie wadomo
jak ( i czy można) to zrobić :)


Mój Radeon 9000 nie obsluguje Pixel SHader a gra śmiga, jak to wyjasnisz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mój Radeon 9000 nie obsluguje Pixel SHader a gra śmiga, jak to wyjasnisz? :>

Wyjaśnię to tak. Oprócz braku Pixel Shadera GeForce 4 MX ma inne ogranczenia. Karta ta jest praktycznie kopią GeForce''a 2, tylko z trochę szybszym GPU i modułami pamięci :)

PS Ile masz Pamięci na karcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za DublePost''a ale doszedłem do Ciekawego wniosku. Pamiętam, że w Becie, gdy ładowałem Save''a, gra ładowała się dużo szybciej, niż przy uruchomianiu nowej mapki.

Mam więc prośbę. Niech ktoś wyśle mi Save''a (Z Demka) na adres trebronus@wp.pllub na rapidshare.de i da linka. Może, gdy wczytam Save''a gra załaduje się poprawnie. Kto wie, nie zaszkodzi spróbować :P Save''y znajdują się bodajże w:

C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\Demo\profiles\<nazwa profilu>\Saves

Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem uwolnilem ta kobitke i jakis czerwony mnie atakuje moj zamek no to daje do zamku najlepsze sily i on i tak wygrywa a przegrac nie moge co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 08:52, eraxaxa napisał:

Ponawiam prośbe: Co to za problem, kiedy mam już gre a po odpaleniu jej... obraz gry poprostu
sie wali... Sodoma i Gomora, że tak powiem sieczka... Tyle sie meczylem nad tyloma problemami
a teraz kiedy mam już gre i poczatkowo odpala sie normalnie to kiedy przechodzi do głównego
menu nie da sie nic robic bo ekran szaleje... POMOCY PROSZE!


Kurde mam dokładnie taki sam problem. Po prostu ekran miga i to nie cały ale różne jego elementy tak że po prostu nie da się grać. Póbowałem na różnych rozdzielczościach i różnych detalach. Po prostu załamka. Mój komp to AMD Athlon XP 1800+ Radeon 9100 64mb i... 256mb RAM (może to właśnie w pamięci jest prblem). Mam nadzieje że ktoś wie w czym tkwi problem i nam pomoże bo naprawde jestem napalony na tą gierke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:39, ArtuRPGpl napisał:

mam problem uwolnilem ta kobitke i jakis czerwony mnie atakuje moj zamek no to daje do zamku
najlepsze sily i on i tak wygrywa a przegrac nie moge co mam zrobic?


Polacz armie dwoch bohaterow, wejdz do zamku i wlacz Isabel. Przy tem nie wychodz poza mury zamkow poczekaj, az przeciwnik sam sie tam dostanie(co w gruncie rzeczy i tak nastepuje dosc szybko ;))

Walka nie jest trudna, ja pokonalem go za pierwszym razem. Choc oczywiscie straty wynikajace z tej walki beda dosc spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:59, Rider of Rohan napisał:

> mam problem uwolnilem ta kobitke i jakis czerwony mnie atakuje moj zamek no to daje do
zamku
> najlepsze sily i on i tak wygrywa a przegrac nie moge co mam zrobic?

Polacz armie dwoch bohaterow, wejdz do zamku i wlacz Isabel. Przy tem nie wychodz poza mury
zamkow poczekaj, az przeciwnik sam sie tam dostanie(co w gruncie rzeczy i tak nastepuje dosc
szybko ;))

Walka nie jest trudna, ja pokonalem go za pierwszym razem. Choc oczywiscie straty wynikajace
z tej walki beda dosc spore...


TA tyklo ze isabel ma chyba 3 lucznikow i oto jej armia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 10:02, ArtuRPGpl napisał:


TA tyklo ze isabel ma chyba 3 lucznikow i oto jej armia



No to daj jej armie tego drugiego bohatera! Przy czy zaznaczam ze calej jej nie mozesz dac, bo bohater musi miec co najmniej jedno stworzenie. A dzielenia oddzialow w demku (z tego co zauwazylem) to nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 10:02, ArtuRPGpl napisał:

> > mam problem uwolnilem ta kobitke i jakis czerwony mnie atakuje moj zamek no to daje
do
> zamku
> > najlepsze sily i on i tak wygrywa a przegrac nie moge co mam zrobic?
> > > Polacz armie dwoch bohaterow, wejdz do zamku i wlacz Isabel. Przy tem nie wychodz poza
mury
> zamkow poczekaj, az przeciwnik sam sie tam dostanie(co w gruncie rzeczy i tak nastepuje
dosc
> szybko ;))
> > > Walka nie jest trudna, ja pokonalem go za pierwszym razem. Choc oczywiscie straty wynikajace

> z tej walki beda dosc spore...

TA tyklo ze isabel ma chyba 3 lucznikow i oto jej armia



dlatego dajesz jej wojsko od godrica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:18, DiDivor napisał:

>Mój Radeon 9000 nie obsluguje Pixel SHader a gra śmiga, jak to wyjasnisz? :>

Wyjaśnię to tak. Oprócz braku Pixel Shadera GeForce 4 MX ma inne ogranczenia. Karta ta jest
praktycznie kopią GeForce''a 2, tylko z trochę szybszym GPU i modułami pamięci :)

PS Ile masz Pamięci na karcie ??


128Mb. Wczoraj co prawda zmieniliem kompa i karte graf na 6600GT 256MB, ale w demko gralem jeszcze na tym starym "radku" i w 1024x768 chodziło bardzo płynnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, mam karte GeForce 3 Titanium 500 (128ddr), procek athlon 1,8gHz + 512ddr i hommV smiga mi na full detalach bez zaciecia ;). Z tego co widze to niektorzy z Was maja lepsze kompy niz ja i nie chodzi Wam hommV, moja rada to: sciagnijcie najnowsze stery (omegi da best), zoptymalizujcie winde i bedzie smigalo bankowo ;)

Pzdr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na razie gram na cel 2,5 i geforce 5200 256 MB ;) 512 RAM - dziala plynnie na 1024x768 na full detail :D ale juz w srode wroce na moj codzienny komp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no cóż powtórze pytanie... przyładowaniu gry na samym początku gdy pokazuje sie diabełek ^^ to wyskakuje error i nawet nie pisze jaki =/ jakby pisał to moze byc zaradził a tak to ni... Piecyk to : Celeron 2,66 gh Radek 9550 128 mb no i tu gwózdz... 256 mb ramu... ale chyba powinno chodzic chociaz zaladowac :/ Co o tym myslicie (za 2 tygodnie 1 gb ramu kupuje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować