Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2006 o 20:44, morthi napisał:

dlatego w instrukcji jest napisane w jaki sposob przywraca sie kamere do widoku pierwotnego...ale
widoscznie instrukcji nie posiadacie...wstyd...moze nie zostala dolaczona do tej w pelni legalnej
i orginalnej wersji gry w ktora graliscie....


Chłopie, chcesz żebym wytoczył Tobie proces o pomówienie? Zacznij się trochę liczyć ze słowami, bo jak to będzie, kiedy taki obrońca prawa skończy swoją krucjatę z wyrokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 20:44, morthi napisał:

dlatego w instrukcji jest napisane w jaki sposob przywraca sie kamere do widoku pierwotnego...ale
widoscznie instrukcji nie posiadacie...wstyd...moze nie zostala dolaczona do tej w pelni legalnej
i orginalnej wersji gry w ktora graliscie....

No wiesz, instrukcja ma to do siebie, że zwykle jest nudna i po prostu nie chce się jej czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 22:37, LordOfUndeads napisał:

Ale ten zamek...za mostem...jest mój...xD
Więc?


To tak szybko go zdobyłeś? ;)
Czyli, mapa najwyraźniej generuje przy monolitach co jakiś czas nowego bohatera dla wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 22:48, Daimon_Frey napisał:

> Ale ten zamek...za mostem...jest mój...xD
> Więc?

To tak szybko go zdobyłeś? ;)
Czyli, mapa najwyraźniej generuje przy monolitach co jakiś czas nowego bohatera dla wroga.


Szybko to to nie było...miałem wtedy 2 silne armie i z 10 archaniołów w każdej. Na mapie są 2 monolity i z nich wychodzą hirosi., ale miejsca z kąd oni wychodzą a tej mapie po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 18:01, michał26 napisał:

ehh a jak sobie pomysle ze niektorzy juz w to graja ;/


Niektórzy graja i twierdza ze tej grze w najlepszym przypadku przydałoby sie jeszcze trzy miesiące pracy, żeby mozna było w ogóle myśleć o jej wydaniu.
Najwieksze kuriozum to sa podziemia. No tam to juz trzeba tak kamera kręcić ze mozna sobie głowę ukręcić. Z plusów moge dodac ze w końcu łażąc heroesem po mapie mozna sie poczuc jakby sie rzeczywiscie chodziło po lesie, łące, wulkanie, bagnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 22:47, lampak napisał:

> dlatego w instrukcji jest napisane w jaki sposob przywraca sie kamere do widoku pierwotnego...ale

> widoscznie instrukcji nie posiadacie...wstyd...moze nie zostala dolaczona do tej w pelni
legalnej
> i orginalnej wersji gry w ktora graliscie....
No wiesz, instrukcja ma to do siebie, że zwykle jest nudna i po prostu nie chce się jej czytać.

Wydaje mi sie ze w kazdej grze do tego sluzy "Home". A HoMM V sie od nich niczym nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zreszta dla mnie gra takie rpg czy strategia (symulatory lotu czy inne to troche co innego) powinna byc tak zrobiona ze gracz w kilkuletnim stazem powinien instynktownie ja obslugiwac a H 5 wlasnie taki jest..... opisy przy jednostkach budynkach i umiejetnosciach wystarczaja w zupelnosci... instrukcja raczej zbedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 01:31, Executor napisał:

"zalecana karta graficzna 256 MB lub wiecej" - to sobie pogralem :P


Zalecana, ale nie konieczne.
Gra myka w najwyższych ustawieniach na moim GF 6600 GT z 128 MB RAM''u.
Więc nie lamentuj, tylko odpal demo i sam sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy w rozszezonej instrukcji beda informacje na temat umiejetnosci i zdolnosci specjalnych jednostek ? (wraz ze szczegółowym opisem)

Co prawda zabawa w Heroes V podobnie jak w poprzednich (1-3) jest w odkrywaniu nowych zdolnosci jednostek, to taki drzewko by sie przydalo, jak w zalaczonym obrazku.

Liste mozna znalesc na stronie http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520 (u dolu strony) zarowno w pluku Excel jak i jpg

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 06:28, drapichrust7 napisał:

A że jestem dziś pierwszy na forum, to życzę wszystkim udanego dnia w oczekiwaniu na premierę
;)
To już tylko tydzień!!!


No byłeś drugi:) Dzięki i życzę ci tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 07:29, isildur-ps napisał:

Jak ktoś dalej chce ściągnąć poprawione demo PL to jest też juz na innym serwerze. Ja z wp
ściągam rzeczy z max prędkością 60 Kb/s więc powinno się szybko ściągnąć:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,10337,8585

60 kilobajtów, nie kilobitów. Daje to 196 minut, czyli jakieś 3,5 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jednak wolalem sciagnac demo niepoprawione i dociagnac patcha :) bo ten server nie jest przeciazony i sie wszystko bardzo szybko sciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować