Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 21:23, Carwen napisał:

> no wiec widzisz :) zainstaluj sobie patch :) bo z polska wersja byl problem :)

Rozumiem, że muszę ściągnąć i zainstalować oba patche?


Możesz, ale nie musizz. Pierwszy jest od netu(ten koneiczny) a drugi porpawia polskie głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przy grach na półce

Dnia 02.06.2006 o 21:40, 4YoU napisał:

była taka płachta czarna, a na niej napis: "Wkrótce magia wypełni cały świat i znajdziesz tutaj
najbardziej oczekiwaną grę roku". Bardzo ładnie to wyglądało. Chyba nie musze tłumaczyć o jaką
grę chodziło. A że jestem ciekawski to zajrzałem pod płachtę ale tam były tylko puste pułki,

Gothic 3? Oblivion? Spellforce 2? Rise of Nations: Rise of Legends? Dark Messiah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ururam Tururam powiedz przynajmniej czy to się robi(bez skojarzeń ;-) )legalnie czy trzeba coś pokręcić w plikach?! Bo kombinuje, ale nadal nie wykombinowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych, bo pod tą właśnie płachtą były te dema. A w ogóle się jakaś pani spytała o co chodzi z tą płachtą pana z MM, to on właśnie jej wytłumaczył, że chodzi o zbiżającą się premierę gry pt."HoM&MV"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM TAKIE MALE PYTANIE...
Co sie dzieje z Armia bohatera gdy...
Mam powiecmy wielka Armie a w czasie bitwy wystawie powiecmy same Anioly...
I podczas bitwy nacisne Ucieczke...czy ta Armia przepada? czy jest potem do wykupienia w tavernie razem z bohaterem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:48, STARSCR3AM napisał:

MAM TAKIE MALE PYTANIE...
Co sie dzieje z Armia bohatera gdy...
Mam powiecmy wielka Armie a w czasie bitwy wystawie powiecmy same Anioly...
I podczas bitwy nacisne Ucieczke...czy ta Armia przepada? czy jest potem do wykupienia w tavernie
razem z bohaterem???



bohater będzsie wtedy przed zamkiem, a co do armii... to chyba zostanie 1 jednostka, jak źle cos powiedzialem to poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to na tych urządzeniach sprawdzających czy coś nie gwizdłeś też była naklejka o HoM&MV i tam też pisało "Największa premiera tego roku", więc mówcie co chcecie, ale ja i tak będę uważał że HoM&MV to najlepsza gra (przynajmniej) w tym roku! A te całe "Gothic 3 Oblivion Spellforce 2 Rise of Nations: Rise of Legends Dark Messiah" mogą pozajmować dalsze miejsca. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy poddaniu bedziesz mial mozliwosc kupienia bohatera w tavernie z wojskiem ktore sie poddalo :) a przy ucieczce yto tracisz swoje wojsko jakieby nie bylo i przy zakupie masz z wojskiem domyslnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:43, 4YoU napisał:

Ururam Tururam powiedz przynajmniej czy to się robi(bez skojarzeń ;-) )legalnie
czy trzeba coś pokręcić w plikach?! Bo kombinuje, ale nadal nie wykombinowałem!


Legalnie :)

No dobrze powiem...
W pliku (tekstowym) user.cfg ustawiamy zmienną nopixelshaders na 1.

Ale jak zniknąć menu, tego już nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE THX!!!! Wow! Mam chmurki. Fajnie ;-) Jeszcze trochę się pobawie w tym user. Lecz najpierw sobie go skopiuje w inne miejsce. Tak na zdrowy rozsądek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie niespiesznie pogrywam w HoMM V to nie moge sie opedzic od jednej mysli. Ta gra ma potencjał. Tylko została spaczona. Z dwóch powodów - wstecznej kompatybilności z HoMM III w związku z tym gra sie tak jak w HoMM III z nowa grafiką nic nie jest nowe, zaskakujące itp. a po drugie wyszła o co najmniej trzy miesiące za wczesnie i w związku z tym cierpi na zwykłe choroby wieku dzieciecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 22:50, temist napisał:

Jak tak sobie niespiesznie pogrywam w HoMM V to nie moge sie opedzic od jednej mysli. Ta gra
ma potencjał. Tylko została spaczona. Z dwóch powodów - wstecznej kompatybilności z HoMM III
w związku z tym gra sie tak jak w HoMM III z nowa grafiką nic nie jest nowe, zaskakujące itp.
a po drugie wyszła o co najmniej trzy miesiące za wczesnie i w związku z tym cierpi na zwykłe
choroby wieku dzieciecego.

Jak by sie dziś okazało że przesuneli premierę o3 miechy to byś pewnie pierwszy lamentował i pomstował na CDP... Ja się ciesze że jeszcze 3 dni i heroski będa mojeeeeeeeeeeee!!!!! Choćby miały pare usterek które itak patche naprawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:46, 4YoU napisał:

A w ogóle się jakaś pani spytała o co
chodzi z tą płachtą pana z MM, to on właśnie jej wytłumaczył, że chodzi o zbiżającą się premierę
gry pt."HoM&MV"!

Że niby o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2006 o 23:00, Przemek t74 napisał:

Jak by sie dziś okazało że przesuneli premierę o3 miechy to byś pewnie pierwszy lamentował
i pomstował na CDP... Ja się ciesze że jeszcze 3 dni i heroski będa mojeeeeeeeeeeee!!!!! Choćby
miały pare usterek które itak patche naprawią ;)


No właśnie lepiej grac w gre niedopracowaną (patche wszystkiego nie zalatwia, bo na pewno tworcy z czesci rozwiazan itp zrezygnowali chcac za wszelka cene zdazyc z wydaniem gry, a teraz juz moze do niech nie moga wrocic) czy poczekac te 3-6 miesiecy dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 23:04, temist napisał:

No właśnie lepiej grac w gre niedopracowaną (patche wszystkiego nie zalatwia, bo na pewno tworcy
z czesci rozwiazan itp zrezygnowali chcac za wszelka cene zdazyc z wydaniem gry, a teraz juz
moze do niech nie moga wrocic) czy poczekac te 3-6 miesiecy dluzej?


Jeżeli ja miałbym wybierać to wybrałbym opcję 2 i to jest chyba oczywiste. Jednak w obecnym przypadku już i tak premiera została przeniesiona o przecież była planowana na wcześniej. Więc jak widać opóźnili ją właśnie dlatego aby nie było takiej sytuacji, że gra wychodzi niedopracowana.
Co do patchy i bugów to one będą zawsze i w każdej grze. Nigdy, ale to nigdy nie wyjdzie gra wolna od tego w 100%, zawsze coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym 3-6 miesięcy nie wytrzymał i by mnie w psychiatryku musieli zamknąć (rodzina twierdzi że już dawno powinienem tam trafić :D ). Szlak mnie trafił jak przeczytałem o opóźnieniu polskiej premiery o 3 tygodnie. Przez 3 dni z rzędu miałem deprechę -_- ""\---/"" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować