Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy to jest normalne że jak chcę otworzyć stronę mojego zamówienia Heroes''a to mi wyskakuje błąd?? :/ Wiem, że teraz jest zamieszanie z wysyłaniem, ale ja zamawiałem edycję DVD i do tego pocztą, nie kurierem... więc chyba jeszcze powinienem mieć wszystkie dane w niewysłanym... a jeszcze wczoraj wszystko miałem dobrze, co to może znaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamowilem edycje kolekcjonerska :D i ciagle nie mamw statusie ze wyslane jest :) tylko ze gotowa do wysylki ;) moze dlatego ze w wawie beda paczki po prostu rozsylane 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:43, morthi napisał:

zamowilem edycje kolekcjonerska :D i ciagle nie mamw statusie ze wyslane jest :) tylko ze gotowa
do wysylki ;) moze dlatego ze w wawie beda paczki po prostu rozsylane 5 ;)

nie denerwuj mnie nawet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:43, morthi napisał:

zamowilem edycje kolekcjonerska :D i ciagle nie mamw statusie ze wyslane jest :) tylko ze gotowa
do wysylki ;) moze dlatego ze w wawie beda paczki po prostu rozsylane 5 ;)


To nie to, ja też mam "Gotowe" a nie "wysłane", a jestem z Krakowa.
(A zamawiałem EK w marcu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:41, Ciastuś napisał:

> Sorki za zawracanie.. glowy ale jezeli zamowie dzis pre-ordera to kiedy moge oczekiwac
paczki.
> Pytam sie bo jezeli mialaby dojsc poznije niz 8 czerwca kupie sobie w empiku.
przeczytaj newsa: http://www.gram.pl/news.asp?id=1847



W tym newsie jest napisane tylko ze po 4 czerwca realizowane beda po premierze 8.Czyli jednak mam spodziewac sie ze jezeli zamowie dzis dostane paczke 6 ? Aha i nie ma znaczenia jaka wersje sie zamawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu w M1 jest duzy namiot (tzn na parkingu) i na nim palkat z napisalem "Premiery gier: Quake 4 (hmm myslalem ze juz to wydali) i Heroes of Might & Magic 5". Czy ktos wie o co chodzi?
(podpowiem, ze dzis tyko rozkladali i otwarte bedzie jutro)

PS. Na polskiej stronie H5 jest napisane, ze bedzie funkcja Karawan. W demie jej nie znalazlem. Czy ktos wie jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:03, Volvox napisał:

Na polskiej stronie H5 jest napisane, ze bedzie funkcja Karawan. W demie jej nie znalazlem.
Czy ktos wie jak to w koncu jest?


Karawany były wprowadzane, ale źle działały więc z nich zrezygnowano. Nie będzie ich na pewno w wersji podstawowej.
Są szanse na nie w dodatku, ale czy tam się znajdą, tego nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sprawiedliwość. Ktoś kto złożył zamówienie wczoraj, dzisiaj już poszła do niego paczka. A ja który zamówiłem w grudniu, nie wiadomo ile będę czekał, bo dzisiaj już na pewno nie nadadzą, w sobotę i niedzielę też napisali, że nie nadają... Dzięki bardzo! I po kiego były już zapisy od grudnia? Trzeba było zacząć wczoraj i na to samo by wyszło. A tak tylko poszkodowani jesteśmy. Zdenerwowałem się byłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:49, TheDoc napisał:

W tym newsie jest napisane tylko ze po 4 czerwca realizowane beda po premierze 8.Czyli jednak
mam spodziewac sie ze jezeli zamowie dzis dostane paczke 6 ? Aha i nie ma znaczenia jaka wersje
sie zamawia ?


jesli zlozyles zamowienie z przesylka kurierska i potwierdziles DO 30 MAJA to dostanies przed premiera
jesli zlozysz zamowienie PO 30 MAJA ale PRZED 4 CZERWCA, dostaniesz na premiere, moze dzien przed.
jesli zlozysz zamowienie PO 4 CZERWCA, dostaniesz po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jak przeglądałem skany z juz oficjalnymi jednostkami to zauważyłem ze dużo jednsotek zminiło wygląd względem bety i dema.
Przykłady:
VAMPIRE ma inny kolor ubrania.
ARCHLICH tak samo, pzoatym ciuch lekko stuningowany
BLOOD FURY ma inny kolor włosów
CAVALIER jest szary(był niebieski)
PALADIN jest złoto-niebieski(byłzłoto- biały)

I jeszcze kilka mniejszych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:08, Daerdin napisał:

Nie ma to jak sprawiedliwość. Ktoś kto złożył zamówienie wczoraj, dzisiaj już poszła do niego
paczka. A ja który zamówiłem w grudniu, nie wiadomo ile będę czekał, bo dzisiaj już na pewno
nie nadadzą, w sobotę i niedzielę też napisali, że nie nadają... Dzięki bardzo! I po kiego
były już zapisy od grudnia? Trzeba było zacząć wczoraj i na to samo by wyszło. A tak tylko
poszkodowani jesteśmy. Zdenerwowałem się byłem :/


Sorry za 2 post, ale boże, wy naprawdę nei umiecie czytać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:09, 4YoU napisał:

Ururam Tururam no powiedz w końcu ja zrobić z tymi chmurami. PROSZĘ!!! BARDZO
PROSZĘ!!! :-)


Na CH też zgadują, jak to zostało zrobione... Jak gdzieś ktoś zgadnie, to potwierdzę, ale pomeczcie się! ;-)
W każdym razie rzecz jest banalnie prosta i nie wymaga żadnych szczególnych narzędzi.

PS1: jedna osoba była bardzo blisko.

PS2: Warto zwrócić uwagę, że na tym obrazki nie mam menu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:10, Mike1292 napisał:

Sorry za 2 post, ale boże, wy naprawdę nei umiecie czytać :/

Przepraszam, ale czego nie przeczytałem? Tego, co było na screenie gościa, który złozył zamówienie wczoraj i dzisiaj do niego poszła paczka? Czy może informacji w moich zamówieniach, w których jest data zamówienia z grudnia i zamówienie dopiero w trakcie realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to wytłumaczcie mi, dostaniemy grę 5.06 czy 6.06? Jeszcze jedno: czy to, że na 2 dni przed premierą z pre-ordera jest gwarantowane, czy moze tak może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować