Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2006 o 16:52, Elpresidento napisał:

Z wymaganiami to troche przeginka.... nawet po wgraniu patcha....
Mam athlona 2000+ 1gb ramu, radeona 9800 pro i gra tnie jak cholera...
Znaczy sie tnie w najwyzszych parametrach.... a i w najnizszych nie ma komfortu. Przy najnizszych
parametrach i 800x600 przy obracaniu ekranu przycina ale juz nie tak mocno
mam najnowsze catalysty i nic :( system byl niedawno przeinstalowany wiec nie ma mowy ze to
wina systemu...
a po patchu 1.1 mialo sie cos zmienic... i nic... :(

To serio LoooL ja mam athlona 1800+ ok 700 ramu i karte (stara jak swiat :) ) Gforce 4 Ti 4200 .... 1024/768 all max i sie gra tnie ... jak zmniejsze grafike na wysoko to juz jest ok .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wszystko powylaczane jakosc grafiki najnizsza mozliwa... i itak jest dupsko.... nic nie daje zmiana sterow... jeszcze moze przeinstaluje winde chociaz ta co jest to reinstalka najdalej dwa tygodnie byla :/
bo to przeginka zeby cielo... a tnie jak cholera... demo tak samo cielo
nie wiem od czego to zalezy... ale z tego co sobie czytam na geforce chyba nie tnie za bardzo...
nie rozumiem za bardzo...
na kompach sie znam i wiem ze cos takiego moze byc ale na mojej karcie jeszcze nic mi sie takiego nie zdarzylo.. a graczem jestem zacietym... przykladowo q4 w max detalach gram... fear tak samo
a tu herosi tna.. nie wiem juz co z tym poczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech kto mi powie jak k***a przejs oststnia misje I kampanii chodzi mi o atak na inferna i twierdze przed nim bo tam k***a jest 300 arcydiablow, 1000 sukkubusow i td. nie do przejscia co zrobic przecierz musi byc jakies wyjscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto mapki z Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej ver. 1.1

mapki dla single player: 9 szt.
mapki dla multi player 10 szt.

moze ktoś porównać z edycją standardową i napisać których mapek brakuje. A raczej, które to te słynne mapki bonusowe.

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 17:34, Balrog84 napisał:

niech kto mi powie jak k***a przejs oststnia misje I kampanii chodzi mi o atak na inferna i
twierdze przed nim bo tam k***a jest 300 arcydiablow, 1000 sukkubusow i td. nie do przejscia
co zrobic przecierz musi byc jakies wyjscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


w tej misji nie chodzi o zajecie zamku, gdyz jest to zwyczajnie nie mozliwe. Musisz Godrykiem dojsc do prawego dolnego rogu (poza brame)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra. Zainstalowalem ja - wszystko dobrze; uruchomilem gre, pokazuje sie logo HOMM V a tu nagle w pasku zadań wyskakuje okienko z napisem: error. Pomóżcie mi. Nie po to wydawałem pieniadze na ta gre zeby grac w HEROES III ( to mi tylko działa ) a też w V częsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 17:35, moonman napisał:

oto mapki z Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej ver. 1.1

mapki dla single player: 9 szt.
mapki dla multi player 10 szt.

moze ktoś porównać z edycją standardową i napisać których mapek brakuje. A raczej, które to
te słynne mapki bonusowe.

pzdr.


masz i porownaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki.

czyli LEK jest bogatsza o 3 mapki single:

SMOCZY RYCERZ
DYPLOMATA
UCHODźCA



BTW: łza ossira <> łza dla ossira - dziwne, ze te nazwy sie nie zgadzaja.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile mamy jeszcze czekac na ten patch od CDP??
i czy nie bedzie trzeba znowu czekac jak UBI wyda patch 1.2 - czy nie powtorzy sie sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej.... jak kolega tez wyzej powiedzial ... (ze gwiazdka pod postacia to tylko z edycjii kolekcjonerskiej to prawda ??) mi sie wydaje ze to taki zloty piasek za postacia ?? wiec o co tu w koncu chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:56, morthi napisał:

sterowniki sciagas ze strony producenta karty - w Twoim przypadku www.ati.com :) a patcha do
herosow z servera gram.pl :)


dzięki za rady wszystko chodzi
do zobaczenia w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:13, Thomas Rola napisał:

ej ale serio czy ktos kto ma edycje standardowa moze mi powiedziec czy ma pod postacia taka
kolorowa podstawke jak tutaj.... przepraszam za nieestetyke painta


Nikt z edycją standardową nie ma takiej aury. To jest specjalna aura bohatera. Mają ją szczęśliwi posiadacze Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej (4 tysiące osób z polski w tym ja ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 18:37, Thomas Rola napisał:

ej.... jak kolega tez wyzej powiedzial ... (ze gwiazdka pod postacia to tylko z edycjii kolekcjonerskiej
to prawda ??) mi sie wydaje ze to taki zloty piasek za postacia ?? wiec o co tu w koncu chodzi
??


Podejrzewam, że ta aura to jednak ten ciągnąca się za twoim heroes''em smuga. Trzeba przyznać, że jest całkiem profesjonalnie zrobiona, wystarczy włączyć scenariusz i wybrać ten pierwszy od dolu (gra się Sylvanem). Ta złota poświata ciągnąca się za bohaterem-elfem z której następnie powstają motylki jest świetna:D Z drugiej strony podczas tego scenariusza walczylem z inferno. Ich aura jest dosyć cienka. Ot takie fioletowe ''coś'' ciągnące się za postacią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:30, shinian napisał:

Podejrzewam, że ta aura to jednak ten ciągnąca się za twoim heroes''em smuga.


Mylisz się ;)
Koledzy wyżej dobrze mówią, że ta aura z LEK to to niebieskie pod postacią. Bo standardowo ta aura pod postacią u każdej frakcji jest inna. Natomiast ślad o którym mowa, mówi o wielkości armii, która przeszła. Pomocne przy grach MP, bo jeśli masz słabą armiię i napotkasz ślad armii bardzo dobrej, dużej, wiesz gdzie nie iść ;)
A inferno ma ślad ogniowy, najpierw jest tylko siwy dym, później ciągnie się za nimi ogień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, Heroesa odebralem w srode, a dopiero dzisiaj go zainstalowalem. Na razie wkreca dobrze klimacikiem i zaskoczytlo mnie to, ze chodzi lepiej niz demko.

Mam tylko jedno pytanie: znalazl ktos sposob na ominiecie SecuRoma i granie z obrazu? Nie lubie grac z plytki, nie dosc, ze sie rysuje to w dodatku mam naped, ktory zaglusza odkurzacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie odnośnie czarów Town Portal i Wrota wymiarów ( sorry nazwy z H3 jeszcze nie pamiętam nowych nazw ale chyba każdy wie o co chodzi) Cze jest możliwość przenoszenia się do wybranego zamku i czy można się przenosic używając Wrót Wymiarów na dłuższe dystanse nie tracąc tak dożo ruchu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować