Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dwie nowe mapy do HoMM V
06.07.2006

Ubisoft już na dniach wyda dwie dodatkowe mapy do piątej części serii Heroes of Might and Magic. Co jednak ciekawe, nie będą one dostępne bezpośrednio do pobierania na stronie gry, ale wyłącznie przez newsletter firmy.

Aby otrzymywać materiały w ramach subskrypcji Ubisoftu, należy zarejestrować się w odpowiednim miejscu. Następnie trzeba wyrazić we właściwym formularzu zgodę na przyjmowanie e-maili z nowościami. To samo tyczy się obecnych użytkowników, którzy do tej pory nie dostawali reklam.
Polityka firmy sama w sobie jest nieco dziwna. Heroes of Might and Magic V zbiera wiele pozytywnych recenzji, a konieczność otrzymywania spamu - bo czasami inaczej nie da się tego określić - nie została przyjęta zbyt dobrze przez fanów. Mapy zostaną rozesłane 21 lipca

jest na stronie głównej http://homm5.gram.pl/

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupowe spowolnienie: "Ograniczona zostaje możliwość działania wybranego oddziału wroga. Czar działa na określonym obszarze." I tak jest w każdym "grupowym" zaklęciu. A przecież niektóre czary działają na wszystkie jednostki wroga lub sojusznicze. W tym przypadku chyba powinno być "Zmniejsza inicjatywę wszystkich oddziałów wroga". Co o tym sądzicie? Czy są jakieś "grupowe" zaklęcia, które działają tylko na pewnym obszarze poza rozkładem i wrażliwością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:45, DiDivor napisał:

Cytadela zwiększa tygodniowy przyrost istot o 50%, dodaje wieżę strzelniczą i zaostrzone pale
broniące miasta podczas oblężenia.

Dobre. To mi się podoba. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:46, morthi napisał:

w przystani jest ostrokol :)
w akademi pole minowe
inferno wrzaca lawa

A może w LOCHU zatrute kolce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy spowolnieniu przychylam sie do zmiany opisu na - zmniejsza inicjatywe :) ale przy czarach obszarowych bym nic nie ruszal :) bo dzialaja wlasnie na okreslonym obszarze :) jedne na calym polu bitwy inne na niecalym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAJNE!!! Czy to na górze to pasek inicjatywy?! Jak łatwo zauważyć animacje i modele postaci oraz budynków nie zbyt się zmieniły co do naszej wersji 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy tak:

akademia - pole minowe
sylwan - kolczaste zarosla (moja propozycja)
haven - zaostrzone pale
dungeon - magiczna bariera
necropolis - ??
inferno - wrząca lawa

nie wiemy co do necropolis - może kościany cmentarz :P

Co do czarów grupowych korekta też by się przydała. Tam gdzie trzeba zmienić, że czar działa na wszystkie sojusznicze\wrogie jednostki

PS. Kto pracuje na zagadkami Sfinksa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:54, DiDivor napisał:

PS. Kto pracuje na zagadkami Sfinksa ??

Ja. :P Już wszystkie poprawiłem. Mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłem. :) Dzisiaj wieczorem tradycyjnie dam na Rapidshare kolejną porcję moich poprawek i tam będą między innymi zagadki Sfinksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:52, morthi napisał:

przy spowolnieniu przychylam sie do zmiany opisu na - zmniejsza inicjatywe :) ale przy czarach
obszarowych bym nic nie ruszal :) bo dzialaja wlasnie na okreslonym obszarze :) jedne na calym
polu bitwy inne na niecalym :)

W tym przypadku opis wygląda tak: "Zmniejsza inicjatywę wybranego oddziału wroga. Czar działa na określonym obszarze." Na początku jest napisane, że czar działa na "wybrany oddział wroga", a poźniej, że "działa na określonym obszarze". Coś z tym jednak trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:58, morthi napisał:

moze dla nekropolis mozna zrobic kosciane doly (ala wilcze doly)


Dobry pomysł :D Podoba mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować