Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

przy czym to jest lekko naciagane :) bo nie mam pewnosci czy przypadkiem kosciane doly nie beda rozumiane jako doly zrobione z kosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:59, morthi napisał:

wtedy by bylo - zmniejsza inicjatywe wybranych oddzialow wroga. Czar działa na określonym obszarze.

No ale tych oddziałów się nie wybiera, bo ten czar działa na wszystkie jednostki wroga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:01, matiz123 napisał:

> wtedy by bylo - zmniejsza inicjatywe wybranych oddzialow wroga. Czar działa na określonym
obszarze.
No ale tych oddziałów się nie wybiera, bo ten czar działa na wszystkie jednostki wroga. :D


Najprościej: Zmniejsza inicjatywe wybranych wszystkich oddziałów wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:01, morthi napisał:

no to powinno byc zmniejsza inicjatywe oddzialow wroga :) i po klopocie :P

No dobra. :) Według mnie to dopiero początek kłopotów, bo to był pierwszy czar obszarowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damy rade :) bo jak widzisz :) wystarczy pousuwac dookreslenie i zrobic opis bardziej ogolny :) a wtedy bedzie sie to sprawdzac :)

tylko musimy wiedziec ktore czary dzialaja na wszystkie jednostki a ktore tylko na okreslony obszar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:15, 4YoU napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź "Jay Z". A i mam jeszcze jedną pytanie/sugestię:
Czemu oficjalna strona gry jest tak bardzo zaniedbana?! Przecież tam...bałagan. M.in. "zamów
w pre-orderze"(o kurcze, myślałem że już jest po premierze :-P ); "konkurs"(to on się nie jeszzce
nie skończył,dziwne); no a news''ów to tam zbyt nowych nie ma. Może jak ten redaktor tejże
strony ją olewa, "dajcie" ją innemu, lepszemu. Mam nadzieję, że to poprawicie i strona znów
będzie najlepszą stroną o HoMMV. :-D


Od jakiegoś czasu ekipa gram.pl szuka osób chętnych do prowadzenia strony, ponieważ stara redakcja... no cóż, nie dała rady. Jeśli jesteś chętny lub wiesz o innych chętnych, wal do ekipy gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:54, DiDivor napisał:

No to mamy tak:

akademia - pole minowe
sylwan - kolczaste zarosla (moja propozycja)
haven - zaostrzone pale
dungeon - magiczna bariera
necropolis - ??
inferno - wrząca lawa

nie wiemy co do necropolis - może kościany cmentarz :P

Co do czarów grupowych korekta też by się przydała. Tam gdzie trzeba zmienić, że czar działa
na wszystkie sojusznicze\wrogie jednostki

PS. Kto pracuje na zagadkami Sfinksa ??

Weżcie sie ogarnijcie bo już przesadzacie poprawiajcie błedy a nie jakies wasze głupie pomysły wprowadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:04, Jay Z napisał:

> Dzięki za szybką odpowiedź "Jay Z". A i mam jeszcze jedną pytanie/sugestię:
> Czemu oficjalna strona gry jest tak bardzo zaniedbana?! Przecież tam...bałagan. M.in.
"zamów
> w pre-orderze"(o kurcze, myślałem że już jest po premierze :-P ); "konkurs"(to on się
nie jeszzce
> nie skończył,dziwne); no a news''ów to tam zbyt nowych nie ma. Może jak ten redaktor tejże

> strony ją olewa, "dajcie" ją innemu, lepszemu. Mam nadzieję, że to poprawicie i strona
znów
> będzie najlepszą stroną o HoMMV. :-D

Od jakiegoś czasu ekipa gram.pl szuka osób chętnych do prowadzenia strony, ponieważ stara redakcja...
no cóż, nie dała rady. Jeśli jesteś chętny lub wiesz o innych chętnych, wal do ekipy gram.pl!
:)

ja jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupowy rozkład: "Wybrany oddział wroga zapada na zdrowiu; otrzymuje obrażenia od ziemi za każdym razem, gdy podejmuje jakieś działanie. Czar działa na określonym obszarze" Tutaj okreslony obszar jes ok. Ale tego "zapadania na zdrowiu" chyba nie można zostawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:13, matiz123 napisał:

Po co wrzuciłeś tam CAŁY katalog UI? Nie mogłeś dać tam samych plików które poprawiłeś?



bo tak nie trzeba się męczyć i szukać odpowiednich folderów w których trzeba zmienić jakis plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale teraz nie wiemy co poprawiales :P i przejrzenie calego UI potrwa na prawde dlugo zanim bedzie on dolaczony do patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:16, Radek15 napisał:

> Po co wrzuciłeś tam CAŁY katalog UI? Nie mogłeś dać tam samych plików które poprawiłeś?
bo tak nie trzeba się męczyć i szukać odpowiednich folderów w których trzeba zmienić jakis
plik

Ale tak to my będziemy się męczyć, żeby znależć pliki, które poprawiłeś i sprawdzić, czy są dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na "Wybrany oddział wroga zostaje zarażony i otrzymuje obrażenia od ziemi za każdym razem, gdy podejmuje jakieś działanie. Czar działa na określonym obszarze."? Czy zmienić "wybrany oddział" na "wybrane oddziały"? Czy zostawić liczbę pojedyńczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować