Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

w pierwszej sciga Cie godryk, druga misja kampanii inferno to wyscig po serce gryfa... trzecia jest z tiru, czwarta juz nie pamietam :P a piata jest na morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja 1.4 ma blad :/ ehh... nie pozosyaje mi nic innego jak zalecic Ci bys zainstalowal gre od nowa i spatchowal ja tylko do wersji 1.2 lub 1.3 ukonczyl ta misje i gral dalej.
albo poczekaj na patch 1.5 ktory ten blad zlikwiduje (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 09:07, morthi napisał:

wersja 1.4 ma blad :/ ehh... nie pozosyaje mi nic innego jak zalecic Ci bys zainstalowal gre
od nowa i spatchowal ja tylko do wersji 1.2 lub 1.3 ukonczyl ta misje i gral dalej.
albo poczekaj na patch 1.5 ktory ten blad zlikwiduje (mam nadzieje)

Ok, poczekam ;) Na razie i tak raczej gram w AoE3 czy C&C:First Decade :) W H5 chciałem spróbować przejść w końcu tę misję, bo czekała i czekała... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wiadomo cos o nowym dodatku i zamku orkow? ;) bo jakos mi sie nie wydaje, aby przez przypadek zostali oni wspomnieni w koncowym filmiku nowej kampanii ;)
A i mam jeszcze jedno, techniczne pytanie: czy mozna grac na losowych mapach przez multiplayer (ubi.com)? ilez mozna grac na tych samych mapach do cholery...:(

PZD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:08, Symphorce napisał:

Wiadomo cos o nowym dodatku i zamku orkow? ;) bo jakos mi sie nie wydaje, aby przez przypadek
zostali oni wspomnieni w koncowym filmiku nowej kampanii ;)

Nie niestety jeszcze nic nie wiadomo. I raczej zbyt szybko nowych informacji nie będzie. Teraz to najwyżej będą informacje o nowych patch''ach.

A tak apropo wiesz co to jest SPOILER???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 00:54, bokoyeb napisał:

Dzieki wielkie za tego tipa.Bardzo przydatne info.Z tym ze po pierwsze na expercie mam jedynie
magie zniszczenia wiec odpadaja pozostale szkolki i rozwijanie gildi magow.Poza tym jak ci
sie udalo dorwac nicolaia jesli w podziemiach grasuja inne hiroły kompa.W tym wlasnie sek ze
spotkalem wtedy jednego ktory mial kolo 6000 szkieletow i pomimo ze go pokonalem to ponioslem
duze straty.I przez maja armia prawie wybita musiala czekac z 4 tyg na odbudowanie i przez
Nicolai urosl w sile i nie zdolalem go pozniej pokonac.A nie da sie przejsc podziemi nie spotykjac
innych hirolow ze nie wspomne o pld zach czesci wyspy gdzie oprocz nicolaia grasuja tez inni.


Jak wspomniałem wcześniej, do podziemi wszedłem z naprawdę podpakowaną armią bardzo późno, nie pamiętam który to był miesiąc, może piąty, może szósty.. Komputer prawie wszystkie swoje siły zgromadził u Nikolaja, innymi bohaterami raczej mnie unikał. Zresztą wcześniej w podziemiach zrobiłem małe rozpoznanie herosami (każdy miał po 1 szkielecie:p), tak że miałem już pewien obraz co i jak. i gdy tylko zobaczyłem Nikolaja w nieco odosobnionym miejscu w podziemiach (większość czasu i tak spędzał na zachodzie mapy) od razu na niego ruszyłem głównym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na tyle ciekawą sytuację w tej misji, że jeden bardzo silny bohater miał podobnie jak u kolegi ok. 6000 szkieletów... i teleportował się w nieznane miejsce na moich oczach... niezwykle uradowany zaistniałą sytuacją...nie tracąc na niego żadnej jednostki... sprałem po niedługim czasie Nikolaia... który miał w stosunku do mnie... naprawdę baardzo marną armię... to było tak dawno temu... chyba połowa czerwca ? to były czasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanko... czy jest do tej gry Edytor map?? Mam jeden ale zły... nie kumam go... więc jak ktoś ma jakiś normalny jak z np części 3 lub 4 Heroes to napiszcie ;)

Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka masz wersje gry? czy po zinstalowaniu byla od razu wersja 1.2 czy tez widnialo w rogu 1.0 ? jesli 1.2 to znaczyze jestes nieszczesliwym posiadaczem edycji empikowej (szczerze wspolczuje) i mozesz jedynie spatchowac gre do wersji 1.3 korzystajac ze specjalnego patcha przeznaczonego wylacznie dla edycji empikowej.

jesli masz wersje po instalacji gry 1.0 yto znaczy ze masz edycje zwykla i mozesz zainstalowac patche odpowiednie dla swojej wersji gry (cd/dvd/kolekcjonerska) w kolejnosci
podstawka -> 1.1 -> 1.11 (poprawka lokalizacyjna) -> 1.4 nieoficjalny patch do heroes 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 02:01, Adam 1990 napisał:


Kody :/Spróbuj przejść bez kodów,zdobędziesz doswiadczenie(chodzi mi o umiejętność grania),oraz będziesz miał radochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 02:01, Adam 1990 napisał:

Mam pytanie odnośnia kodów, Mianowicie co trzeba zrobić, by móc je wpisywać w wersji
1.4??

<folder z grą>\Editor Documentation\HOMM5_CheatCodes.pdf
W tym pliku masz dokładny opis. Jeśli zrobisz wszystko według tej instrukcji, będziesz mógł używać kodów. Jest tam też lista kodów i opis ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem zainstalowac HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated1
tylko nie wiem ktory plik text.pak mam zastapic
w opisie jest napisane zeby zastapic plik a1-texts.pak i p2-texts.pak ale tego drugiego (p2-texts.pak) nie ma w katalogu dataa1 (wogole go nie ma) :/

PS:
Wesołych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować