Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Te czary wyglądają przyzwoicie, ale nie porywająco. Ten niby meteoryt jest wręcz kiepski. Nie podoba mi się to, że każdy czar, jaki do tej pory widziałem rozwala 90% pola bitwy ;P To przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:43, Dymolion napisał:

> ale gdzie moge znalezc ten mod??

http://homm5.xt.pl/ np. tu:)

a "gra z komputerem" to tylko takie wyrażenie komp siedzi w zamku oczekując na Ciebie:)

probowalem to zrobic ale niepotrafie moglby ktos to bardziej wyjasnic. dokladnie napisac co i gdzie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:26, Sepik napisał:

czy ktos zna adres gdzie znajde patche do homm 3????


Choćby tu:
http://www.gram.pl/gra.asp?id=55 => sprawdź, co Ci jest potrzebne - tzn. jaką masz wersję gry/którą część.

I na przyszłość dopisuj się do tematu o grze o którą Ci chodzi. Koniec offtop''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:26, Sepik napisał:

czy ktos zna adres gdzie znajde patche do homm 3????


Hmm... - zeżarło mi moją odpowiedź! :( Trudno, trza ją streścić:
Sprawdź tu: http://www.gram.pl/gra.asp?id=55 co Ci jest potrzebne.
I na przyszłość dopisuj się we właściwym wątku o grze - chyba, że chcesz poznać potęgę rozzłoszczonych Moderatorów!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak doniosły przed chwilą źródła dobrze poinformowane, dziś zapadła oficjalna decyzja:

Premiera Heroes V została odroczona.

Konkretna data wydania gry nie jest znana, nie nastąpi to jednak wcześniej niż na początku maja...
Co równie ważne priorytetem ma być obecnie jakość - czyli nie bedzie presji na ukończenie gry na ten-a-ten dzień, za to bedzie presja na to, by gra była możliwie pozbawiona błędów i dobrze "grywalna" już w momencie premiery. (Oczywiście nie wyklucza to późniejszego paczowania, jeśli się to okazałoby konieczne.)

I o to właśnie walczyliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:51, Ururam Tururam napisał:

Premiera Heroes V została odroczona. ... nie nastąpi to jednak wcześniej niż na początku maja...

Ale tego roku ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze jedno - najprawdopodobniej w najbliższych dniach pojawią się nowe klucze do bety Heroes V. Kto ich jeszcze nie ma, niech czeka cierpliwie... Organizatorzy spodziewali się, że 70.000 kluczy, które wygenerowali wystarczy - a tu okazało się, że to mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:54, darsz napisał:

> Premiera Heroes V została odroczona. ... nie nastąpi to jednak wcześniej
niż na początku maja...
Ale tego roku ; ))


Tak... Prawdopodobny przedział czasowy to przełom maja i czerwca. Z drugiej strony, jeśli gry nie bedzie w czerwcu, to potem są wakacje i zobaczylibyśmy ją dopiero jesienią... Ale nie sądzę, żeby opóźnienie było aż tak duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:57, Ururam Tururam napisał:

Tak... Prawdopodobny przedział czasowy to przełom maja i czerwca. Z drugiej strony, jeśli gry
nie bedzie w czerwcu, to potem są wakacje i zobaczylibyśmy ją dopiero jesienią... Ale nie sądzę,
żeby opóźnienie było aż tak duże.


dla mnie moze być jesienią ..szybko ciemno się robi... a Ty sobie pykasz w ciepłego jeszcze z tłoczni Herosa. V i sobie tak grasz długo aż wyjdą dodatki i do następnej premiery Heroes VI

ps Ururam wiesz mzoe czy jest planowana VI cześć? czy to już ostatni Heroes? wiem wiem ze za wczesnei zadaje te pytanie ale wiesz ja chce po porstu wiedziec...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak V będzie spaprane, w co wątpie, to raczj VI nie będzie. Ale wolałbym, żeby o VI narazie nie mówiono, bo niechcę żeby za rok po premierze V wyszedł VI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:01, Chester001 napisał:

ps Ururam wiesz mzoe czy jest planowana VI cześć? czy to już ostatni Heroes? wiem wiem ze za
wczesnei zadaje te pytanie ale wiesz ja chce po porstu wiedziec...:P


O ile "piątka" wypali, to i "szóstka" wyjdzie.

Nie zarzyna się złotonośnej Qry. A Ubisoft zapowiada H5 jaok grę "otwierającą serię dziejącą się w nowym świecie". Mądrej głowie dość dwie słowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:03, Galadin napisał:

Jak V będzie spaprane, w co wątpie, to raczj VI nie będzie. Ale wolałbym, żeby o VI narazie
nie mówiono, bo niechcę żeby za rok po premierze V wyszedł VI :/


no ja bym wolał kilkanaście miesięcy po premierze ajkiiś dodatek.. a VI może być za 2 lata.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:06, Galadin napisał:

Za 2 lata? Conajmniej za 5! :)

no wyp[raszam sobie.. za pięć lat? mozesz podać swoje argumenty dlaczego aż tak długo? ja daje 2 Ty dajesz 5 to może powiedzmy 3 i każdy będzie zadowolony.. :)

ps a za 5 lat to wole wogóle nie myśleć co to będzie za Heroes 4D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ururam, nie wiem czy będziesz mógł odpowiedzieć, ale czy po zamkniętych beta-testach, były jakieś wnioski testujących o przełożenie premiery na zamknietych forach, w wiadomum celu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować