Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 18:08, Chester001 napisał:

> Za 2 lata? Conajmniej za 5! :)
no wyp[raszam sobie.. za pięć lat? mozesz podać swoje argumenty dlaczego aż tak długo? ja daje
2 Ty dajesz 5 to może powiedzmy 3 i każdy będzie zadowolony.. :)

ps a za 5 lat to wole wogóle nie myśleć co to będzie za Heroes 4D :D:D


No wiesz, ja się jeszcze w H3 nie nagrałem, to myślisz że w 2 lata wyżyję się na HV? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje standartowe pytanie:"Czy Heroes V będzie działać PŁYNNIE na kompie-procek 2,4Ghz; 256mb RAM; ATI Radeon 9200 ze 128mb RAM x2(bo SLI to jest)??????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zwrócić uwage na to jak długo przeciągano premierę World of Warcraft....no i wszyscy wiemy co z tego wyszło :) Jesli efekt ma być taki sam to ja poczekam nawe rok na to jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wcale tak nie cieszę z przełożenia premiery. Przełom maja i czerwca. Przecież to będzie mętlik przedsesyjny, wcale mi nie odpowiada nowa data. Wolałbym pograć wtedy kiedy mam czas, nawet i w podobno nie dopracowaną wersję (obecnie coraz więcej osób mówi, że beta im się podoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy sie tak boicie o wymagania, wysokie sa tylko na papierze, i to jeszcze przed optymalizacja, heroes musi pojsc wszystkim =]

mam kompa wcale nie tak dobrego jak na dzisiejsze czasy: P4 2,4 , 768 RAM, GeForce 6600 i jakos chodzi na high deatalach bez wiechy, a to dopiero beta

wiec prosze nie lamerujcie tu co chwile pytaniami o wymagania zeby tylko podac swoj swietny sprzet (kilka bylo takich przypadkow na tym forum)

dodaje 2 skriny w pelni rozbudowanego inferno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam niech ktoś mi pomoże ja nie widze tego klucza nawet gdy jestem zarejestrowany na fileplanet sa tylko puste miejsca pod program i key :((((( Ludzie wy tutaj sobie gracie a inni tez chca np.uio14 i ja wiec pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:20, skyler napisał:

sprzedam kod do bety za 50 zł

Sprzedam kopa w zad i do tego gratis dozuce ban :D
No ludzie co to jest pchli targ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:20, skyler napisał:

sprzedam kod do bety za 50 zł


czy to ironia miała być? Bo jak tak, to bardzo głupi żart... Kody do bety jak przeczytałem w innym wątku mają być za kilka dni najprawdopodobniej, ale to co czytałem było tylko pogłoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:25, B4N4N3K napisał:

Ale rany ja tylko sie pytam jak go zdobyc?


jak będą dostępne to wystarczy na fileplanet.com podać swój mail i date urodzenia i dostajesz kod. Ale teraz nie masz co szukać bo nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany - początek maja. Niezła obsuwa. Ale jeśli to ma wyjść grze na dobre to jestem całym sercer za. Liczę na naprawę wszystkich błędów i niedociągnięć i wyjście pełnowartościowej pełnej wersji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko wolfclub. tylko zartowałem bo już nie moge czytać postów w stylu """kod do bety_proszę proszę"" każdy kto chciał i był w odpowiednim czasie na fileplanet to dostał ateraz trzeba czekać cierpliwie bo mają być nowe kody. Jesli ktos tego nie rozumie to wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:59, Vayeate napisał:

Chciałbym tylko zwrócić uwage na to jak długo przeciągano premierę World of Warcraft....no
i wszyscy wiemy co z tego wyszło :) Jesli efekt ma być taki sam to ja poczekam nawe rok na
to jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:25, Marrbacca napisał:

> sprzedam kod do bety za 50 zł

czy to ironia miała być? Bo jak tak, to bardzo głupi żart... Kody do bety jak przeczytałem
w innym wątku mają być za kilka dni najprawdopodobniej, ale to co czytałem było tylko pogłoskami

tak serio to mam wolny kod do bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:28, skyler napisał:

spoko wolfclub. tylko zartowałem bo już nie moge czytać postów w stylu """kod do bety_proszę
proszę"" każdy kto chciał i był w odpowiednim czasie na fileplanet to dostał ateraz trzeba
czekać cierpliwie bo mają być nowe kody. Jesli ktos tego nie rozumie to wybacz


Rozumiem to ale nie pisz tak
Mnie tez juz to tak denerwuje ze w pale sie nie miesci pytania typu a na ten sprzet pojdzie a z kad sciagnac a kiedy bedzie dodatek a jak chodzi a to a tamto no ludzie przestancie poczytajcie i sie dowiecie a nie tylko pytanie i odpowiedz bo na latwizne ida zamiast tych swoich szarych komorek uzyc to nie ciezko oh ah zara padne ze zmeczenia sorki za moj sarkazm i cala reszte ale taka jest prawda i nic tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować