Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 16:21, Cieniek napisał:

Mam dziwny problem, jak grałem inferno to wydawało mi się że wygląd tego miasta jest taki,
bo mam ustawiony najniżyszy poziom szczegółów. Jak zobaczyłem Sylvan to uznałem że chyba coś
tu nie tak- próbowałem zmieniać ustawienia jakości, ale nic nie dało. Mam najnowsze sterowniki
do grafiki, a moja karta to Radeon 9250. Poza tym gra się fajnie i nawet nie tnie, mimo że
mam tylko 256 MB RAM i 2,4 Ghz. Prosszę, niech mi ktoś pomoże!!


Modyfikowałeś plik może plik user.cfg aby poprawić nieco płynność gry? Jeśli tak to te czarne tekstury to wina tych modyfikacji, jeśli przywrócisz standardowe ustawienia, będziesz mieć kolorowe ładne miasteczko, ale gra Ci będzie zarywać że hej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:05, Dymolion napisał:

> Mozna grac w bete na jednym komputerze we dwoch??
>

Tak, nawet w 4:) Przejżyj forum jest opisane jak to zrobić lub tutaj http://homm5.xt.pl/

wszystko fajnie tylko ja niemam czasu przejżeć całego forum a na tej stronie nieznalazłem nic co by mi powiedziało jak mam grac na 1 kompie dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z niecierpiwością czekam na tą przełożonę premierę... jestem wściekły, że przełożyli. Ale cieszę się, że możę zdorzę kasę nazbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:05, Dymolion napisał:

> Mozna grac w bete na jednym komputerze we dwoch??
> >
Tak, nawet w 4:) Przejżyj forum jest opisane jak to zrobić lub tutaj http://homm5.xt.pl/

A mógł by ktoś podać linka bo jakoś nieumie znaleść:(Był bym bardzo wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem natury technicznej mam p4 3ghz, g-force 6600gt 128mb, 512ddr2/533mhz i gierka mi sie tnie i to nawet znaczaco moze ktos ma pomysl co jest nie tak moze za malo ramow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:19, kily napisał:

ja tez mam problem natury technicznej mam p4 3ghz, g-force 6600gt 128mb, 512ddr2/533mhz i gierka
mi sie tnie i to nawet znaczaco moze ktos ma pomysl co jest nie tak moze za malo ramow?


Według mnie tak, ja mam 768 i też czasami sie przycina. Ludzie którzy mają ponad 1024RAM jakoś na takie zacieńcia nie narzekają. A moze to jest także niedporacownie silnika gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ... mam giga ramu i tez mi sie tnie. W zasadzie kiedy sie tylko da, przy wchodzeniu i wychodzeniu do zamkow, obrotach kamery. Tyklo pole bitwy sie w miare normalnie zachowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:01, uio14 napisał:

> > Mozna grac w bete na jednym komputerze we dwoch??
> Tak, nawet w 4:) Przejżyj forum jest opisane jak to zrobić lub tutaj http://homm5.xt.pl/

A mógł by ktoś podać linka bo jakoś nieumie znaleść:(Był bym bardzo wdzięczny!


A po co ciśnąć na forum? Pewnie wystarczy ściągnąć pliczek podany na stronie głównej (patrz news: "hot seat in beta!"), rozpakować gdziekolwiek, przeczytać readme.txt i działać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 21:17, Ururam Tururam napisał:

> A czy w HommV będzie Grall??

Nie. Ale będzie Graal.

no właśnie tylko zapomniałem jak sie pisze:p

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 21:09, buras napisał:

Eee ... mam giga ramu i tez mi sie tnie. W zasadzie kiedy sie tylko da, przy wchodzeniu i wychodzeniu
do zamkow, obrotach kamery. Tyklo pole bitwy sie w miare normalnie zachowuje :D

a jakiego masz procka i grafike? a i dokladnie jakie te ramy masz na 400mhz czy na 533?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:16, DamianNowik_MODED napisał:

A czy w HommV będzie Grall??


na pewno, bo nawet w interfejsie jest ikonka "dig grail" a w liscie budynkow do kupienia jest budynek graala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować