Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 16:09, moonman napisał:

probowal ktos rozszyfrowac, co oznaczaja litery i cyfry w szablonach generujacych mapy losowe???


sam sobie odpowiem ;)

S zakres - rozmiar/size
P zakres - liczba graczy
Z licza - strefa/zone

czyli np. szablon S1P2Z4M1 - to mała mapka dla dwóch graczy, 4 strefy
S6-10P2-8Z8K2_4 to mapa od L do XL dla graczy od 2 do 8, osiem stref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Grę Heroes 5 kupiłem w Empkiku. MOje pytanie dotyczy faktu, że nie chce mi się ciagle mieć włozonej 1 płytki do CD gdy jeżdzę z leptopem. Czy jest jakaś opcja uruchamiania tej gry bez cd?

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem juz na 2 kompie tzn...

Heroes wersja DVD PL standard instaluje gre, potem patchy wszystkie..wszytko idzie jak po masle, a gra nadal jest wersja 1.0:/... nie ma edytora ani autoupdate, w grze pokazuje mi wersja 1.0... o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na pewno sciagasz wlasciwe patche dla Twojej wersji? sciagnij patche z linkow podanych w pierwszym poscie (tj przyklejonym) a na pewno gra spatchuje sie poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ważne, ja jestem gruby jak cholera (nie mam kompleksów, nic mnie moja waga nie obchodzi), zamówiłem tą koszulkę i będzie leżała na półce z wszystkimi innymi rzeczami z HOMM. A nawet jeśli by była w rozmiarze S to nic bo nie będę jej nosił (a co gdybym upadł i by się potargała?, albo by się przepociła?). Tą koszulkę się ma a nie nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nawet sie pozadnie nie chce deinstalowac:/.. tzn zrobil si eniby uninstall ale tak naprawde gra sie nie usunela :/... tzn dalej moge grac i w menu start jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:07, Zikann napisał:

heh nawet sie pozadnie nie chce deinstalowac:/.. tzn zrobil si eniby uninstall ale tak naprawde
gra sie nie usunela :/... tzn dalej moge grac i w menu start jest :/


Ale żeś namieszał ;) Najpierw usuń te patche, które niepoprawnie ściągnąłeś. Potem dopiero się weź za instalowanie patchy odpowiednich do twojej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty to się w ogóle nie pocisz? Nie wiem czy wiesz ale takie koszulki wolno prać tylko w rękach (raczej pochlapać wodą niż prać) a to po to żeby nadruk się nie starł. Poczytaj metki od koszulek np. z gta3, lub stalkera, to się dowiesz.
SORRRYYY ZA OF!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[off]
Wystarczy je prac "na lewą stronę" w niskiej temperaturze i nie wirować na najwyższych obrotach... -_-
[/off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Ile czekaliście na przyjście Lorda Demonów w pierwszej misji Sylvan???? Bo ja już gram 4 miesiąc i nigdzie go nie ma. A wojsko mam spore :) Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:55, Blade2 napisał:

A ja mam takie pytanie: Ile czekaliście na przyjście Lorda Demonów w pierwszej misji Sylvan????
Bo ja już gram 4 miesiąc i nigdzie go nie ma. A wojsko mam spore :) Czekam na odp.

Jeśli dobrze pamiętam, to Lord Demonów przybywał po dwóch miesiącach gry.
Jeśli po tym czasie nikt się nie pojawi, znaczy, że wystąpił błąd w skrypcie. Ten błąd jest niestety powszechny. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ponowne rozpoczęcie scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ponowne rozpoczęcie scenariusza.
No nie, znowu? To już zacznę po raz trzeci, a taką piękną armię miałem. Ale dzięki za szybką odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 09:14, choldi napisał:

Witam wszystkich.

Grę Heroes 5 kupiłem w Empkiku. MOje pytanie dotyczy faktu, że nie chce mi się ciagle mieć
włozonej 1 płytki do CD gdy jeżdzę z leptopem. Czy jest jakaś opcja uruchamiania tej gry bez
cd?

pozdrawiam,


Napisz na mój numer GG to ci powiem, 8641769.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale czy to nie jest tak ze gdybym mial zla wersje patchow to by sie nie zainstalowaly? ps patchy sciagalem z www.gram.pl ze strony z patchami no ale ok.. sprawdze all rozumiem ze mam usunac recznie? czyli pliki + z program files+ z rejestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować