Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

siemka mam takie pytanie czemu niemoge się zalogować na serwer ubi.com W H5 daje tam mój cd kay i daje potem moją nazwe a potem hasło i wywala mnie do tam gidzie wybiera sie jaki rodzaj multi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d408f0e654523c20.html a W H5KP mam taki błąd w multi a dobrze wszystko wpisałem bez błędu l d**a http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5da93c57e164dcf6.html

PS: Heroesy V mam Silver Edition z tym bledem jezykowym co laszlo gada jedna kwestie w innym jezyku HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:54, Koleś22 napisał:

siemka mam takie pytanie czemu niemoge się zalogować na serwer ubi.com W H5 daje tam mój cd
kay i daje potem moją nazwe a potem hasło i wywala mnie do tam gidzie wybiera sie jaki rodzaj
multi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d408f0e654523c20.html a W H5KP mam taki błąd w multi
a dobrze wszystko wpisałem bez błędu l d**a http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5da93c57e164dcf6.html


PS: Heroesy V mam Silver Edition z tym bledem jezykowym co laszlo gada jedna kwestie w innym
jezyku HELP



Spaczuj grę do wersji 1.5 (Patche Edycja Empikowa) i Patcha 2.1 do Kuźni Przeznaczenia może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 21:11, Koleś22 napisał:

Zwykły h 5 działa dzięks tylko musze wywalićmody bo inacze nieidzie ale dzięki działa


Heh to i mamy przyczynę twoich problemów wywal wszystkie mody, jeśli chcesz grać przez Ubi.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nioe wiem czy zauwazyliscie ale gram.pl usunelo juz promocje na zamowienia preorderowe dla posiadaczy podstawki... teraz dziki hordy kosztuja znowu tylko 13 wpln mniej a nie 20 jak bylo poprzednio ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 08:31, morthi napisał:

nioe wiem czy zauwazyliscie ale gram.pl usunelo juz promocje na zamowienia preorderowe dla
posiadaczy podstawki... teraz dziki hordy kosztuja znowu tylko 13 wpln mniej a nie 20 jak bylo
poprzednio ;(


Zauważyliśmy;) Mam jednak trochę inne wytłumaczenie tej sytuacji niż rezygnacja CDP z promocji - jedna promocyjna sztuka Hord, na jedną zarejestrowaną podstawkę:) U mnie promocja z 20 wPLN znikła od razu po złożeniu zamówienia (a zamówienie składałem kilkanaście minut po udostępnieniu pre-ordera). CDP nie jest chyba aż tak złośliwe, żeby ustalać jakieś limity czasowe na taką promocję (a przynajmniej oficjalnie ich nie wyznaczyć;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 08:31, morthi napisał:

nioe wiem czy zauwazyliscie ale gram.pl usunelo juz promocje na zamowienia preorderowe dla
posiadaczy podstawki... teraz dziki hordy kosztuja znowu tylko 13 wpln mniej a nie 20 jak bylo
poprzednio ;(

uuuu to co spowodowalo taka zmiane CDP? moze ktos z CDP nam odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ktoz to wie :) byc moze ta promocja byla ograniczona i obowiazywala tylko we wrzesniu?
z kuznia przeznaczenia albo z dark crusade bylo podobnie - przez pewienokres mozna bylo zaplacic za wysylke zetonem za wpln a po tym okresie przesylka byla pelnoplatna :)(no chyba ze osiagnelo sie wymagany limit 150 zl przy zamowieniu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:13, morthi napisał:

uhm :) ja nie zlozylem zamowienia a promocja mi zniknela ;)


Nie złożyłeś?! Oj, oj, nieładnie;) A tak na poważnie - to strasznie dziwna sytuacja, a raczej polityka CDP. Jeśli czas, w którym można było skorzystać z tej promocji był ograniczony powinni to jasno napisać. Moim zdaniem w dalszym ciągu obowiązuje news, który informował o takiej promocji, a co za tym idzie powinna obowiązywać i promocja - żadnego oficjalnego odwołania nie było... Niby to tylko 7 złotych, ale chodzi o zasady;) Walcz o swoje, dzwoń do BOKu, sprawiedliwość być musi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:18, morthi napisał:

a ktoz to wie :) byc moze ta promocja byla ograniczona i obowiazywala tylko we wrzesniu?
z kuznia przeznaczenia albo z dark crusade bylo podobnie - przez pewienokres mozna bylo zaplacic
za wysylke zetonem za wpln a po tym okresie przesylka byla pelnoplatna :)(no chyba ze osiagnelo
sie wymagany limit 150 zl przy zamowieniu :) )


no ze okres na "promocje" minął to nie uwierze zreszta Rafał G pisał ze skladał zamowienie kilkanaście minut po udostępnieniu pre-ordera i tez nie ma juz czesci promocji wiec albo to jakis błąd albo ... sam nie wiem

CDP prosimy o odpowiedz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:18, morthi napisał:

a ktoz to wie :) byc moze ta promocja byla ograniczona i obowiazywala tylko we wrzesniu?


Na pewno nie bo jak jeszcze 3 dni temu sprawdzałem to wciąż była zniżka 20 zł dla posiadaczy podstawki. Teraz zamawianie samej gry staje pod znakiem zapytania gdyż wyjdzie w sumie drożej niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamówiłem grę za 39.90 :), może dlatego że mam zarejestrowanę Edycję DVD i Kolekcjonerską Edycję ale i tak zapłacę za grę 55.80. Tribes of the East + przesyłka Kurierska.
Heh mimo że mam 2 razy zarejestrowną podstawkę to teraz trza płacić 46,90 XD ale i tak dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:28, DArkon1990 napisał:

Ja tam zamówiłem grę za 39.90 :), może dlatego że mam zarejestrowanę Edycję DVD i Kolekcjonerską
Edycję ale i tak zapłacę za grę 55.80. Tribes of the East + przesyłka Kurierska.
Heh mimo że mam 2 razy zarejestrowną podstawkę to teraz trza płacić 46,90 XD ale i tak dobrze
:). Że nie 59.90 + przesyłka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować