Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Tu macie wzmianke z gire online o wymaganiach:

Wymagania sprzętowe zresztą też nie mają powalać na kolana, bowiem w związku z wykorzystaniem w grze silnika Silent Storm do płynnej rozgrywki wystarczyć ma przeciętny komputer z końca 2003 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 19:56, Lex napisał:

Tu macie wzmianke z gire online o wymaganiach:

Wymagania sprzętowe zresztą też nie mają powalać na kolana, bowiem w związku z wykorzystaniem
w grze silnika Silent Storm do płynnej rozgrywki wystarczyć ma przeciętny komputer z końca
2003 roku.

Swietnie ! jak tak to chyba heroes V wyladuja u mnie na poleczce ^^

P0Zdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. Ma być również walka w czasie rzeczywistym ?? Heroesi z walką w trybie rzeczywistym to nie Heroesi, brr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pracy - patrzę a tu nie ma pre-orda na HV.
Wielcem zdziwony bo jak patrzyłem koło 15.10 to jeszcze było.
I wielce sie cieszę, że wtedy zamówiłem (mam wielkiego banana na twarzy :))))))
A faktycznie wczoraj była informacja o limitowanej serii kolekcjonerskiej. Ale myślę, że przy tak ogromnym zainteresowaniu (pomijając problemy techniczne CDP) będzie jeszcze możliwość zamówienia edycji kolekcjonerskiej.
Jestem ciekaw czy ta numerowana seria kolekcjonerska jest czymś podobnym do Białego Kruka w której wydana była Świątynia Pierwotnego Zła (ogromny niewypał moim zdaniem)? Tzn. czy będą tu numerki (wtedy było wielkie polowanie :))? ciekawy, wtedy który byłem?:)
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące instrukcji (bo w newsie nic na ten temat nie ma).
Czy w instrukcji będą wreszcie kolorowe ilustracje opisujące ekrany? Dotychczasowe czarno-białe były najczęściej nieczytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 14:06 otrzymałem cynk http://www.gram.pl/news.asp?id=974
niewiele myśląc kliknełem na edycje kolekcjonersko, która spoczeła w moim koszyku.
Pare godzin zaczeły się dziać dziwne rzeczy. News zniknął z głownej strony.
A Moja EK HV w koszyku dziwnie się zmieniła bo mam teraz -1 i do zapłaty -119,90
Czy to oznacza, że dwa dni przed premierą przyjdzie do mnie kurier i zabierze mi EK HV i da mi 119,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:08, Rzezim napisał:

Pare godzin zaczeły się dziać dziwne rzeczy. News zniknął z głownej strony.


u mnie po ww. czasie zamowienie wyswietla z bledami -> zalacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:15, moonman napisał:

> Pare godzin zaczeły się dziać dziwne rzeczy. News zniknął z głownej strony.

u mnie po ww. czasie zamowienie wyswietla z bledami -> zalacznik

u mnie to samo.. ale i tak bede sie wykrecac mejlem w ktorym mam potwierdzenie zamowienia !! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:27, Konrad512 napisał:

Dlaczego nie mam w sklepie mozliwosci kupienia w edycji przedpremierowej HOMM 5?? Zniknelo
czy co? :/


A może przeczytałbyś ostatnich kilka postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy wszystkim, tak jak mi, którzy złożyli zamówienie po kliknięciu na nie wyskakuje błąd? Mam nadzieję, że jest to spowodowane problemami technicznymi CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:15, moonman napisał:

> Pare godzin zaczeły się dziać dziwne rzeczy. News zniknął z głownej strony.

u mnie po ww. czasie zamowienie wyswietla z bledami -> zalacznik


U mnie jest to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie troche ludzie, panowie z CDP to nie są komentatorzy sportowi, że będą siedzieć z laptopem przy miejscu gdzie zdarzyła się awaria i nie będa relacjonować nam tego sekunda po sekundzie. Trzeba troche poczekać a nie panikować i zadawać ciągle pytania gdzie jest Heroes V. Czytajcie to co jest już napisane bo naprawde człowiekowi spokojnemu i opanowanemu który ma ten sam problem ale nie panikuje może się przewrócić gdy zobaczy ile razy tyle samo zostało napisane takie samo pytanie... Do premiery 3,5 miecha, więc sądze że kazy sie wyrobi z zakupem takiej wersji jaką chciałby mieć. Ja już swoja edycje kolekcjonerską zamówiłem, i może na waszym miejscu gdybym był to też bym wszędzie patrzał co sie dzieje, co sie dzieje, ale trzeba sie naprawde opanowac i poczekac. W koncu brak jakiejs gry (nawet jesli jest to swietny Heroes) to nie koniec świata, trzeba się cieszyć tym co sie ma teraz, a co będzie to ma być nic nie zmienimy. W telegraficzym skrócie: POCZEKAMY, ZOBACZYMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 22:23, błachol21 napisał:

A kiedy trzeba zapłacić? Teraz czy w lutym/marcu?


Przy odbiorze np.

Albo wcześniej piszesz do nich maila i pytasz się o termin przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane podczas zamawiania z tego co pamietam, 5 dni przed wysyłką powinieneś otrzymac maila, żeby wpłacic pieniądze na konto. BTW. Jeśli jutro już dostane mojego Morrowinda i Spellforca to macie super kurierów ;) A jeśli tego starsi nie przechwycą to wogóle bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować