Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 21:29, Tokagero napisał:

> A tak wracając do dodatków, to one wyjdą w krótszym czasie po h5? Skoro już tyle wiadomo
...
Mowic moga,.... ale mam nadzieje ze bedzie komu robic! ;)

Hehe. No tak chciałem plotek posłuchać.
PS Widzę że w bitefight się bawisz. Może też w cellmons ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos to zauwazyl ale na http://homm5.gram.pl/ dali screeny z polskiej beta-wersji i tam Agrael nie jest juz na jaszczurze z zamku Dungeon tylko na jakims innym.W demie angielskim wlasnie byl jeszcze na tym z Dungeon jaszczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:43, Archi155 napisał:

Nie wiem czy ktos to zauwazyl ale na http://homm5.gram.pl/ dali screeny z polskiej beta-wersji
i tam Agrael nie jest juz na jaszczurze z zamku Dungeon tylko na jakims innym.W demie angielskim
wlasnie byl jeszcze na tym z Dungeon jaszczurze

Miej choć trochę szacunku do NAS i czytaj wcześniejsze posty.Chyba że nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojaa... mój znajomy ściąga już heroes 5 ang.

co za świat.. no niestety.. te cholerni piraci zawsze znajdą jakiś sposób ...

ale przynajmniej teraz wiem gdzie sie zaczyna piractwo.. jak zwykle to bywa w samym sercu czyli podczas tłoczenia płyt..

i co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:46, 4YoU napisał:

> Nie wiem czy ktos to zauwazyl ale na http://homm5.gram.pl/ dali screeny z polskiej beta-wersji

> i tam Agrael nie jest juz na jaszczurze z zamku Dungeon tylko na jakims innym.W demie
angielskim
> wlasnie byl jeszcze na tym z Dungeon jaszczurze
Miej choć trochę szacunku do NAS i czytaj wcześniejsze posty.Chyba że nie umiesz.

Nie ma co się nerwować. Na tym forum nie tak łatwo szybko przewinąć strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:48, macgwadky napisał:

> > Nie wiem czy ktos to zauwazyl ale na http://homm5.gram.pl/ dali screeny z polskiej
beta-wersji
>
> > i tam Agrael nie jest juz na jaszczurze z zamku Dungeon tylko na jakims innym.W demie

> angielskim
> > wlasnie byl jeszcze na tym z Dungeon jaszczurze
> Miej choć trochę szacunku do NAS i czytaj wcześniejsze posty.Chyba że nie umiesz.
>
Nie ma co się nerwować. Na tym forum nie tak łatwo szybko przewinąć strony.

Faktycznie!!! Jak to bardzo trudno o jedną stronę wcześniej przewinąć. Bardzo trudno. Bardzo. Wiesz najpierw pomyśl a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:53, 4YoU napisał:

> > > Nie wiem czy ktos to zauwazyl ale na http://homm5.gram.pl/ dali screeny z polskiej

> beta-wersji
> >
> > > i tam Agrael nie jest juz na jaszczurze z zamku Dungeon tylko na jakims innym.W
demie
>
> > angielskim
> > > wlasnie byl jeszcze na tym z Dungeon jaszczurze
> > Miej choć trochę szacunku do NAS i czytaj wcześniejsze posty.Chyba że nie umiesz.

> >
> Nie ma co się nerwować. Na tym forum nie tak łatwo szybko przewinąć strony.
Faktycznie!!! Jak to bardzo trudno o jedną stronę wcześniej przewinąć. Bardzo trudno. Bardzo.
Wiesz najpierw pomyśl a potem pisz.

Nie no. Przecież wiadomo że jedną oczywiście łatwo. Pisałem o wielu stronach. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaa, paranoja! Siedzę tu sobie i milczę i oglądam kolejne w większości offtopowe posty i ręcę mi się załamują...co się dzieje z tym tematem? Ludzie opanujcie się trochę, podajcie sobie maile albo numery GG i tam się sprzeczajcie i dyskutujcie na każdy temat...TO jest oficjalne forum polskiej wersji HoMMV...a nie kłótni na temat piractwa, kłócenia się o przewijanie stron (chociaż rzeczywiście w tym burdelu trudno cokolwiek znaleźć) i innych rzeczy NIE ZWIĄZANYCH z tematem...bardzo bym prosił o opanowanie się i o rozmawianie tylko o HoMMV zgodnie z nazwą forum... <frustrat mode off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 22:13, Patren napisał:

Aaaaaaaaa, paranoja! Siedzę tu sobie i milczę i oglądam kolejne w większości offtopowe posty
i ręcę mi się załamują...co się dzieje z tym tematem? Ludzie opanujcie się trochę, podajcie
sobie maile albo numery GG i tam się sprzeczajcie i dyskutujcie na każdy temat...TO jest oficjalne
forum polskiej wersji HoMMV...a nie kłótni na temat piractwa, kłócenia się o przewijanie stron
(chociaż rzeczywiście w tym burdelu trudno cokolwiek znaleźć) i innych rzeczy NIE ZWIĄZANYCH
z tematem...bardzo bym prosił o opanowanie się i o rozmawianie tylko o HoMMV zgodnie z nazwą
forum... <frustrat mode off>

Ja jestem poważnie za tym samym. Ale chyba na CH i Jaskini znajdę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 17:09, macgwadky napisał:

A ktoś z fachowców może mi powiedzieć czy będą jak w h3 te chatki z questami (zdobędziesz artefakt,
to dam ci nagrodę) ?


Będą i to o wiele bardziej rozbudowane. Być może nawet bardziej niż w H4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 23:17, gloin napisał:

zauwazyliscie na tych screenach z gram okreslenie "lepsza brama"? bez komentarza ...


Z tego, co pisał bartes1977 w wersji ostatecznej ma to sie nazywać "Wielkie Wierzeje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko nadzieje ze pozmieniają tego typu bzdury w tłumaczeniu. bo jak tam bedzie " lepszy atak" "najlepszy atak" . Albo " zombie" "lepszy zombie" to sie chyba wku... zdenerwuje i wyłoze te paredziesiąt zł więcej na angielską. Powinna tez kosztowac 90 zl bo troche z jej ceną przesadzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W H3 kwestię tę rozwiązano całkiem rozsądnie - Podstawowy, Zaawansowany, Mistrzowski - wg mnie tak powinno byc i tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> koniczyn napisal:
> co do reszty - demo,tak jak już pisałem, nie jest wersją finalną ani miksu z efektami dźwiękowymi, ani tekstów -
> nasi tłumacze już wcześniej o tym wspominali ze swojej strony :)

nie trzeba sie martwic jakoscia polskiego tlumaczenia dema - jest zrobione na odwal sie :D
wersja finalna na pewno bedzie dopieszczona i bledy w postaci ####### nie powinny sie pojawic jak to mialo miejsce w Heroes 4 (prawda kochane CDP? - nie zrobicie tego samego bledu co? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28027;core.html
z tego info pisze wyrazne ze te gry beda mialy premiere wraz z startem vity a nie ze beda dzialac po winde.
"Podczas tegorocznych Electronic Entertainment Expo (E3) firma Microsoft zaanonsowała, jakie gry ukażą się wraz z debiutem nowej wersji systemu operacyjnego Windows – Vista. Mają one charakteryzowac się zaawansowaną technologią, jaką jest DirectX w wersji 10."
no wiec jak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 17:33, isildur-ps napisał:

> może wiesz skąd mam wziąść numer konta na jaki mam przelać kase za herosa zamówiłem na
gram.pl

Przyślą Ci w mailu ten numer, z obliczeń wynika że powinni Ci przysłać tego maila jakoś na
dzień dziecka (1 czerwca).

dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 01:17, Balrog84 napisał:

http://www.gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28027;core.html
z tego info pisze wyrazne ze te gry beda mialy premiere wraz z startem vity a nie ze beda dzialac
po winde.
"Podczas tegorocznych Electronic Entertainment Expo (E3) firma Microsoft zaanonsowała, jakie
gry ukażą się wraz z debiutem nowej wersji systemu operacyjnego Windows – Vista. Mają
one charakteryzowac się zaawansowaną technologią, jaką jest DirectX w wersji 10."
no wiec jak jest??

No ale zaraz. Microsoft ma wpływ głównie na wydanie swoich gier. H5 przecież nie było z założenia pod Viste. Więc będzie działać na poprzednich windowsach. Z resztą CDP przecież wie o tym i podaje tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 01:17, Balrog84 napisał:

http://www.gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28027;core.html
z tego info pisze wyrazne ze te gry beda mialy premiere wraz z startem vity a nie ze beda dzialac
po winde.
"Podczas tegorocznych Electronic Entertainment Expo (E3) firma Microsoft zaanonsowała, jakie
gry ukażą się wraz z debiutem nowej wersji systemu operacyjnego Windows – Vista. Mają
one charakteryzowac się zaawansowaną technologią, jaką jest DirectX w wersji 10."
no wiec jak jest??


Znaczy, że na dzień premiery Visty wymienione gry będą przystosowane do działania na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować