Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 22:22, kamilimaciek1 napisał:

A czy za jakieś pół roku od premiery będzie ta gra wydana w Platynowej Kolekcji bardzo mi się
podoba ten napis :).


Ukaże się wtedy, kiedy przestanie się dobrze sprzedawać edycja premierowa, więc od roku do dwóch i więcej lat.

Ninja Seba -> Podoba mi się ten pomysł :), lecz to by od CDP wymagało szerszej "operacji" więc nie sądźcie, że kupicie je za 1 zł resztę płacąc wPLN.

Też liczę na ich profesjonalizm, szczególnie w polonizacji, bo niestety w AoE3 natknąłem się na wiele błędów, ba raz mi wyskoczył tekst po angielsku (chodziło z tego co pamiętam, o niemożność wykupienia odkrywcy od wroga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalczego ten wtorek tak daleko ;] ja z wmaganiami tez nie bede mial probemu... a propos gadzetow... na amazon.com jest oczywiscie gra i osobno przewodnik po HoMM V... wiec moze bedzie wygladac podobnie jak w w przypadku AoE III... ale z kolei nic nie jest wspomniane o jakiejs Collector''s Edition... jutro dowiemy sie wszystkiego a we wtorek zamawiamy <lol> byle zeby im nie padl serwer z przeciazenia ;] <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:13, HumanGhost napisał:

Zastanawiają mnie wymagania. Jak myślicie, 768 MB RAM, procek 1,8 i GF5900XT wystarczą?


zeby pograc mysle ze tak... ale czy na max detalch to tego nie gwarantuje... ilu MB karta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:20, pIERTO napisał:

ilu MB karta ??


128. Jak dotąd nie było problemów z nią. Szkoda, że Nival jeszcze nie podał wymagań. Nie podał, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:22, HumanGhost napisał:

> ilu MB karta ??

128. Jak dotąd nie było problemów z nią. Szkoda, że Nival jeszcze nie podał wymagań. Nie podał,
prawda?

wczoraj bylem na stronie ubi... nie bylo jeszcze wymagan... caly czas jest "relase soon" nic tylko czekac , czekac i czekac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to pytanie już padło: Czy planujecie wydawać wszystkie nowości w ten sposób (interesuje mnie zwłaszcza Gothic III) czy jest to jednorazowa akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:18, dark master napisał:

Nie jestem pewien, czy to pytanie już padło: Czy planujecie wydawać wszystkie nowości w ten
sposób (interesuje mnie zwłaszcza Gothic III) czy jest to jednorazowa akcja?


Co prawda nie jestem pracownikiem CDP, ale jestem przekonany, że to ackja wieloletnia :].

Zauważ jak wzrasta zainteresowanie grą, która będzie dopiero w marcu!!!, a przed-sprzedaż rozpoczyna się już przed świętami. Zauważ jak bardzo chętnie gracze wybierają zestawy z gadżetami i takie, gdzie można pokryć część kosztów wPLN.

Gothic to rewelacyjna seria, w którą grają setki osób w Polsce - wystarczy popatrzeć na dzienną frekwencję gothicowych for i topicu na Gram.pl
Już wydanie Gothica 2 było sporym wydarzeniem - sam CDP pisał na plakatch o nim "Jedna z najlepszych gier RPG tego roku(...)" i dodawał do niego sporą instrukcję, kupon rabatowy na Gothica I oraz Bonus CD.
Nie martwił bym sie więc o gorsze wydanie kolejnej części.

Ale z pewnością zawcześniej by mówić o szczegółach - kiedy w Polsce? za ile? kiedy pre-order? jakie dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem na forum Ubi Softu, że wymagania będą wysokie:
Procesor - 2.5 GHz
Pamięć RAM - 512 (zalecane 1024)
Karta grafiki 128 MB

Mam nadzieję, że to tylko były wczesne spekulacje.

PS. Ciekawe, czy bedzie do kupienia jakaś specjalna nakładka na klawiaturę? Wiecie, o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:04, Zygfryt_drut napisał:

PS. Ciekawe, czy bedzie do kupienia jakaś specjalna nakładka na klawiaturę? Wiecie, o co mi
chodzi.


Tez lubie takie bariery, ale obawiam sie ze czegos takiego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:18, dark master napisał:

Czy planujecie wydawać wszystkie nowości w ten
sposób (interesuje mnie zwłaszcza Gothic III) czy jest to jednorazowa akcja?



Raczej tak, na większość lepszych tytułów wydanych przez cd-projekt były pre-ordery a w nich bonusy niespodzianki itd.Wymieńmy pare:Dungeon Sige 2-gra gratis i przesyłka gratis(i to wcale nie były gówniane gry),AOE3-kufel,darmowa przesyłka kurierska,praktycznie edycja kolekcjonerska za 100zł,King Kong-179zł(chyba) i tyle samo wPLN w środku,HOMAM V-jescze nie wiadomo ale zapowiada się ciekawie:).Tak więc sumując Gothic pewnie też zostanie opatrzony jakąś promocją:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:04, Zygfryt_drut napisał:

Kiedyś czytałem na forum Ubi Softu, że wymagania będą wysokie:
Procesor - 2.5 GHz
Pamięć RAM - 512 (zalecane 1024)
Karta grafiki 128 MB


Karta Grafiki 128MB chyba staje się standardem. 512 RAM''u to minimum dla nowych gier. A prockiem bym się tak nieprzejmował, bo pewnie coś w okolicy 2GHz

Dnia 18.12.2005 o 13:04, Zygfryt_drut napisał:

PS. Ciekawe, czy bedzie do kupienia jakaś specjalna nakładka na klawiaturę? Wiecie, o co mi
chodzi.


Chodzi o klawiatury Zboard?
Nie sądze. Do gry używa się przede wszystkim myszki, bo opcji nie jest dużo, a interfejs wyraźny.
To raczej nie aoe3, gdzie skrotów klawiszowych jest kilkadziesiąt :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:12, Backside napisał:

A prockiem bym się tak nieprzejmował, bo pewnie coś w okolicy 2GHz


Obstawiam mniej, coś koło 1,2 GHz. To przecież gra turowa, nie musi tyle robić na raz, bo kiedy się ruszasz odpada SI, a kiedy komputer się rusza, to może trochę dłużej myśleć, bo ci się tak nie spieszy. Poza tym do tego co było w czwórce dochodzi tylko obsługiwanie bardziej zaawansowanej grafiki 3D, tak więc, o ile będzie dobrze zoptymalizowane może to być nawet coś koło 1 GHz-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:16, lampak napisał:

> A prockiem bym się tak nieprzejmował, bo pewnie coś w okolicy 2GHz

Obstawiam mniej, coś koło 1,2 GHz. To przecież gra turowa, nie musi tyle robić na raz, bo kiedy
się ruszasz odpada SI, a kiedy komputer się rusza, to może trochę dłużej myśleć, bo ci się
tak nie spieszy. Poza tym do tego co było w czwórce dochodzi tylko obsługiwanie bardziej zaawansowanej
grafiki 3D, tak więc, o ile będzie dobrze zoptymalizowane może to być nawet coś koło 1 GHz-a


Hmm, w sumie masz rację.
Mapa nie jest zbyt dynamiczna, a i bitwy to szereg z góry ustalonych animacji dla niezbyt dużej liczby postaci naraz - nie to co aoe3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie jest typu Dooma 3 czy Battlefielda2 więc wymagania napewno nie będą za wysokie mam nadzieje że karta 64 będzie wystarczajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:07, ciopaka napisał:

Slyszalem ze mozna sciagnoc demo Herosum ale skad>????


W necie krąży tylko wersja alfa, która jest niedorobiona i nie daje żadnego wyobrażenia o pełnej wersji. Demo jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować