Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 09:34, Daimon_Frey napisał:

> A spytałeś go czy jest betatesterem ???

Napisał, że grał w alfę. Alfa i Beta to dwie różne literki, mimo że stoją blisko siebie.
A alfa nie powinna być w sieci, ktoś ukradł, a w kradzione sięnie gra...

Betatestuję masę gier, przede wszystkim mmorpg. Także we wczesnych wersjach alfa. Więc może ja też gram w kradzione co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 09:37, SwenG napisał:

> > A spytałeś go czy jest betatesterem ???
> > > Napisał, że grał w alfę. Alfa i Beta to dwie różne literki, mimo że stoją blisko siebie.

> A alfa nie powinna być w sieci, ktoś ukradł, a w kradzione sięnie gra...
Betatestuję masę gier, przede wszystkim mmorpg. Także we wczesnych wersjach alfa. Więc może
ja też gram w kradzione co ?


Zajrzyj do redme H5 (czy jak to się nazywa) - jeśli jest tam napisane, że jest to First Published Demo (or something), to jest to właaśnie ta skradziona "alfa" (bo to nie jest nawet alfa) - i producent H5 jasno określił, że została ona wykradziona i jest nielegalna.
Zaś beta podobno (wg. informacji z forum Ubisoftu) ma tylko tryb multiplayer, a uczestnicy mają zakaz mówienia nawet o tym, że są betatesterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wymagania to nie sądzę, że będą niższe niż: P4 2Ghz, with 512Mb of ram, and an ATI 9700 or Ge5600 (takie były do bety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 02:09, kNOT napisał:

> alpha Homm5 smigała normalnie
A alfę skąd miałeś? Wydawca Ci podesłał, czy w piractwo postanowiłeś się pobawić? -1 do statusu
za bezczelność...


Wyjaśnienie poszło do forum@gram.pl, a pan moderator powinien też sobie przyznać -1 za obrażanie mnie. Nie masz prawa ani podstaw mówić że jestem "bezczelny"...

"2. Co jest zabronione

- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób

- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 10:13, stingah napisał:

Wyjaśnienie poszło do forum@gram.pl, a pan moderator powinien też sobie przyznać -1 za obrażanie
mnie. Nie masz prawa ani podstaw mówić że jestem "bezczelny"...

"2. Co jest zabronione

- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób

- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony"


olej gościa, też mnie wkurzył ale nie ma sie co przejmować ....... (i tu epitety niecenzuralne typu &**%$##*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 09:50, Sheltem napisał:

Zajrzyj do redme H5 (czy jak to się nazywa) - jeśli jest tam napisane, że jest to First Published
Demo (or something), to jest to właaśnie ta skradziona "alfa" (bo to nie jest nawet alfa) -
i producent H5 jasno określił, że została ona wykradziona i jest nielegalna.
Zaś beta podobno (wg. informacji z forum Ubisoftu) ma tylko tryb multiplayer, a uczestnicy
mają zakaz mówienia nawet o tym, że są betatesterami.


First Published Demo jak sama nazwa wskazuje zostało udostępnione, niekoniecznie dla ogółu ale zostało, to że komuś przeciekło i poszło w eter to nie wina rozmówcy, poza tym nie o tym mowa, dwa, to, że ktoś się pochwali, że jest w becie nie oznacza, że jest piratem a tylko tyle, że złamał NDA, co również nie podlega regulaminowi TEGO forum. Moderatorzy mają ostanio jakąś paranoję. Niedługo będzie tak, że nawet za wspomnienie, że istnieje coś takiego jak piractwo będą karać. Proponuję Panu kNot-owi przeczytanie jeszcze raz regulaminu forum, a przynajmniej pobieżne odświeżenie bo jego zapędy w paleniu czarownic wybiegają troche za daleko poza funkcję jaką pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Proponuję Panu kNot-owi przeczytanie jeszcze raz regulaminu forum, a przynajmniej

Dnia 19.12.2005 o 10:28, SwenG napisał:

pobieżne odświeżenie bo jego zapędy w paleniu czarownic wybiegają troche za daleko poza funkcję
jaką pełni.

Zgadzam się w pełni i popieram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak lista Wildsteina wyciekla do netu, a teraz na jej podstawie sa dochodzenia - nie uslyszalem przy tej sprawie ani razu slowa ''pirat''


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie bądź taki naiwny. "Lista Wildsteina" i słowo pirat nie mają ze sobą nic wspólnego. Ale za to ja słyszałem wiele razy słowo kradzież przy okazji tej afery o której mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 09:37, SwenG napisał:

Betatestuję masę gier, przede wszystkim mmorpg. Także we wczesnych wersjach alfa. Więc może ja też gram w kradzione co ?


Nie myl pojęć. Otwarte beta testy jakichś mmorpg mają się nijak do zamkniętych testów HV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 10:58, HumanGhost napisał:

Nie myl pojęć. Otwarte beta testy jakichś mmorpg mają się nijak do zamkniętych testów HV.

Nie myl pojęć. Nadinterpretujesz jak imć moderator. Kto ci powiedział że otwarte betatesty ? Też jasnowidz jak kNot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:00, SwenG napisał:

Nie myl pojęć. Nadinterpretujesz jak imć moderator. Kto ci powiedział że otwarte betatesty? Też jasnowidz jak kNot ?


Błagam, oszczędź. Przytłaczająca większość mmorpg ma otwarte beta testy. Jest to spowodowane choćby tym, że twórcy chcą zobaczyć wytrzymałość i pojemność serwerów. Dla HV to nie miało znaczenia, więc testy są zamknięte. Jeśli masz zamiar się czepiać to pisz wyraźnie od początku jakie testy masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teamat już powinien być skończony z tego forum robi się wielki off-top miały się znajdować pytanai a nie problemy dotyczące czyjejś interpretacji słowa ... mówmy o konkretach a z tym związane konkretne pytania dotyczące samej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zgadzam się. Też wolałbym podyskutować o samej grze a nie o piractwie. :-)
Czekam z niecierpliwoscią na nowe info o polskim wydaniu i edycji kolekcjonerskiej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo interesuje czy HoMM5 ver. PL bedzie kompatybilna z wersjami obcojezycznymi w trybie multi

nie wiem jak jest z HoMM4 - bo zanim wyszedl patch multi juz zdazylem sie mocno zniechecic - ale HoMM3 pomimo, ze pozornie jest kompatibylna to podczas gry wystepuje sporo bledow, wiekszosc powoduje zwis gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:14, moonman napisał:

mnie bardzo interesuje czy HoMM5 ver. PL bedzie kompatybilna z wersjami obcojezycznymi w trybie
multi


To mam dla Ciebie pewnie bardzo dobre informacje. Grę robi Nival. Wydali już Etherlords II, której wersja polska jest w pełni kompatybilna w grze multi. Tak więc sadzę, że z tym nie będzie żadnego problemu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Posiadanie wersji alfa/beta gier (o ile nie zostały celowo przez producenta/wydawcę udostępnione) jest nielegalne na równi z posiadaniem późniejszych pirackich wersji, a chwalenie się ich używaniem (o ile nie pozwolił na to producent/dystrybutor) na forum dystrybutora jest wyjątkowo bezczelne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:17, HumanGhost napisał:

To mam dla Ciebie pewnie bardzo dobre informacje. Grę robi Nival. Wydali już Etherlords II,
której wersja polska jest w pełni kompatybilna w grze multi. Tak więc sadzę, że z tym nie będzie
żadnego problemu. :-)


tak, ze gre robi Nival to wiem. ale tlumaczy CDP - a bledy w HoMM3 wynikaja z blednych tlumaczen i wpisow w statystykach - (hydry, czarny inferno, bonusy z dwellow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować