Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 15:51, Gosu napisał:

Tak to ppowiedz mi dlaczego jak wlanczam single player to ta sama mapa w tym samym miesjcu
sie nie tnie na na multi sie przycina.


A to już nie zależy przecież od Twojego kompa... ja mogę odpalić heroesów na very high, a z multi może być problem bo mam słabe łącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania gry Pentium IV 1.5 ghz (mam 2 ghz) 512 ram (mam 1024 ) Karta graficnza 64 mb (moja jest 256 mb !! ) system swiezy.I co nadal ktos twierdzi ze to wina mojego kompa a nie gry ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:55, Adham napisał:

> Tak to ppowiedz mi dlaczego jak wlanczam single player to ta sama mapa w tym samym miesjcu

> sie nie tnie na na multi sie przycina.

A to już nie zależy przecież od Twojego kompa... ja mogę odpalić heroesów na very high, a z
multi może być problem bo mam słabe łącze...


Ja mowie o hot seat nie o internecie.Pozatym mam 1 mb net i ani hot seat nie dziala (bez internetu) ani ubi.com z internetem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam konkretny przyklad sluchajcie :

Wlanczam H5 i loaduje save tam gdzie sie zacinalo.Tnie sie jak cholera kursor dziala skokami z trudem klikam na koniec tury i gra 2 osoba (tryb hot seat) druga osoba robi ture konczy ja wracamy do 1 gracza.Rozpoczyna sie tura w tym samym miesjcu gdzie sie tak chamsko cielo i co sie okazuje?zero scin nagle klikma ture.tym drugim tez klikam,wracam do 1 gracza znowu te same miescje znowu sie tnie! No rpzeciez to jest zalosne raz gra sie rpzycina raz nie jest zle zoptymalizowana i nie da sie grac, chyba ze kampanie. A tych map mogli jeszcze mniej dac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:05, planteater napisał:

JA CHCĘ SWOJĄ PACZKĘ MIAŁA BYĆ 2 DNI PRZED PREMIERĄ, A OTRZYMAM JĄ PO PREMIERZE K***A ;(

nie jesteś sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:11, morthi napisał:

mzoe masz za slaby komputer ?mnie wszystko dziala bardzo dobrze


lol, czytaj co pisze kilka postów wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ma zle skonfigurowany sprzet :) mnie herosi dobrze chodza i na kompie p4 2,8 ht 1 gb ram geforce 6800 :) jak i na cel 2,4 512 ram i geforce 5200 :) :) nie mam zadnych problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze masz jakies dziwne programy chodzace w tle ? albo cos nie tak z dyskiem twardym ?:) mzoe to nie wina software tylko hardware Ci nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chodzą dobrze na athlonie 2500 XP, 768 DDR, + niezastąpiony i genialny Radeon 9600XT (gigabyte) homm 5 działa na full detal.. wszystkie najnowsze gry działają na full detal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:05, Jay Z napisał:

> > Witam! gdzie sa te mapy dodatkowe? bo ja ich znalezc nie moge...czy poprostu do zwyklego

> DVD
> > nie dawali(chociaz pisze ze sa...)
>
> Też się tych obiecanych map nie doszukałem :/

Do zwykłych edycji dodane są mapy do Heroes of Might and Magic III, gry dołączonej do wszystki
edycji Heroes V. Jak je odnaleźć, można przeczytać w instrukcji Natomiast dodatkowe mapy do
Heroes V znajdują się jedynie w Edycji Kolekcjonerskiej i są dostępne z posiomu menu pojedynczych
scenariuszy.


Jaka wiec kwote zwraca firma za niegodnosc towaru z umowa (in minus, chodzi o brak dodatkowych map), lub czy planuje jakas inna rekompensate?

Robicie krecia robote - robiac ludzi w konia nie zachecacie ich do kupowania orginalnych wydan gier. Co wiecej z wieksza determinacja bede teraz szukal wersji nie wydawanych przez CDP bo nie lubie byc robiony w konia (nie wiem, moze ktos lubi, moze Panstwo lubia jak was w sklepie oszukuja, ale ja tego nie lubie, wrecz nie znosze, tym bardziej jezeli chodzi o glupia plytke, ktorej wytloczenie to koszt rzedu zlotowki, bo same mapy zrobiliby pasjonaci, lub jacys dorywczy pracownicy za pol-darmo).

Jednym slowem WSTYD. Tym wiekszy wstyd powinien Pan/Panstwo odczuc po takim beznadziejnym tlumaczeniu, ktore ja odebralem jako kpine z klientow. Przeciez z oferty JASNO wynikalo ze dodatkowe mapy sa dla HoMaM 5 a nie 3.

Cytat:

Dodatkowe informacje o wydaniu:

Specjalnie z myślą o polskich graczach przygotowaliśmy bogate wydanie gry. W jego skład wejdą:

1. Pełna polska wersja językowa gry Heroes of Might and Magic V,
2. Prezent w postaci pełnej polskiej wersji językowej gry Heroes of Might and Magic III,
3. Drukowany poradnik,
4. Obszerna instrukcja,
5. Karta pomocy podręcznej,
6. Dodatkowe mapy do gry, (CZTERY PUNKTY PO WSPOMNIENIU O Heroes of Might and Magic III, szkoda ze reszta przedmiotow rowniez nie dotyczyla czesci 3)
7. Ekskluzywne rozkładane opakowanie na płyty (dostępne tylko w pre-orderze gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest towar niezgodny z umowa ? to bardzo powazny zarzut

mozesz zwrocic towar zakupiony na odleglosc od przedsiebiorcy bez podania przyczyny w przeciagu 10 dni od jego otrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:38, morthi napisał:

nie :) to znaczy ze masz jakies oprogramowanie emulujace :)


Mam zainstalowane Daemon Tools, ale nie jest włączone i nie ma żadnego napędu wirtualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować