Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 19:40, ToMo- napisał:

"sprawdz czy na pewno go dobze wpisujesz - 0 czy O 1 czy I :)dasz rade"

dobrze wpisuje :/

napisz w takim razie do Pomocy Technicznej ubisoftu, podaj problem i swój kod. Sprawdzą go i najprawdopodobniej rozwiążą problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:45, ToMo- napisał:

a moze to jest spowodowane firewallem?? :/

możesz spróbować. Pootwieraj porty, o których pisało CDP w pomocy i jeśli masz router to i tam odblokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:40, BlackBomb napisał:

> > Musisz zamek czarodziejów podbić i potem wychodząc zapyta się ciebie czy chcesz przerobić

> na
> > necropolis i tam wybuduj ten budynek co w nim produkujesz kosciane smoki poczekaj
kilka
> tygodni
> > i masz 20. Proste??
>
> Yyyy.... nie zapytał się mnie czy chcem przerobic na Nekropolis :/

Tzn tylko jedno miasto nie chce się przerobić (dokładniej zaklnąć) - górny prawy róg - tam
gdzie był Cyrus.


No włąsnie zdobyłem wszystkie miasta i nie da się zaklnąć. Mam już 18 Tytanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:41, Treize napisał:

A ja mam z kolei inny problem jak chce się zalogować to wpisuje login i hasło pojawia się okno
logowania i po kilku minutach wraca do ekranu wuboru gry wieloosobowej jakieś sugestje jak
rozwiązać ten problem??


po prostu ten serwer jest do ####
czasami odpowiada po 5 min. czasami wcale nie da sie zalogowac a czasem od razu...

w dodatku nie dali mozliwosci grania po IP wiec trzeba kombinowac.

marnosc i srom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem jak chce rozpakowac plik z patchem wyskkauje mi taki blad:


Use Path: yes Overlay Files: no
Extracting heroes_might_magic_5_hu-pl_101.exe
Error: invalid compressed data to inflate


czy ktos wie jak sie z tym poradzic juz 3 razy sciagalem patch ze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:55, michał26 napisał:

niech ktos odpowie jak przeszedl 3 misje inferno, a mianowicie jak pokonac tego arcy silnego
gilraena(czy jakos tak)


Ja zrezygnowałem z demonów i zabiłem go elfami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:55, michał26 napisał:

niech ktos odpowie jak przeszedl 3 misje inferno, a mianowicie jak pokonac tego arcy silnego
gilraena(czy jakos tak)

Przechodziłem tę misję 2 razy! Za 1 razy tak chłopak urusł w siłę, że niczym go nie mogłem dziabnąć. Potem się wycfaniłem i szybko przejecłem 2 zamki i zabiłem go elfami!!! Ale musisz to zrobić w miarę szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć czy wraz z grą Heroes of Might & Magic 5 jest w paczce część trzecia Herosów wraz z dodatkami Armageddon''s Blade i The Shadow of Death?
Chcę sobie właśnie zamówić piątkę i jeśliby trójki nie było wraz z piątką to bym sobie oddzielnie zamówił od razu część trzecią.
Słyszałem gdzieś kiedyś, że jest dołączona trójka ale nie wiem czy z dodatkami czy bez lub w ogóle czy to prawda.

Jaką wersję lepiej zamówić (czy to w sumie bez różnicy)? DVD czy CD (posiadam dvd). Jeśli CD to ile płytek jest w zestawie?

Dzięki z góry za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:05, Grebo napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć czy wraz z grą Heroes of Might & Magic 5 jest w paczce część trzecia
Herosów wraz z dodatkami Armageddon''s Blade i The Shadow of Death?

Jest czysta Trójka bez dodatków.
A co do wersji to brałbym DVD. Zawsze to mniej płytek do żonglowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam kolekcjonerska:) jest o cale 20 zl drozsza od wersji dvd kupionej w sklepie :) a dostaniesz ladna skrzynke drwewniana i fajna mapke :) a do tego book z artami oraz extra mapy do singla i specjalna podstawke pod bohatera:) (w grze)

no i co najwazniejsze rozpiske z charakterystykami i obrazkami poszczegoilnych potworow - chyba ze to jest w edycji zwyklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z instrukcji - swoja droga :) wystarczy ze zapytasz w tym watku a nie zakladasz niepotrzebne tematy ktore tylko zasmiecaja forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:13, SIR_Bart668 napisał:

Ej ludzie... Skad wziąć klucz do gry online do HoMM5?


NOOOO ludzie zlitujcie sie... Kurcze wez w swoje lapki instrukcje (taka ksiazeczka, ktora przyszla razem z gra, W srodku sa literki i obrazki etc.). Nastepnie na tylnej okladce (kladac mocny nacisk na TYLNA) odczytaj z dolu owy kod... Znalazl? No slicznie dziecinko, slicznie - teraz idz sie wysiusiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować