Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 20:18, MuMeNs8 napisał:

Z tylniej okładki instrukcji, jak na forum gram.pl wyszukuje się użytkowników?


http://212.182.70.2/~vilmar/gram_stats/index.php

tutaj masz statystyki forum i wszystkich uzytkownikow :)

Prosimy drogie CDP zrobcie kolejnego updata z informacja gdzie sie znajduje cd-key bo to pytanie zaczyna byc iryt(k)ujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:22, libero85 napisał:

Komputer - Nie dla idiotow :) To w temacie klucza do HommV :D


raczej sztuka korzystania z instrukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:22, libero85 napisał:

Komputer - Nie dla idiotow :) To w temacie klucza do HommV :D


Ja to znalazłem i już wszystko działa - po prostu wpisywałem O zamiast 0 (czy nie mogą małych liter?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:22, morthi napisał:

> Komputer - Nie dla idiotow :) To w temacie klucza do HommV :D

raczej sztuka korzystania z instrukcji ;)



Jak by nie mial komputera to by nie mial takich problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:23, SIR_Bart668 napisał:

> Komputer - Nie dla idiotow :) To w temacie klucza do HommV :D

Ja to znalazłem i już wszystko działa - po prostu wpisywałem O zamiast 0 (czy nie mogą małych
liter?)


No to mozna troszke pomyslec... Zreszta napisalbys, ze masz kod jakis tylko on nie dziala... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PIII 800MHz, 512 sdram, GF 4 MX 440, Win XP SP1, najnowsze stery nvidii i DirectX z płytki Hirka V - gra chodzi mi dosyć dobrze, znaczy mam angielską wersję. Może grafika nie jest piękna, bo zamki w środku są czarno-białe, ale nie ma zwisów, wywałów do windy itp. Oczywiście wszystko działa wolniej niż powinno, ale da się pograć. ;) Prawdopodobnie jak ktoś dba o kompa i ma zainstalowane nowe stery do grafy i DirectX z płytki to gra będzie dobrze działać.

Pierwsze wrażenia na własnym kompie? Intro, muzyka, interfejs. Te rzeczy bardzo pozytywnie rzucają mi się w oczy. Ocene całości przedstawię jednak po kampaniach i partyjkach custom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja nie wiedziałem, że to akurat TEN kod więc się spytałem skąd go wziąć. Jak dostałem odpowiedź, że to TEN to dopiero zacząłem nad nim myśleć... Nie było tak, że nie wiedziałem, gdzie jest JAKIKOLWIEK kod... :/ Wiadomo, że kod do prawie kazdej gry jest na tyle instrukcji... :/ A jak ktoś tego nie wie to jest lama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:28, Galadin napisał:

PIII 800MHz, 512 sdram, GF 4 MX 440, Win XP SP1, najnowsze stery nvidii i DirectX z płytki
Hirka V - gra chodzi mi dosyć dobrze, znaczy mam angielską wersję. Może grafika nie jest piękna,
bo zamki w środku są czarno-białe, ale nie ma zwisów, wywałów do windy itp. Oczywiście wszystko
działa wolniej niż powinno, ale da się pograć. ;) Prawdopodobnie jak ktoś dba o kompa i ma
zainstalowane nowe stery do grafy i DirectX z płytki to gra będzie dobrze działać.


Jak to czarno biale? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze ludzie ktorzy bardzo lubia jakas gre to chocby byla nie wiem jak tania i tak powiedza ze jest super :) Przykladem jest tu kilka postow i wiele innych tematow.Np jak napisalem ze world of warcraft znudzil mnie po 3 miechach to mnie rpawie zjedli na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może mi ktoś w końcu powiedzieć jak zakląć ten zamek w 3 misji Nekropolis. Czy może do tego trzeba mieć specjalną zdolność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:28, Galadin napisał:

PIII 800MHz, 512 sdram, GF 4 MX 440, Win XP SP1, najnowsze stery nvidii i DirectX z płytki
Hirka V - gra chodzi mi dosyć dobrze, znaczy mam angielską wersję. Może grafika nie jest piękna,
bo zamki w środku są czarno-białe, ale nie ma zwisów, wywałów do windy itp. Oczywiście wszystko
działa wolniej niż powinno, ale da się pograć. ;) Prawdopodobnie jak ktoś dba o kompa i ma
zainstalowane nowe stery do grafy i DirectX z płytki to gra będzie dobrze działać.

Pierwsze wrażenia na własnym kompie? Intro, muzyka, interfejs. Te rzeczy bardzo pozytywnie
rzucają mi się w oczy. Ocene całości przedstawię jednak po kampaniach i partyjkach custom.
:)


no i z tym podmjienionym plikiem oczywiscie,

czy z patchem 1.1? oO''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:28, Galadin napisał:

PIII 800MHz, 512 sdram, GF 4 MX 440, Win XP SP1, najnowsze stery nvidii i DirectX z płytki
Hirka V - gra chodzi mi dosyć dobrze, znaczy mam angielską wersję. Może grafika nie jest piękna,
bo zamki w środku są czarno-białe, ale nie ma zwisów, wywałów do windy itp. Oczywiście wszystko
działa wolniej niż powinno, ale da się pograć. ;) Prawdopodobnie jak ktoś dba o kompa i ma
zainstalowane nowe stery do grafy i DirectX z płytki to gra będzie dobrze działać.

Pierwsze wrażenia na własnym kompie? Intro, muzyka, interfejs. Te rzeczy bardzo pozytywnie
rzucają mi się w oczy. Ocene całości przedstawię jednak po kampaniach i partyjkach custom.
:)

Ale jak może Ci iść na GF 4 MX 440 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:15, Lex napisał:

Heh... W Ultimie jest dostępna ANGIELSKA Edycja Kolekcjonerska HoMM V ;D Zaobaczcie sami:

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3945

Ja za taką ed. nie dałbym nawet 120 zł :P

Ale przynajmniej podają lojalnie i oficjalnie że dają
"16 stronnicową książkę artów autorstwa Oliviera Ledroit"
a nie jak w Polskiej EK
"album z artami" - mylnie sugerując że chodzi o coś pokroju albumu do AOE3 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować