Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2006 o 12:25, lowsys napisał:

Ja tam wiele jestem w stanie zrozumieć. Ale tlumaczenie ze nival/ubi nie dało wam pacza do
testow to przesada lekka. Wiem że to im powinno zależeć na poprawnym działaniu, ale CDP jako
lokalizator i polski wydawca powinien meczyc ich telefonami i mailami co godzine by dowiedzieć
sie aktualnego stanu rzeczy.


Uwierz, że nie takie rzeczy robiliśmy, żeby w ogóle tę grę wydać z jak najmniejszym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 12:32, Jay Z napisał:

Uwierz, że nie takie rzeczy robiliśmy, żeby w ogóle tę grę wydać z jak najmniejszym opóźnieniem.


ale jakbys mogl wytlumaczyc... oni traktuja was jako drug kategorie czy co? skoro zabiegaliscie o pacz do testow (taka mam nadzieje) to co? odpowiedzieli ''pocalujcie nas w nos'' czy udaja ze nic nie wiedza czy pacz jest juz gotowy i kiedy bedzie wydany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 12:36, lowsys napisał:

> Uwierz, że nie takie rzeczy robiliśmy, żeby w ogóle tę grę wydać z jak najmniejszym opóźnieniem.


ale jakbys mogl wytlumaczyc... oni traktuja was jako drug kategorie czy co? skoro zabiegaliscie
o pacz do testow (taka mam nadzieje) to co? odpowiedzieli ''pocalujcie nas w nos'' czy udaja
ze nic nie wiedza czy pacz jest juz gotowy i kiedy bedzie wydany?


Najczęściej w ogóle nie odpowiadają, ale mam nadzieję, że wkrótce lepiej to wytłumacyz to ktoś z lokalizacji - hello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie (i czy w ogóle) zapisują się screeny z gry? bo znalazłem kolejny błąd i chcę zamieścić obrazki, ale nie wiem, gdzie one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:15, matiz123 napisał:

Mam pytanie. Gdzie (i czy w ogóle) zapisują się screeny z gry? bo znalazłem kolejny błąd i
chcę zamieścić obrazki, ale nie wiem, gdzie one są.


Program Files\Ubisoft\Heroes of Might Magic V\screenshots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:15, matiz123 napisał:

Mam pytanie. Gdzie (i czy w ogóle) zapisują się screeny z gry? bo znalazłem kolejny błąd i
chcę zamieścić obrazki, ale nie wiem, gdzie one są.


W schowku. Po tym jak zrobiłeś screena to wchodzisz do dowolnego programu graficznego (może być Paint) i wybierasz Edycja - Wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem. :P Dzięki za pomoc. Błąd polega na tym, że gdy najeżdżam kursorem na przeciwnika podczas rzucania czaru rozkład, na pasku jest napisane, że zadam mu tym czarem 273 punkty obrażeń. A gdy przeciwnik otrzymuje obrażenia od tego czaru, traci tylko 152 punkty życia. :/ Może to mały błąd, ale jest wkurzający. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 11:46, morthi napisał:

moze masz cos z myszla ? zapewne masz optyczna i radiowa :)
jesli tak to tez mam czasem takie dziwy :D pomaga przelozenie telefonu komorkowego z okolic
nadajnika w inne miejsce :P



MAm zwykła myszke na poczerwien z kablem:).Nigdy takich "dziwów"nie miałem.W Battlefilda nie da sie grac bo co zrobie krok do przodu i prusze myszką to idzie sam i kręci sie w kółko w Heroes jeszcze jakos daje rade dziwne ze tak mi sie dzieje tylko w tych 2 grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz grałem lochem.Wybudowałem siedzliko smoków(niewiem jak sie ten budynek nazywa)zaraz przed początkiem nowego tygodnia.Gdy zaczą sie poniedziałek czyli następny dzien mogłem zrekrutowac az 5 smoków i ich przyrost wynosił 4 na tydzien bardzo sie zdziwiłem bo jeszcze na inne stwory przypadał o wiele mniejszy przyrost to jest normalna rzecz w lochu??

BTW sory za 2 posty pod rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:25, Sycylius napisał:

Wczoraj pierwszy raz grałem lochem.Wybudowałem siedzliko smoków(niewiem jak sie ten budynek
nazywa)zaraz przed początkiem nowego tygodnia.Gdy zaczą sie poniedziałek czyli następny dzien
mogłem zrekrutowac az 5 smoków i ich przyrost wynosił 4 na tydzien bardzo sie zdziwiłem bo
jeszcze na inne stwory przypadał o wiele mniejszy przyrost to jest normalna rzecz w lochu??

Niedziela - 2 szt. (I tydzień)
Poniedziałek - 2 szt. (II tydzień)
a 5 to może był tydzień smoka, albo zbudowałeś budynek który przyspiesza przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dziwny błąd. Czar kamienne kolce zadają 374 punkty obrażeń, a błyskawica 76. Nie uważacie, że to jest dziwne? Przecież kamienne kolce to czar pierwszego poziomu i "atakuje" pięć pól, a błyskawica to czar drugiego poziomu i zadaje obrażenia tylko jednej jednostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy we wszystkich wersjach polskich po instalacji pacza 1.2 znika wam ilosc obrazen w ksiedze czarow? na CH jest roznie, w niektorych europejskich wersjach znika w innych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:25, Sycylius napisał:

Wczoraj pierwszy raz grałem lochem.Wybudowałem siedzliko smoków(niewiem jak sie ten budynek
nazywa)zaraz przed początkiem nowego tygodnia.Gdy zaczą sie poniedziałek czyli następny dzien
mogłem zrekrutowac az 5 smoków i ich przyrost wynosił 4 na tydzien bardzo sie zdziwiłem bo
jeszcze na inne stwory przypadał o wiele mniejszy przyrost to jest normalna rzecz w lochu??

BTW sory za 2 posty pod rzad



A czy był to tydzień choroby albo zarazy? Bo w patchu 1.1 gdy był jakis tydzień, który miał obniżać przyrost jednostek, było tak, że jednostek na niskich poziomach faktycznie było mniej, ale tych silniejszych było więcej! Właśnie dzięki temu można było mieć 5 jednostek na siódmym poziomie w jednym tygodniu.
Nie wiem, czy poprawili to w patchu 1.2. Ale wątpie w to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:30, matiz123 napisał:

Kolejny dziwny błąd. Czar kamienne kolce zadają 374 punkty obrażeń, a błyskawica 76. Nie uważacie,
że to jest dziwne? Przecież kamienne kolce to czar pierwszego poziomu i "atakuje" pięć pól,
a błyskawica to czar drugiego poziomu i zadaje obrażenia tylko jednej jednostce.

Chyba przy obrażeniach od błyskawic zeżarło "3" z przodu, bo ginie tyle samo - po 8 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:32, lowsys napisał:

czy we wszystkich wersjach polskich po instalacji pacza 1.2 znika wam ilosc obrazen w ksiedze
czarow? na CH jest roznie, w niektorych europejskich wersjach znika w innych nie


Tak, informacja o ilości zadawanych obrażeń przez czary nie jest wyświetlana w księdze czarów. Gdybyś przeczytał kilka poprzednich stron, to byś się o tym dowiedział. Swoją drogą ciekawe, czy oni chcieli to zrobić, czy to był błąd?

Kolejna sprawa. Wie ktoś moze, na czym polega zasięg jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:30, matiz123 napisał:

Kolejny dziwny błąd. Czar kamienne kolce zadają 374 punkty obrażeń, a błyskawica 76. Nie uważacie,
że to jest dziwne? Przecież kamienne kolce to czar pierwszego poziomu i "atakuje" pięć pól,
a błyskawica to czar drugiego poziomu i zadaje obrażenia tylko jednej jednostce.


A czy nie masz artefaktów i zdolności przypadkiem które podnoszą obrażenia od magii ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować