Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 16:34, Ronx napisał:

> że to jest ściema, i że tylko bachory grają w gry!).
Tak, wreszcie Romuś będzie miał sprawę do rozwikładnia! Polska gra Wiedźmin z przekleństwami?
I to z hektolitrami krwi ? ? I w dodatku jeszcze z erotyką ? ? ? Oj będzie się działo...fajnie
jak by była opcja wyłączenia krwi i wulgaryzmów. Co mniejsze bachory mogłyby pograć.


Z tego co pamietam podobna opcja jest planowana, nie pamietam tylko czy w wersji PL - czyli naszej autorskiej;)

A tak szczerze mówiąc to trochę się Romana obawiamy. Naszym cudownym politykom już głupsze pomysły niz krucjata na naszego Wiedzminka..
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sczęka na podłodze jak to zobaczyłem. Przecież niektóre kolekcjonerki mają mniej niż to wydanie podstawowe. Czekam do jutra na pokaz EK to będzie coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:26, Sarafan_Knight napisał:

Jeśli można wiedzieć, to pudełko będzie takie, w jakich gry były sprzedawane kiedyś (spore),
czy tez takie, w jakich CDP obecnie sprzedaje gry?


SzaacH już napisał, że nie będzie ja dodam tylko, że też mamy do nich sentyment i chętnie byśmy coś w takim rozmiarze wydali, ale sieci handlowe mają zestandaryzowane półki do mniejszego wymiary (dvd/scanavo).

Więc duże pudełka pozostają do EK, gdzie paczuszki idą od razu do domów:)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:54, gogowitczak napisał:

nooo, wyglada calkiem ladnie ;). A tak swoja droga to nie wiedzialem ze wiedzmin jest od 18
lat... Caly czas pisali "product not yet rated"...


A no właśnie. Bo oficjalnie jest wciąż "not yet rated" (chociaż ten komunikat odnosi się do rynku US, nie PEGI).
Niemniej to nasz target w który celujemy :)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 15:52, ramiro cruiz napisał:

- 18...
PI...PI...PI...
Na tym sie zkończyło. Ostatnia nadzieja w Tacie, który jest zawsze pozytuwnie nastawiony do
tego z grami związane. A jeśli On nic nie wskóra to kupie sobie bez zgody rodziców ( mamy)
zwykłą.
PRZYKRE.


Hej! nie załamywałbym rąk. Proponowałbym linię perswazji, że gra, tak samo jak książki Sapka, ma sporo treści zrozumiałych dla graczy dojrzałych. A rating nie bierze się głupkowatej krwistości (co jest prawdą, oczywiście:) Myślę, że Twoi rodzice na pewno nie odmówią Ci tezy, że jeśli chodzi o dojrzałość, to wyprzedzasz typowych rówieśników;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:55, Mike napisał:

ciach


Mike powiedz ze w EK bedzie Artbook prosze ;]

p.s. nono odpowiedzieliscie mi na maila w ciagu 24 h sukces ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, od kiedy będzie można składać zamówienie na grę?? Już tyle czekamy na ta grę a jeszcze sie okaże ze z powodu jakiś głupich wakacji;];] nie uda mi sie zakupić EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 16:59, Smok Wawelski napisał:


Wybacz, ale tego zdania nie rozumiem ;)


To musi być ta wysoka temperatura, ufff.. chodziło mi o to, że taki temat jak gra komputerowa Wiedźmin, to idealny temat na kozła ofiarnego winnego wszystkich społecznych problemów. Co jest ulubioną strategią naszych obecnych rządzących, wykreować wroga i stoczyć z nim batalię w imię ojczyzny. ..a za to aby np. poprawić warunki prawne funkcjonowanie twórców filmowych, czy gier, to najlepiej się w ogóle nie zabierać, bo i po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pudełko jak i zawartość jest już gotowa materialnie czy tylko duchowo znaczy się w pamięci dysku twardego??
Chętnie bym zobaczył jak to wygląda gdy wszystko jest rozłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:49, Word up napisał:

Płytka z grą? Oczywiście!
Bonusy? Czemu nie!
Soundtrack? Da się słuchać!
Instrukcja? To podstawa!
Opowiadanie? Miły dodatek!
Mapa? Bardzo dobrze!
Cena? 129.99. zł


pi pi pi.. error

Dnia 19.06.2007 o 15:49, Word up napisał:

Cena? 129.99. zł


not true;)

(nie wiem dlaczego nie podaliśmy jej tutaj, ale z tego co się orientuje nie będzie aż tak bardzo drogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, za 100 zł to super wydanie, aż się boję, co będzie w EK :) Tylko małe pytanie: czy to ostateczny projekt pudełka? Bo ten dopisek "gra komputerowa" zwala z nóg i IMO nie pasuje. Po co to? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:56, Mike napisał:

> nooo, wyglada calkiem ladnie ;). A tak swoja droga to nie wiedzialem ze wiedzmin jest
od 18
> lat... Caly czas pisali "product not yet rated"...

A no właśnie. Bo oficjalnie jest wciąż "not yet rated" (chociaż ten komunikat odnosi się do
rynku US, nie PEGI).
Niemniej to nasz target w który celujemy :)

M.


z własnego doświadczenia i tak wiem ze te znaczki mogły by być na połowę pudełka i nic by to nie da ;s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany jeśli Wydanie Podstawowe jest takie bogate to aż cały drżę na myśl o Edycji Kolekcjonerskiej. XD
He he mam tylko nadzieję, że dane mi będzie ją zamówić (tzn nie rozejdzie się w 30 minut ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:05, Boskii napisał:

O rany jeśli Wydanie Podstawowe jest takie bogate to aż cały drżę na myśl o Edycji Kolekcjonerskiej.
XD
He he mam tylko nadzieję, że dane mi będzie ją zamówić (tzn nie rozejdzie się w 30 minut ;P
)

Zawsze pozostaje szansa kupienia na Allegro bądź w innym Empiku :P Ciekawy jestem jaki z przedmiotów z ankiety dot. wkładki do EK zostanie umiejscowiony w tejże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:05, TTBoS napisał:

z własnego doświadczenia i tak wiem ze te znaczki mogły by być na połowę pudełka i nic by to
nie dało ;s.


oj net mi siada miało być "i nic by to nie dało" sry ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:24, Yobel napisał:

Do osób decyzyjnych w CDP: jak najszybciej zróbcie pre-order na obie wersje gry !!! I ustalcie
liczbe kolekcjonerskiej tak, aby duzo osob sie moglo zalapac.


Spokojnie, spokojnie. Zalew informacji o Wiedźminie ma swoją przyczynę;) a konretnie dwie (o czym wspomninałem)... więc prawie wszystko już jasne;)

Co do ilość EK, to będzie jej i dużo i mało jednocześnie. W proporcji do całego nakładu, niezbyt dużo, w liczbach bezwzględnych ilość gwarantująca, że nakład nie skończy się w ciągu 1 godziny;) Choć osobiście typuje, że więcej niż małe kilka tygodni, to raczej zamykanie preorderów nie potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować