Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

A ja myślałem że to jest Edycja Kolekcjonerska tyle dodatków . Podziw , bardzo fajna okładka gry , podoba mi sie kolor . Wiedźmin naprawdę stanie sie naszym towarem eksportowym do innych krajów. Brawa dla CDP zadziwiacie mnie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 15:12, Lord Asgaroth napisał:

świątynia pierwotnego zła. A to podstawowe pudełko bardzo mi przypomniało właśnie o BK. Będzie
fajnie zbierało odciski palców :P


Jest szansa, że nie będzie, gdyż wszystko co czarne planujemy (jeszcze nie potwierdzone) pokryć matową folią, a nie jak w przypadku BK, błyszczącą (tą zbierającą odciski;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 15:05, Sarafan_Knight napisał:

A samo wydanie jak na podstawową edycję bardzo dobre. Szczerze powiedziawszy jakoś nie bardzo
mi się widzi, żeby edycja kolekcjonerska była dużo bogatsza...


Możemy przyjmować zakłady;)
W końcu kolekcjonerka to kolekcjonerka;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:04, grzesioo napisał:

Faktycznie, zawartość pakietu zrywa beret. Ale projekt pudełka zupełnie mi się nie spodobał.
Jest zbyt prosty... Poza tym, tak jak ktoś zauważył wcześniej, przypominam box pierwsze Gothic.


Robiąc go nawet nie pamiętaliśmy jak wyglądał G1. Projekt sam się narzucał. Umiarkowany kolorystycznie (nawet loga firm sprowadzone są do odcieni szarości) i wizerunkiem medalionu.

Natomiast rzeczywiste pudełko będzie trochę bardziej urozmaicone, dodatkowymi efektami, czego nie sposób pokazać w wizualizacji. Po pierwsze wszystkie srebrne elementy będę wykonane srebrną farbą lub folią, aby były srebrne a nie szare;) po drugie sam wilk najprawdopodobniej będzie bardzo fajnie trójwymiarowo wytłoczony. A dodatkowo o czym wspominalem, całe czarne tło będzie pokryte matową folią uwypuklającą głębię koloru czarnego i dającą fajny efekt w dotyku:) Więc będzie dość ascetycznie, ale też z klasą;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:11, Mike napisał:

Możemy przyjmować zakłady;)

To ja stawiam na 2 lub 3 razy więcej dodatków niż w zwykłej, do tego jakieś bajeranckie opakowanie ;)

Dnia 19.06.2007 o 17:11, Mike napisał:

W końcu kolekcjonerka to kolekcjonerka;)

Ta, cena pewnie też będzie iście kolekcjonerska... A może się mylę? Popraw mnie w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 15:03, qjin23 napisał:

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego? Jakieś specjalnie
napisane na potrzeby gry?


Będzie to jedno z dotychczasowych opowiadań. Ale jest duża szansa, że z nowym komentarzem napisanym przez autora na potrzeby tej edycji.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 17:15, Magwisienka napisał:

Ta, cena pewnie też będzie iście kolekcjonerska... A może się mylę? Popraw mnie w takim razie
:)


W zasadzie sprawa jest przewidywalna. Gdyż przewidywalne są poziomy cenowe naszych wydań i standardowych i EK. I Wiedźmin na pewno nie będzie w tym przypadku niekorzystnie się wyróżniał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlaasnie pisales, ze podstawka nie bedzie drozsza ( a i nizsza ) od 129,99... A mniej wiecej w jakich granicach bedzie kolkconerska? ;) Bo naprawde strach sie bac... ;) Ceny i tego co bedzie zawierala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:14, Mike napisał:


Robiąc go nawet nie pamiętaliśmy jak wyglądał G1. Projekt sam się narzucał. Umiarkowany kolorystycznie
(nawet loga firm sprowadzone są do odcieni szarości) i wizerunkiem medalionu.

Natomiast rzeczywiste pudełko będzie trochę bardziej urozmaicone, dodatkowymi efektami, czego
nie sposób pokazać w wizualizacji. Po pierwsze wszystkie srebrne elementy będę wykonane srebrną
farbą lub folią, aby były srebrne a nie szare;) po drugie sam wilk najprawdopodobniej będzie
bardzo fajnie trójwymiarowo wytłoczony. A dodatkowo o czym wspominalem, całe czarne tło będzie
pokryte matową folią uwypuklającą głębię koloru czarnego i dającą fajny efekt w dotyku:) Więc
będzie dość ascetycznie, ale też z klasą;)

M.


Mmmmm... zapowiada się ciekawie, już nie mogę się doczekać, chyba zaraz dostanę szału... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:17, metal_man napisał:

No wlaasnie pisales, ze podstawka nie bedzie drozsza ( a i nizsza ) od 129,99... A mniej wiecej
w jakich granicach bedzie kolkconerska? ;) Bo naprawde strach sie bac... ;) Ceny i tego co
bedzie zawierala :P


hmm pewnie coś ala EK TBC blizzarda ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh ;) Nie wiem czemu ale doslownie cala ta impreza z Wiedzminem sprawia, ze czuje sie jak maly dzieciak, co dostal wielkiego lizaka :P

Fajnie nie tylko, ze dostaniemy wypasione edycje to jeszcze na najlepsza dotychczasowa POLSKA gre sie zanosi... :)

A wlasnie takie dziwne pytanie wiecie jakie beda mniej wiecej wydania na zachodzie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:05, Mike napisał:

> Cena? 129.99. zł

not true;)

(nie wiem dlaczego nie podaliśmy jej tutaj, ale z tego co się orientuje nie będzie aż tak bardzo
drogo;)


Czyli bardzo fajnie. Cena 99,99 zł po odliczeniu WP wyjdzie 79,99zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:19, kamyk95 napisał:

WYPAS ta EK. tylko troszkę pudełko mi się nie podoba...


To jeszcze nie jest EK - to dopiero wersja podstawowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie Pana Sapkowskiego będzie w EK ?? .... Błagam napiszcie że te opowiadanie wzbogacicie o autograf Sapkowskiego Plissss :D

Przez was nie będę umiał spać do pre-orderów :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować