Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Jeśli ma to być jedno ze starych opowiadań ze zbioru np. "Ostatnie życzenie" lub "Miecz przeznaczenia" ;-), to ja proszę o opowiadanie pt. "Granica możliwości" ... moje ulubione :-DD.
Jeśli coś naprawdę nowego (np. stworzonego na potrzebę gry przez ASa :-PP), to jeszcze lepiej. ;-))
Raczej nie napalam się na kupno EK. Zwykła (jeszcze tak dobrze IMO wydana) w zupełności wystarczy.
Mam tylko nadzieję, że samą grą się nie rozczaruję ... że będzie to mniej akcji, a więcej RP :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:25, Ronx napisał:

No dobra wszystko cacy, tylko dlaczego ta gra jest od lat 18...przecież jest wiele gier moim
zdaniem brutalniejszych niż Wiedźmin i mają 16 +...


A czytałeś co ma być w Wiedźminie, że dostał znaczek 18+? Tu nie chodzi tylko o hektolitry krwi przelewające się na ekranie. Mam na myśli kolekcjonowanie pewnych... "kart", które większość ludzi o skrzywionej moralności uzna z miejsca za dzieło szatana i 18+ się należy bez dyskusji. Tematem na inną dyskusję jest różnica w zapatrywaniu na goliznę i mordowanie wszystkiego co się rusza w grach. O ile to drugie jest prawie powszechnie akceptowane (przynajmniej w Polsce), tak golizna to temat tabu, którego wśród dzieci poruszać absolutnie niewolno. Paranoja...

No cóż, przynajmniej Ci którzy będą musieli czekać do 18nastki zapłacą za grę mniej, gdy wyjdzie kiedyś w ekstra klasyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:25, Ronx napisał:

No dobra wszystko cacy, tylko dlaczego ta gra jest od lat 18...przecież jest wiele gier moim
zdaniem brutalniejszych niż Wiedźmin i mają 16 +...


Tu chodzi raczej o brutalne reali (wojna, przekleństwa, ... gwałty :P) niż o krwistość gry.

A pudełeczko (takie proste, bez zbędnych bajerów) i jego zawartość bardzo mi się podobają ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacie wydanie zajefajne a ci którzy narzekają to się nie znają ...:)
A pudełko po prostu świetne trochę przypomina to z Gothic I :]
A jak na podstawową edycję za 99zł to naprawdę świetnie jak nic EK.
Już zbieram kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Gra prezentuje sie bosko.
Edycja podstawowa całkiem, całkiem.
Od18+ ;D Nice, bedzie musiało się dużo dziać;] Ciekawe ile scen będzie, że pegi dało taką klasyfikacje.
EK będzie musiało być jeszce bardziej bogate. Moim zdaniem cena ek będzie 179 pl,

:D Czekam na swoje EK;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:24, nitz napisał:

fajne pudeleczko tylko troche takie bardziej gothicowe mogloby byc na wzor g3 ale zobaczymy
ek jutro byc moze =) mapa to jest cos moze bedzie w postaci zwoju lub na papierze na wzor pergaminu
to by byla fajna rzecz - pierwsza polska produkcja ktora ma szanse zawojowac swiat =)


Jednego nie rozumiem… To jest Wiedźmin, Witcher!!! A nie jakiś Gothic. Pudełko ma być wyjątkowe, a nie najzwyczajniej w świecie skopiowane. I za to brawa dla projektantów :) <gromkie brawa!!!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:29, GanD napisał:

No cóż, przynajmniej Ci którzy będą musieli czekać do 18nastki zapłacą za grę mniej, gdy wyjdzie
kiedyś w ekstra klasyce ;)


Lol, co za problem założe nowe konto napisze, że mam 18 lat chociaż mam 17 i już...(to tylko przykład). Dzieci, nie bieżcie ze mnie przykładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna edycja - fajne ułożenie elemntów w opakowaniu - skoro już jest wizualizacja to premiera szybciej niż myślałem :)
W EK podobno ma być pukiel włosów Sapkowskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:29, GanD napisał:

No cóż, przynajmniej Ci którzy będą musieli czekać do 18nastki zapłacą za grę mniej, gdy wyjdzie
kiedyś w ekstra klasyce ;)


Aha, na pewno ludzie będą tego przestrzegali, załóżmy taki 10-o latek jeśli jest w tym "zafascynowany", i rodzice mu pozwolą to raczej sobie kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:32, Ronx napisał:

> No cóż, przynajmniej Ci którzy będą musieli czekać do 18nastki zapłacą za grę mniej, gdy
wyjdzie
> kiedyś w ekstra klasyce ;)

Lol, co za problem założe nowe konto napisze, że mam 18 lat chociaż mam 17 i już...(to tylko
przykład). Dzieci, nie bieżcie ze mnie przykładu :)


tak,tak bo kiedy kupujesz gre od 18 lat a masz 16,17 to na monitorze wyskakują ci latające motylki informujące grzecznie ze lepiej zagrac w cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PODSTAWOWA" edycja jest wypasiona ... już mi leci ślinka jaka będzie EK :)

Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
Za to daję 10/10 poprostu super :)

I tak NAPEWNO kupię EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:33, Evil Khan napisał:

Fajna edycja - fajne ułożenie elemntów w opakowaniu - skoro już jest wizualizacja to premiera
szybciej niż myślałem :)
W EK podobno ma być pukiel włosów Sapkowskiego ;)


Eeeee... A skąd wiesz jakie będzie ułożenie elementów w opakowaniu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupujesz gre od 18 lat a masz 16,17 to na monitorze wyskakują ci latające

Dnia 19.06.2007 o 15:34, mikolajmix napisał:

motylki informujące grzecznie ze lepiej zagrac w cos innego :P


Nie rozumiesz, że zakładam nowe konto na gram.pl wpisuje w danych że urodziłem się w 1989 i po sprawie. Mogę kupić Wiedźmina (albo mama mi kupi :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie jedna kwestia interesuje WYMAGANIA! nigd jeszcze o tym nie wspomniał a to też ważne. Bo jeśli będą bardzo zawyżone i słabo z optymalizowany engine to niestety nie kupię Wiedźminka:(. Ale myślę, że CDR sobie jakoś poradzi z optymalizacją jak Metropolis Infernala. Infernal miał świetnie z optymalizowany engine a grafika cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować