Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

No! Tak jak mówiłem, to najlepsza możliwa wersja pudełka, a nie jakieś Geralty czy coś ;) Przynajmniej wiem, że jeśli na ek się nie załapię, to nie będzie mnie koszmarek straszył z półki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie. Mam nadzieję, że przed premierą CDPRed udostępni demo, żebym się upewnił co do zakupu.
Wersja podstawowa w zupełności mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, znakomite wydanie! :) Soundtrack, mapa, poradnik, opowiadanie, przepiękne pudełko, brawo! ;)
Teraz czekam z niecierpliwością na newsy o EK, a jak nie będzie w niej artbooka to... :P
I nie przesadźcie z ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech CDProject Red ujawni wymagania sprzetowe ,ale nie minimalne lecz jakies rozsadne ktore pociagna gre ukazujac jej prawdziwe oblicze.Fajnie byloby przetestowac demo zeby upewnic sie co do zakupu.Mam tylko nadzieje ze nie zostaniemy zaskoczeni "wiedzminska" cena pakietu skoro tyle elementow wchodzi w jego sklad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wersja podstawowa: super eleganckie pudełko, DVD z bonusami, soundtrack, instrukcja, poradnik, opowiadanie Pana Sapkowskiego oraz dwie mapy? WOW - ekstra. Nawet jeżeli nie zdecyduję się na wersję kolekcjonerską, to i tak mam tutaj full-wypas. ;) Świetna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No CDP - zaskoczyliście mnie :) Jeśil edycja podstawowa jest tak wypasiona to co będzie w kolekcjonerskiej ?! Aż strach się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować