Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Ja mam juz 17 lat więc na pewno nie odmówie sobie zagrania w tę grę. A jesli chodzi o wydanie to moim zdaniem jest super. Czekam aż podadzą co będzie w EK, jak mi sie spodoba to na pewno kupię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:32, Marko Pele napisał:

> fajne pudeleczko tylko troche takie bardziej gothicowe mogloby byc na wzor g3 ale zobaczymy

> ek jutro byc moze =) mapa to jest cos moze bedzie w postaci zwoju lub na papierze na wzor
pergaminu
> to by byla fajna rzecz - pierwsza polska produkcja ktora ma szanse zawojowac swiat =)


Jednego nie rozumiem… To jest Wiedźmin, Witcher!!! A nie jakiś Gothic. Pudełko ma być
wyjątkowe, a nie najzwyczajniej w świecie skopiowane. I za to brawa dla projektantów :) <gromkie
brawa!!!>


skopiowane czy nie - porównaj pudełko z gothic 1 z tym tutaj ;) sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko jednym słowem - "wyśmienite". Co z tego, że przypomina G1? Niechaj przypomina i w pudełku i w grywalności, na zdrowie :) Edycja podstawowa wyśmienita, jeśli będzie kosztować 99 zł to po prostu miód. Jeżeli edycja kolekcjonerska nie będzie naprawdę "super", to bez wątpienia biorę podstawową. Jeżeli EK będzie miażdżyło, to długo nie będę się zastanawiał. :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję ze opowiadanie będzie premierowe ;P i fajnie by było gdyby dotyczyło fabuły w grze... ale i tak czekam na EK :D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:36, Carl92 napisał:

Jeszcze mnie jedna kwestia interesuje WYMAGANIA! nigd jeszcze o tym nie wspomniał a to też
ważne. Bo jeśli będą bardzo zawyżone i słabo z optymalizowany engine to niestety nie kupię
Wiedźminka


Ja kupie na pewno nawet jeśli będe miał za słabe wymagania. No coż będe musiał zrobic upgrade mojego kompa jak dowiemy się ile wiedźmin będzie "palić". Ale czego sie nie robi dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla CD Projektu. To się nazywa w pełni profesjonalne podejście do klienta :) Tak dużo rzeczy w zwykłej edycji. Aż strach pomyśleć, co będzie w Edycji Kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że ludzie będą tego przestrzegali, bo oczywistym jest, że nie będą. Ilu rodziców lub sprzedawców przejmuje się w co grają dzieci? Piszę tylko, dlaczego prawdopodobnie wprowadzono takie oznaczenie gry. Z drugiej strony węszę tutaj szatański plan - chęć zwiększenia popularności gry, wszak zakazany owoc smakuje jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:41, SzaacH napisał:

:)

Baardzo sie cieszymy ze wersja "standardowa" przypadła Wam do gustu.

Od jutra ujawniamy niektóre elementy kolekcjonerki. :)


Niektóre? To aż tyle tego będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:41, SzaacH napisał:

:)

Baardzo sie cieszymy ze wersja "standardowa" przypadła Wam do gustu.

A jak to cenowo wygląda - 129,90 ?

Dnia 19.06.2007 o 15:41, SzaacH napisał:

Od jutra ujawniamy niektóre elementy kolekcjonerki. :)

niektóre .... myślałem że od razu całość ;(
Będzie chociaż wizaulzacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... CDP się stara :P Bo na upartego mogłaby to być edycja kolekcjonerska :D (opowiadanie S. Mapa...)
To jeżeli to jest zwykła edycja to boje zapytać się co będzie (oprócz medalionu) w EK...
Brawo CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:44, Kombit napisał:

niewiem jak wy ale mi to pudelko przypomina logo Gothica 1, ale to chyba tylko moje przypuszczenia
xD



Ta oprócz tego, że całe forum o tym mówi, to rzeczywiście tylko twoje przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze zdałem sprawe, że jak nie zalapie się na EK to dla kogoś źle się to skończy, mam nadzieje, żę cena będzie odpowiednio wysoka, żeby na chwile zamurować chętnych, abym mógł mógł prędziutko swój egzemplarz zarezerwować i żeby było przynajmniej mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:41, SzaacH napisał:

:)
Baardzo sie cieszymy ze wersja "standardowa" przypadła Wam do gustu.
Od jutra ujawniamy niektóre elementy kolekcjonerki. :)


Niektóre?? To bedzie musiało być ciekawie;D To nie tylko jutro będziecie dawać nam info o ek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no "piknie" :]

fajnie ukladaja sie wszystkie elementy w medalion Wiedzmina (jak dawniej komiksy gigant z kaczora donalda :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować