Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Fajnie, fajnie...
Jeśli taka jest edycja podstawowa, to co dopiero dodadzą do edycji kolekcjonerskiej?

Pierwszy raz, zauważyłem (nie wiem czy przedtem było to już podawane), że gra będzie od lat 18 - w sumie spodziewałem się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym jesteście tacy zaskoczeni? Od początku wiadomo było, że gra będzie wydana w sposób "specjalny" ponieważ:

1. CDP bardzo zależy na tej grze.
2. Jest to ich pierwsza gra.
3. W swoim rodzimym kraju chcą wydać grę lepiej niż Atari na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale się przestraszyłem bo mnie myśl naszła że to EK. Uhh... pudełko całkiem fajne, moglibyście jeszcze zdjęcie całości dać... ale jak na podstawke to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:05, Sarafan_Knight napisał:

Klasyfikacja 18+. :) To niezła jazda będzie. ;)

A samo wydanie jak na podstawową edycję bardzo dobre. Szczerze powiedziawszy jakoś nie bardzo
mi się widzi, żeby edycja kolekcjonerska była dużo bogatsza...


Sorry za dwa takie same posty, ale coś się zwaliło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:04, młotekk napisał:

Ps. Znajdą się pewnie tacy polscy gracze, którzy zagrają sobie "za darmo". Niech nie nazywają
siebie Polakami...


Nie no wiadomo, zassać sobie pirata Obliviona czy Gothica 3 = ok. Zassać pirata wiedźmina = nie nazywać się Polakiem. Rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szcaena opada. Jaka musi być EK, skoro zwykła jest tak wypasiona. Mamy rozumieć, że to opowiadanie to pierwsza część Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na wydanie standardowe bardzo mi się podoba. :) W edycji kolekcjonerskiej dodadzą pewnie jakieś koszulki, medaliony itd. tak, więc od biedy się bez tego obejdę jeśli miałaby to być różnica kilkudziesięciu złotych. Cena zapewne będzie wynosić 129 zł i wówczas wiadome jest to, że kolekcjonerska będzie kosztować ponad 160zł, a to jest już dość wysoka kwota. Pudełko po prostu cudowne. Nie przekombinowane, takie przejrzyste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:03, Kocis1524 napisał:

W sumie nie wiem co daje te 18 +. Przecież nikt na to nie zwraca uwagi nawet Cd Projekt nie
ma jak tego sprawdzić gdy kupuje się w sklepie online.


Można by to bardzo łatwo załatwić, ale do tego potrzeba by było odrobiny dobrych chęci.
A tak w ogóle, jeśli chodzi o EK wiedźmina, to fajny byłby powrót do pomysłu "Białego Kruka". Ktoś tu jeszcze to pamięta? U mnie nadal stoi na honorowym miejscu pudełeczko z białym krukiem świątynia pierwotnego zła. A to podstawowe pudełko bardzo mi przypomniało właśnie o BK. Będzie fajnie zbierało odciski palców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, nieźle!

Pikne pudełko, świetna zawartość...! Choć zdziwiła mnie informacja o sklasyfikowaniu gry na 18+ :) !

I... opowiadanie Sapkowskiego. Czy wiadomo jakie? A może... napisane specjalnie z okazji wydania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, podoba mi się ta edycja! Wiele Edycji Kolekcjonerskich innych gier ma uboższą zawartość! Ehh... gdyby wszystkie tytuły były tak wydawane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować