Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 16:58, SzaacH napisał:

Przygotowując wydania zarówno "standardowe" jak i Edycję Kolekcjonerską, myśleliśmy o "produkcie"
dla wszystkich fanów prozy p. Sapkowskiego. I tych młodszych i tych starszych też...

jestem przekonany że KAŻDY w obu edycjach znajdzie coś dla siebie....


To chyba dowcip ???. GRA JEST +18, a wy "myslicie o najmlodszych" no to fajna bedzie ta edycja, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie potwierdzić (to jutro) lub już teraz wykluczyć obecność artbooka? Bo szczerze przyznam, że to one decydują w moim przypadku o kupnie edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie zabawki ;/

Niby nowy brelok do kluczy i jakaś karcianka fantasy zamiast Magic''a na wycieczki.
Co się stało z albumem ? Bo to co teraz jest to bajery dla młodych graczy, a gra jest od 18 lat... przemilczę to... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że najpierw podadzą wszystkie składniki EK, a dopiero potem udostępnią grę w pre-orderze, dlatego też nie ma się co spieszyć ;-)
Pośpiech będzie natomiast wskazany już po udostępnieniu pre-orderów, bo coś mi się widzi, że EK będzie jednak mniej niż chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra karciana - nawet fajnie
Bryloczek do kluczy w - bardzo fajnie

Bylo by swietnie gdyby ten bryloczek byl tak skonstuowany (a byc moze tak jest - po zdjeciu ciezko okreslic) zeby mogl owtwierac butelke piwa, a co!

A gdyby byl jeszcze artbook bylo by mega-super-ultra-zajePiaszczo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka zajela w ankiecie drugie miejsce... i jej nie ma w zestawie. Za to jest karcianka, ktora zajela duzo gorsza pozycje. Zreszta nie za bardzo podoba mi sie polityka CDP. Dzis sie dowiedzielismy, ze w EK bedzie medalion i gra karciana. Jutro sie dowiemy, ze bedzie w pudelku gra na DVD i instrukcja obslugi. Pojutrze - karta rejestracyjna i katalog produktow CDP, a za tydzien, ze bedzie koszulka. A nie mozna by bylo od razu wymienic wszystkich skladowych zestawu? Bo na przyklad na mnie polityka pokazania patyczka od loda zamiast wzmoc zainteresowanie to je oslabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\ Bo na przyklad na mnie polityka pokazania patyczka od loda zamiast wzmoc zainteresowanie

Dnia 20.06.2007 o 19:31, Wojman napisał:

to je oslabia.

Zgadzam się z Tobą. Po co sztucznie przeciągaćto/przedłużać ? Dajcie wizualicję zestawu a nie: krok po kroczku, okruszek za okruszkiem aż do chatki z piernika. Bo niektórzy będą już najedzeni i na słodkości chęci nie będą mieć.

ps ale mi porównanie wyszło, przypadkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze o pre-orderach info bedzie nie wczesniej niz na koniec tygodnia :P bo ktorys z panow z CDP napomnial ze zrobil sie nam taki ''maly tydzien z Wiedzminem'' ;-) takze pewnie jeszcze jutro i w piatek po 2 bonusiki z EK pokaza :P plus ze EK zawiera to co standardowe wydanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:43, Gvynbleidd napisał:

A mi tam się przyda brylok do kluczy i mże byc z łbem wilka choć mogli dać lepszy tak na szyje,.

Jasne, żeby na ulicy jakieś babki wzięły Cię za sataniste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zamiest tego breloka mogliby dac amulet podobny do tego z EK gothica 3,chyba wielu z was podzieli moje zdanie......nie wiem po co mowicie o mapie jesli jest w ed. podstawowej to i w EK sie znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro o mapie mowa - fajnie by bylo jakby w koncu wydali mape nie na papierze tylko na materiale/płótnie albo jeszcze lepiej - (marzenia) na zwierzecej skorze ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ronx - kto by się przejmował jakimiś tam babami. Wziełyby cię za satanistę to byś powiedział że w nocy je odwiedzisz i byłby spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal jestem w lekkim szoku. CDP, zawiedliście mnie, myślałem, że medalion ma być na szyję ... ehh ..., inaczej zagłosował bym na artbook :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować