Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

No inaczej być nie może. To pierwsza gra CDP Red i nie może być wydana "belejak". Nawet jeśli (a nie wątpię) gra będzie genialna, to fani i tak by powiesili sporo pieszczot na chłopakach ...
I nie można niedocenić faktu, że teraz nikt im nad głowami nie stoi i nie dyktuje co można dodać a co nie ... Mogą dać pełen "wypas", byle utrzymać wydanie w rozsądnej cenie dostępnej dla graczy. Ot i dlatego, od razu jak się pojawi w sklepie, klikam "Dodaj do koszyka". Bo oprócz mojej przeogromnej sympatii do Geralta, będzie to chyba najładniejsza wersja kolekcjonerska jaką wydało CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Jest, jest właśnie o bestiariusz mi chodziło! Wspominałem o nim i mnie wysłuchali :D :D :D Brak mi słów :) Normalnie nawet jak nie zdążę kupić kompa i tak EK muszę mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 17:05, SzaacH napisał:

napisze jeszcze raz.... mój post dotyczył odpowiedzi na na pytanie o szczątkowe udzielanie
odpowiedzi/ ujawnianiu składu edycji kolekcjonerskiej.....

Wczoraj napisałem że dziś ujawnimy kolejne dwa elementy i to już koniec dozowania informacji.
Kolejny news będzie mówił całej edycji kolekcjonerskiej....... i tak będzie .... ale nie dziś....



Aaaaa.... teraz wszystko jasne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie , nie wytrzymam, muszę to kuuuuuuuuuuuuuuuuupić!!! Pikne, cudne po prostu :P :D I co z tego, że "+18", muszę to mieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja też myślałem, że medalion, to będzie naszyjnik, a nie żaden brelok! Bez sensu! A swoją droga, to jestem ciekaw, jak będzie wyglądał pełny skład EK Wiedxmina. No, a ciekawośc mnie zjada, w co będzie opakowana całość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:46, arek5 napisał:

pozostało jedno pytanie a nawet dwa :
1. Ile EK będzie kosztować


pytanie do CDP, ale napewno dowiemy sie jutro / dalej w 2007 :D

Dnia 21.06.2007 o 16:46, arek5 napisał:

2. Czemu nie ma koszulki!!!


jeszcze nie ujawnili calego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 17:46, ramiro cruiz napisał:

Obstawiam, że cena wersji Wiedźmina to:
Edycja Podstawowa= 129.99PLN -29.99wPLN =100PLN

Było już gdzieś pisane, nawet chyba Jay Z potwierdził to w temacie, ale ma kosztować 100 zł, więc pewnie z wPLN będzie standard, czyli w sumie 80 ;)

Dnia 21.06.2007 o 17:46, ramiro cruiz napisał:

Edycja Kolekcjonerska= 199.99PLN - 59.99PwPLN = 140PLN

Ma być nie droższa od poprzednich EK - jak dla mnie 180, z wPLN 160 :D

BTW Dlaczego ŻADEN z pracowników CDP nie odpowiada na moje pytanie odnośnie tego dopisku "gra komputerowa"? Brak chęci udzielenia stosownego info, olewanie ciekawskiego klienta? Nie podoba mi się to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 17:28, Boskii napisał:

> Jutro okaże sie że do EK dodadzą wiedźmi=ński miecz.

No nie powiem, że byłbym zawiedziony takim gadżetem, ale jeśli byłby on naturalnych rozmiarów
to trochę ciężko byłoby wysłać całość np. w drewnianym pudełku ;] Chyba, że byłby on do nabycia
oddzielnie...

A wiesz ile by kosztowała taka EK z mieczem w skali 1:1? Z tego co pamiętam wiedźmiński miecz był ze srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 17:05, SzaacH napisał:

Wczoraj napisałem że dziś ujawnimy kolejne dwa elementy i to już koniec dozowania informacji.


To dlaczego jutro beda ujawnione dwa kolejne elementy EK Wiedzmina? Skoro mowiles, ze nie bedzie szcatkowania informacji to dlaczego w praktyce jest? Co innego by bylo gdybyscie dzis powiedzieli z jakich elementow bedzie sie skladac EK Wiedzmina, a jutro pokazali wizualizacje. Wtedy pretensji bym nie mial. A tak jest "koniec dozowania informacji", ktorego tak naprawde nie ma. No bo jak inaczej nazwac kolejne skladowe EK Wiedzmina jak nie dozowaniem informacji? Powiem tyle - bardzo sie na Was zawiodlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż fani wiedźmina pewnie bardzo sie ucieszą. Edycja kolekcjonerska prezentuje się bardzo okazale. Z pewnością będzie warta swej ceny - je niestety nie będę mógł sobie na takie coś pozwolić. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 18:07, logray napisał:

A wiesz ile by kosztowała taka EK z mieczem w skali 1:1? Z tego co pamiętam wiedźmiński miecz
był ze srebra.


No cóż ja osobiście interesuje się bronią białą (tj mieczami) więc mam orientację w cenach. Taki miecz byłby dla mnie nie lada rarytasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, dodadzą bestiariusz :D Miałem nadzieję na taki prezent, tylko rozczarowałem się kiedy w ankiecie nikt o nim nie pomyślał :| Patrząc na jakość wykonania dodatków jestem pełen podziwu: medallion elegancki (spodziewałem się plastikowej tandety), okładka bestiariusza i artbooka pierwsza klasa i jeszcze ta gra karciana! Szykuje się jedna z najlepszych ek jakie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować