Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Kupię EK na 100% o ile nie będzie za drogie!! Jak dla mnie najlepsze wydanie EK jakie w życiu widziałem i znowu czekam na jeszcze więcej i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że CDP widzi ilu jest już chętnych na EK, na samym gram.pl i stworzy tyle sztuk tej edycji żeby dla wszystkich starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP planuje reedycję książek Sapkowskiego? Przydała by się edycja kolekcjonerska, porównywalna z Diuną Rebisu, albo z Malazańską księgą poległych Maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bestiariusz ? A po co to komu, przedłużenie artbooka ... A bestiariusz Sapka mam, spod jego ręki (pióra) i jest bardzo fajny. A to to taki drugi artobook. Mi w ogóle niepotrzebny. Kufel na piwo byłby lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oni jutro nam przedstawią:) Mam smaczek na cos wyjatkowego;D
Następne 24h przeminą bardzo wolno... Ide pochodować Bonsai może doczekam do jutra;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST DOBRZE :D. Jest już kilka bardzo dobrych i widać ze starannie wykonanych dodatków, a może jeszcze jakiś mały mieczyk, no sztylecik chociaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a ciekawe jaka cena tego będzie.. Pewnie wysoka, więc wezmę wersję podstawową, bo na pewno kupię oryginała, gdyż to Polska produkcja, a ojczyznę wspierać trzeba xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować