Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spellforce 2: Władca Smoków - okiem Finnegana

25 postów w tym temacie

Hakken

O tym, że seria Spellforce jest serią bardzo ciekawą nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To, że Czas Mrocznych Wojen jest bardzo dobry, mieliście okazję się już sprawdzić. Czas zobaczyć co o pierwszym dodatku do SF II myśli wytrawny kronikarz krainy Eo - Finnegan.

Przeczytaj cały tekst "Spellforce 2: Władca Smoków - okiem Finnegana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z każdym słowem recenzji, dodatek (tak jak i wersja podstawowa) jest bardzo dobry. Moje wrażenia związane z SF: WS nie są jeszcze kompletne, bo gry nie przeszedłem (powiedzmy że została wyparta przez Fallouta 1, ale niewiele jest gier, które są w stanie stawać w szranki w tym cRPGiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym opisem gry. Mimo że jeszcze nie grałem w dodatek to zamierzam go kupic w najbliższym czasie i mam nadzieję że się nie zawiode chociaż sądząc po tym opisie to gra jest konieczna na mojej pułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w pierwszą część, w dodatki i w drugą cześć. W ogóle SpellForce RULEZ, a recenzja jest bardzo dobra. Niemogę się doczekać jak dostanę w swoje ręcę dodatek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była wyśmienita, grałem w nią z 3 tygodnie dopóki wszystkiego nie ukończyłem. W 2 część nie miałem okazji jeszcze zagrać.. Ale to kwestia czasu bo chyba ją sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że seria Spellforce jest serią bardzo ciekawą nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To, że Czas Mrocznych Wojen jest bardzo dobry, mieliście okazję się już przekonać. Czas przekonać się co o pierwszym dodatku do SF II myśli wytrawny kronikarz krainy Eo Finnegan.

hmm... nie wspominajac juz o "odrobinke" alternatywnej interpunkcji... jaja sobie robicie? to ma byc profesjonalnie napisany tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 01:38, Geglash napisał:

Nie widzę sensu w recenzowaniu gier sprzed kilku lat


A ja nie widzę sensu w bezsensownym dodawaniu komentarzy, nie patrząc nawet na temat tekstu. Opisywany tu dodatek do Spellforce II obecny jest w Polsce od nieco ponad miesiąca mój drogi, jest to więc "świeżynka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatalna recenzja, w ogóle brak surowości dla tej gry a porządna krytyka by się przydała bo jeszcze ktoś pomyśli, że ta gra jest warta zakupu a może o to chodzi?

Jeżeli ci osławieni tłumacze spróbują te swoje swobodne tłumaczenie wprowadzić do SC][ to chyba palce im połamię.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować