Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo stawia na przyrodę

37 postów w tym temacie

to niech jeszcze napiszą ile wody idzie w fabrykach produkujących sprzęt, płyty itp
a te 70%, hmm, pracuje w drukarni i nawet tutaj nie da sie poddać recyklingow takiej ilości makulatury
czy ów ktoś wysłał takie same maile do ms i sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to oczywiście popieram, ale jest bardzo mała szanse że ludzie nagle się obudzą, a tym bardziej całe korporacje, nie tylko komputerowe, i nagle zaczną dbać o środowisko. Szkoda, ale taka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiedziałem o tym, ale nie zdziwiło mnie to.
Japonia z tego co wiem nie ma naturalnych złóż i sprowadzanie ich jest dość kosztowne. Dodatkowo gromadzenie śmieci też jest kosztowne, więc i przerabianie się chyba bardziej opłaca. Z tego samego powodu i Toyota odnosi sukcesy swoimi ekologicznymi pojazdami. A dziś w GW przeczytałem kolejny artykuł tym jak Japończycy starają się oszczędzać na energii.
Szkoda że inne kraje czy firmy nie korzystają z przykładu N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:21, mariop1 napisał:

Na głupie pytanie głupia odpowiedź. Nie wierze, że Nintendo jest takie przykładne. Odpisali kolesiowi tylko to co chciał wiedzieć.


Będziesz kiedyś pisał jakiś artykuł bądź pracę, to też będziesz zadawał "głupie pytania" różnym instytucjom.
Poza tym te informacje są dostępne na stronie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przynajmniej jedna firma dba o środowisko. Wii w porównaniu np. do PS 3 lub xBoxa zużywa naprawdę mało energii. Nintendo naprawdę stawia na ochronę środowiska. Ciekawe co by odpowiedział np. Microsoft, gdyby ktoś wysłał takiego maila do nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niektórzy dopiero się dowiedzieli że Wii pobiera mniej mocy od swojego poprzednika hehe. A tak dla wiadomości to Wii pobiera po włączeniu 10 lub 12 Watów reszta dochodzi dopiero jak zostaje odpalona gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego zapomnieli napisać, że Wii zużywa średnio tyle mocy co energooszczędna żarówka (16 Watów),
W00t... zdziwilo mnie to.......
Dziwne, sam kiedys myslalem ze ci ktorzy tworza konsole staraja sie miec jak najwieksza pradozernosc, bo dostaja dodatkowa kase z elektrownii...(dziwna teoria, ale kiedys w to wierzylem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować